Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Babát várok. Hogy mondjam el?

Babát várok. Hogy mondjam el?

Figyelt kérdés

Az utolsó menzeszem kimaradt, most kellene épp meg lennie a vérzésemnek. A múlt hónapot ráfogtam az idegességre (szóval hogy amiatt nem jött meg), de ezt a hónapot nem tudom semmire sem fogni, szóval muszáj leszek elmondani itthon, meg már ideje is van. Kb 8 hetes terhes vagyok.

Másrészről: nagyon "szemétség" a szüleimmel szemben, hogy meg akarom szülni? Elvetetni semmiképp, örökbeadáshoz nem lenne lelki erőm... És ugye saját keresetem nincs... De az biztos, hogy nyugdíjas korukba a hátsófelüket is tisztára mosom, ha ezt megteszik értem/értünk most...


Mit tegyek? Hogy hozzam szóba?


16/L


2011. júl. 20. 17:17
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
 211/276 anonim ***** válasza:
70%
Buták a szülei mert megpróbálnak a lánynak segiteni? Ez igen....
2011. júl. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 212/276 anonim ***** válasza:
91%
Jelentsd majd mit szóltak a barátod.. :( szülei.
2011. júl. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 213/276 anonim ***** válasza:
32%
Ha te ennyit fogtál fel belőle, az már nem az én gondom.
2011. júl. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 214/276 anonim ***** válasza:
66%
Szorítok neked hogy rendben menjenek a dolgok.Majd írj a fejleményekről!
2011. júl. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 215/276 anonim ***** válasza:
44%

Nem vagyok boldog.


Akkor mit írod itt mosolyogva, hogy jaj de izgatott vagyok? Pont leszarnám, hogy gyereket várok, ha az én életem értelme halna meg egy balesetben, engem épp a pszichiátrián nyugtatóznának nem itt netezgetnék ba@szod. Elmész a pitsába az ízléstelen kérdéseddel, te nem vagy normális, hogy ilyeneket találsz ki!!!

2011. júl. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 216/276 anonim ***** válasza:
42%
pont leszarnád, hogy gyereket vársz? érdekes vagy...
2011. júl. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 217/276 anonim ***** válasza:
69%

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:03


IGAZAT ADOK NEKI!

18 éves voltam amikor a 23 éves barátom felakasztotta magát az összeköltözésünk és az eljegyzésünk előtt. Azt én senkinek nem kívánom, hogy átélje amit akkor én! Belegondoltam én is, hogy anno mit lett volna ha terhes vagyok (terveztük az összeköltözés után a babát is), de még a hideg is kirázott, annyira magam alatt voltam és a poklok poklát jártam át, hogy utána évek kellettek mire egyáltalán mosolyogni bírtam...


Hát ha ez a lány valóban motorbalesetben elvesztette a párját néhány napja, akkor "irigylem" a nyugodtságát, az izgatottságát és a józan ítélőképességét...

Valószínű tényleg nem halt meg a barátja, mert aki ezt átéli, főleg kamaszként, az nem ilyen...

2011. júl. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 218/276 anonim ***** válasza:
31%

Utolsó vagyok:


ja, és ha tényleg igaz lenne a sztori, akkor valószínű azzal nyitott volna topicot, hogy "Mit tegyek, meghalt a barátom, nem tudom hogyan tovább! Teljesen kivagyok, és úgy néz ki babát várok..." Vagy valami hasonló...

2011. júl. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 219/276 anonim ***** válasza:
85%
Már nem azért, de honnan tudjátok hogy a való életben mit érez ez a lány, és hogy éli meg a mindennapjait? Attól, hogy itt nektek a gakorin nem mutatja az nem azt jelenti, hogy nem viseli meg a barátja elvesztése.
2011. júl. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 220/276 anonim ***** válasza:
77%
egyetértek az utolsóval:elvesztett valakit,nem tudhatjátok mennyire van a padlón,de ott van a baba akire vigyázni kell miért ne örülhetne neki,egy része ott van a barátjából,nem tudhatjátok az életét,ne szapuljátok már,könnyű mondani hogy fake,mert nem hiszed el milyen szörnyű dolgok vannak az életben mert veled ilyen nem történt,az élet hozhat érdekes dolgokat,és rázuhanhat egyszerre minden baj az emberre,de utána jön valami amivel kárpótol,az élet hosszú távon igazságos,és ezt a szegény lányt majd a kisbabája fogja kárpótolni,undorítóak vagytok hogy még nyomoztok is utána..
2011. júl. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!