Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Babát várok. Hogy mondjam el?

Babát várok. Hogy mondjam el?

Figyelt kérdés

Az utolsó menzeszem kimaradt, most kellene épp meg lennie a vérzésemnek. A múlt hónapot ráfogtam az idegességre (szóval hogy amiatt nem jött meg), de ezt a hónapot nem tudom semmire sem fogni, szóval muszáj leszek elmondani itthon, meg már ideje is van. Kb 8 hetes terhes vagyok.

Másrészről: nagyon "szemétség" a szüleimmel szemben, hogy meg akarom szülni? Elvetetni semmiképp, örökbeadáshoz nem lenne lelki erőm... És ugye saját keresetem nincs... De az biztos, hogy nyugdíjas korukba a hátsófelüket is tisztára mosom, ha ezt megteszik értem/értünk most...


Mit tegyek? Hogy hozzam szóba?


16/L


2011. júl. 20. 17:17
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
 191/276 A kérdező kommentje:

Anya nagyon félti a babát és engem is, szóval már keresett nekem terhesvitaminokat, azt mondta, hogy nem tornázhatok még egy ideig, minden kívánságomat lesi :)

Apa még elég "fagyos"..

Én meg nagyon izgatott vagyok:)


Ma megyünk este 8-ra a barátom szüleihez.

2011. júl. 21. 11:35
 192/276 anonim ***** válasza:
80%
Na ennek örülök, remélem a barátod szülei is jól fogadják majd a hírt. :)
2011. júl. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/276 anonim ***** válasza:
72%
Ha az én párom halt volna meg alig 2 hete és kiderülne, hogy az ő gyerekét várom, én úgy megzuhannék, hogy hozzám szólni nem lehetne, nem itt irkálnék örömködve, hogy jaj de izgatott vagyok, fülig ér a szám.
2011. júl. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/276 anonim ***** válasza:
39%
Most egyet kell értsek a kamuzókkal, ha meghalt volna a párod az elmúlt két hétben nem lennél ilyen boldog. És különben sem ad ki semmilyen általad leírt balesetet abban az időben a google... Szerintem az apát csak nem érdekli a gyerek és punktum!
2011. júl. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/276 A kérdező kommentje:

Nem vagyok boldog.


Attól, hogy nem verték nagy dobra, még igaz. Nem tudom, vannak-e róla cikkek, én nem kerestem és nem is fogok

2011. júl. 21. 12:11
 196/276 anonim ***** válasza:
77%
Az ilyesmit nem 'nagydobra verik', a folyamatot úgy hívják, hogy 'írnak róla a helyi újságok', mert halálos baleset volt, aminek ugyebár hírértéke van... És a végzetes kimenetelűekről pedig mindig szoktak írni...
2011. júl. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/276 anonim ***** válasza:
50%

[link]


Itt van a balesetek jegyzéke. Sem 5.-én, sem pedig 6.-án nem volt motorbaleset Budapesten. 7.-én igen, de az már kiesik a kérdező által leírtak időkorlátjából...

2011. júl. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/276 anonim ***** válasza:
40%

Nekem is halt már meg közúti balesetben ismerősöm, és ő is szerepelt legalább az interneten, pedig világvégi poros kis faluban lakom és semmi extra nem volt az esetben.

Mindenesetre nem győzöm szedegetni az állkapcsomat a földről a hozzáállásodat látva. Nyilvánvaló, hogy gyerek vagy, és csak pótlékot keresel abban a babában.. Ha komolyan gondolkodnád, akkor szenvednél a történtek miatt, átéreznéd az események súlyát, ami történik veled, és egyáltalán nem örülnél, hogy így alakult az életed. A szüleid reakciójától sem függene a lelkiállapotod.. Pont úgy viselkedsz, mint egy gyerek aki új babát kap születésnapjára, amit öltöztethet és etetgethet.. Anyának lenni nem erről szól, és attól hogy szülsz egy gyereket, még nem nőttél fel, az nem dicsőség, hanem éretlenség. Nem fog senki komolyabban venni tőle..

Persze tök feleslegesen magyaráz itt neked bárki, majd ha 10 év múlva visszanézel, akkor fogsz esetleg mindent a valódi fényében látni.

2011. júl. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/276 anonim ***** válasza:
41%
ti betegek vagytok? kajak nyomoztok h igazat mond-e a kérdező? ez már beteges, hogy ezzel töltitek az időtöket h megpróbáljátok a lányra rábizonyítani h ő bizony kamuzik. Mivan ha igazat mond? Olyan nehéz normális választ adni neki? Hányok az ilyen emberektől
2011. júl. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 200/276 anonim ***** válasza:
77%

Már nem azért de egyesek úgy csinálnak mintha közük lenne a kérdezőhöz és a családjához. Attól még hogy veletek nem történt meg ilyen és ehhez hasonló eset, örüljetek neki és reménykedjetek, hogy nem is fog. Nem tudom miért kell a kérdezőt még idegesiteni azzal, hogy itt kamu szövegeztek neki.


Ja és mégvalami.Nekem is halt már meg egy távoli rokonom közúti balesetben és nem irt róla az internet! Azt gondoljátok, hogy ami nincs fent az interneten az már nem is létezik? Nem lehettek ennyire..........................

2011. júl. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!