Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Babát várok. Hogy mondjam el?

Babát várok. Hogy mondjam el?

Figyelt kérdés

Az utolsó menzeszem kimaradt, most kellene épp meg lennie a vérzésemnek. A múlt hónapot ráfogtam az idegességre (szóval hogy amiatt nem jött meg), de ezt a hónapot nem tudom semmire sem fogni, szóval muszáj leszek elmondani itthon, meg már ideje is van. Kb 8 hetes terhes vagyok.

Másrészről: nagyon "szemétség" a szüleimmel szemben, hogy meg akarom szülni? Elvetetni semmiképp, örökbeadáshoz nem lenne lelki erőm... És ugye saját keresetem nincs... De az biztos, hogy nyugdíjas korukba a hátsófelüket is tisztára mosom, ha ezt megteszik értem/értünk most...


Mit tegyek? Hogy hozzam szóba?


16/L


2011. júl. 20. 17:17
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
 151/276 anonim ***** válasza:
96%
a 72 órás tablettának pont az a lényege, hogy órákon belül hozzájusson, vagy tévednék?
2011. júl. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/276 anonim ***** válasza:
16%

ja a poénja meg ugyanaz mint a "hormon mentes tini fogamzásgátlóknak" 5700 forint aztán vagy terhes maradsz vagy nem? Unokanővérem három vákumos terhesség megszakításon is volt... egyszer vette be későn (harmadik napon) az esemény utánit csak mind a kétszer gyors volt!

De az anyja is olyan hogy 11 kaparáson volt, 2 egészségügyi volt belőle 3 spirál mellett méhen kívüli stb stb stb

2011. júl. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/276 anonim ***** válasza:
92%

18:59

Azért nem minden 16 éves hülye. És képzeld el, a 72 órás tabletta nem hat 100%-ban, akkor sem, ha rögtön beveszed.


Ezen is csak addig röhögtök, míg meg nem esik veletek is valami, aztán majd jöttök kérdezni, de jól körberöhögnek.

2011. júl. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/276 anonim ***** válasza:
84%
19:04 úgy látszik a te családodban a gumióvszer luxuscikknek számít
2011. júl. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/276 anonim ***** válasza:
80%
Én a helyedben fel sem tettem volna a kérdést. A kérdésedre alig jött használható válasz, ellenben kaptál hideget-meleget minden mással kapcsolatba. Tudhattad volna, hogy ez lesz. Nem jutottál semmivel sem előrébb, mert te már mindent eldöntöttél magadban. Bár nem biztos, hogy mindenben helyes döntést hoztál. Az érettséged pedig tényleg nem a bulizáson múlik, hanem azon, hogy például egy ilyen helyzetben nem vadidegdnektől kérsz segítséget, hanem szépen magadban átgondolsz mindent, felelősséget vállalsz a történtekért, mégha nem is önszántadból történt így. Másokat ezzel csak megbotránykoztatsz. Vadidegenek szidására pedig szerintem most a legkevésbé van szükséged.
2011. júl. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/276 anonim ***** válasza:
75%

A válasz megírásának időpontja: ma 19:06


Jaj, cuncimókus, olvasd már végig még egyszer a hölgy sztoriját : )) Kiszakadt gumi, halott pasi, nem ható eseményutáni, ami egy hatalmas hormonbomba, majd itt tanácsot kér, elmegy alig egy órácskára, aztán minden hepi... Valaki hatalmasakat röhög rajtatok :)

2011. júl. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/276 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem vannak válaszbezsebelők, erre élveznek, hogy provokatív kérdéseket tesznek fel. Ennek nagyon kamu szaga van. Ilyen szülők nincsenek, akik segítenek a lányuknak, hogy egy félárva gyereket szüljön 16 évesen.
2011. júl. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/276 anonim ***** válasza:
5%

nem olvastam végig a többit. NE HALLGASS SENKIRE, AKI AZT ÍRJA VETESD EL!!!joga van élni!

feltétel nélküli szeretetet csak egy gyerek adhat, és neked mindennél jobban szükséged van arra, hogy szeress, és szeressenek, főleg, hogy az exed szemét volt és elhagyott.

ő mindig szeretni fog téged!!!!

nem hagyhatod, hogy meghaljon, hogy a szüleid abortuszra vigyenek, és megölessék!

csak későn mondd el nekik, mikor már nem vehetik el tőled, mert nagy lesz.

és akármi történjen, ne add örökbe!

vannak anyaotthonok, ahová elmehetsz, mert 18 év alattiaknak van, és babával együtt ott lehetsz. meg segítenek munkát találni, meg amíg tanulsz, olvastam erről ( ha a szüleid nem akarnák elfogadni a döntésed).

ne felejtsd el, SENKI nem kényszeríthet arra, hogy megöld a gyereked!

2011. júl. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/276 anonim ***** válasza:
85%

"nem olvastam végig a többit. NE HALLGASS SENKIRE, AKI AZT ÍRJA VETESD EL!!!joga van élni!

feltétel nélküli szeretetet csak egy gyerek adhat, és neked mindennél jobban szükséged van arra, hogy szeress, és szeressenek, főleg, hogy az exed szemét volt és elhagyott. "


Nem ártott volna végigolvasni, állítólag a "szemét pasi" meghalt.

2011. júl. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/276 A kérdező kommentje:

Na felhívtuk a szüleit, azt mondták, hogy holnap nyugodtan átmehetünk estefelé beszélgetni. Azt még nem mondtuk el, hogy miről lenne szó.


Akik minden szavamba belekötnek: 1 szóval se mondtam, hogy végeztünk akkor a beszélgetéssel és mindenki happy. Felpofozott apa, de mind1, kibírtam. Aztán anyával veszekedtek, lenyugodtak, és mondták, hogy segítenek anyagilag, ezt a félévet járjam le a suliban, a 2. félévről meg majd vizsgát fogok tenni, de még majd beszélni kell az igazgatóval is.

Szóval arra jutottunk, hogy a másik család segítségével, vagy anélkül, de megtartjuk a babát.


Köszi a válaszokat.

2011. júl. 20. 19:36
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!