Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Babát várok. Hogy mondjam el?

Babát várok. Hogy mondjam el?

Figyelt kérdés

Az utolsó menzeszem kimaradt, most kellene épp meg lennie a vérzésemnek. A múlt hónapot ráfogtam az idegességre (szóval hogy amiatt nem jött meg), de ezt a hónapot nem tudom semmire sem fogni, szóval muszáj leszek elmondani itthon, meg már ideje is van. Kb 8 hetes terhes vagyok.

Másrészről: nagyon "szemétség" a szüleimmel szemben, hogy meg akarom szülni? Elvetetni semmiképp, örökbeadáshoz nem lenne lelki erőm... És ugye saját keresetem nincs... De az biztos, hogy nyugdíjas korukba a hátsófelüket is tisztára mosom, ha ezt megteszik értem/értünk most...


Mit tegyek? Hogy hozzam szóba?


16/L


2011. júl. 20. 17:17
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/276 anonim ***** válasza:
88%
beszélned kell a srác szüleivel is... először anyudnak mond el, utána apudnak, de ezt nem lehet körbekeríteni, hogy örülnél-e egy unokának... eléggé kilesznek akadva szerintem mindketten, de ez olyan, hogy túl kell esned rajta, pláne ennyi idősen, ha már besikerült a baba. És ne a volt párodat lásd benne, hanem az önálló egyéniséget. Ne akard ráerőltetni azt amit egykor ő szeretett... (yn)
2011. júl. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/276 anonim ***** válasza:
58%
hát ezt nagyon várom :D
2011. júl. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/276 anonim ***** válasza:
56%
A VV4 ehhez képest kutyafasza volt. Vajon mit szólnak a lány szülei? És Hozéármándó? Mi lesz Rózalindával? :O Éééééés, a folytatás, lol :P
2011. júl. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/276 anonim ***** válasza:
37%
18:31! Remélem a te leendő anyósod is csak egy kis krvának fog tartani az évek óta tartó komoly kapcsolatodban!
2011. júl. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/276 anonim ***** válasza:
85%

Ha valaki megkérdezné tőlem, hogy hogyan kell eljutni a város egyik részéből a másikba, és közben zuhogna az eső, elmondanám neki, de biztos rákérdeznék, hogy látja-e, milyen az idő, így akar vezetni?


Ezt csak azoknak mondom, akik nem értik, miért adnak sokan kéretlen tanácsot a gyerek megtartásáról.

2011. júl. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/276 A kérdező kommentje:

Elmondtam nekik, nagyon kiakadtak, aztán velem együtt sírtak, mindent megbeszéltünk, azt akarják, hogy tartsam meg, már a suliról is beszéltünk.


Felküldtek az emeletre a telefonomért, abban van a barátom szülei száma. Ha ráérnek, holnap megyünk hozzájuk, hogy elmondjuk.


Majd írok részletesebben is

2011. júl. 20. 18:42
 137/276 A kérdező kommentje:
És azt mondták, hogy anyagilag is segítenek ahogy csak tudnak..
2011. júl. 20. 18:43
 138/276 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem a párodat nem tudod elengedni, ha megszülöd a babát sokáig fog tartani a gyász. Két ismerősöm megtartotta ilyen formában, felnőtt létükre bekattantak, nem fogják fel, hogy a párjuk végleg elment. Szerinted ép ésszel végig tudod csinálni?
2011. júl. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/276 anonim ***** válasza:
19%

18:31! Remélem a te leendő anyósod is csak egy kis krvának fog tartani az évek óta tartó komoly kapcsolatodban!


Évek óta tartó komoly párkapcsolatom van, a leendő anyós is stimmel. És alaposan rábasztál, ugyanis:

1. nem 16 éves vagyok

2. megbízhatóan védekezem

3. ha mégis besikerülne a gyerek, meg tudnám oldani a helyzetet anélkül, hogy bárkire is felelősséget kelljen rónom


Tanulság gyerekek: lehet nemi életet élni akár 13 évesen is, csak aztán nem utána kell sírni, miután bekaptátok a legyet, hogy jajj hogy mondjam el? Igenis számolni kell azzal a lehetőséggel, hogy nem kívánt terhesség jön létre és előre ki kell dolgozni egy stratégiát erre az esetre.

2011. júl. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/276 anonim ***** válasza:
62%
Mindezt megbeszéltétek kevesebb, mint egy óra alatt és neked még erőd is maradt ide írni? Hmm...
2011. júl. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!