Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Babát várok. Hogy mondjam el?

Babát várok. Hogy mondjam el?

Figyelt kérdés

Az utolsó menzeszem kimaradt, most kellene épp meg lennie a vérzésemnek. A múlt hónapot ráfogtam az idegességre (szóval hogy amiatt nem jött meg), de ezt a hónapot nem tudom semmire sem fogni, szóval muszáj leszek elmondani itthon, meg már ideje is van. Kb 8 hetes terhes vagyok.

Másrészről: nagyon "szemétség" a szüleimmel szemben, hogy meg akarom szülni? Elvetetni semmiképp, örökbeadáshoz nem lenne lelki erőm... És ugye saját keresetem nincs... De az biztos, hogy nyugdíjas korukba a hátsófelüket is tisztára mosom, ha ezt megteszik értem/értünk most...


Mit tegyek? Hogy hozzam szóba?


16/L


2011. júl. 20. 17:17
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/276 anonim ***** válasza:
34%
Abbahagynátok a ..-ozásokat? Ha jól tudom nem az óvodában vagyunk!
2011. júl. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/276 anonim ***** válasza:
73%
Pont, hogy nem biztattam!! Olvass vissza, leírtam, hogy nekem valamivel jobb lehetőségeim vannak és oda is írtam, hogy ha abortuszra kerül a sor ne várjon vele sokat mert ki fog csúszni az időből ... Leírtam Neki, hogy 16 évesen, egyedülálló nőként egy kissé nehézkes volna. Szerintem el is kellene olvasni amit írtam és értelmezni nem csak átfutni ...
2011. júl. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/276 anonim ***** válasza:
60%
kiváncsi vagyok,szerintem is kamu
2011. júl. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/276 anonim ***** válasza:
67%

ha igazi is amit írsz, egy felnőtt nőnek nagyon kemény napjai vannak egyedülálló anyaként! Nem hogy egy gyereknek!

Az, hogy jól álltok meg nem biztos hogy egy csecsemőre való bevásárlást kibír!

Nekünk A-tól Z-ig minden 700.000 forint volt!

És 3 hónapos korig vásároltunk előre!

OK!

Tudom lehet ettől olcsóbban vásárolni, de nem sokkal! Fél millióba míg megszülsz benne lenne!

És akkor még orvosi költségeket nem feltétlen számoltunk! Terhes vitamin (ha úgy alakul magán doki ha nem akkor) sztk-s doki, folsav ha kell vas tabletta ha kell...

Kívánom hogy ne vetesd el a babát, ha tényleg várandós vagy -és nem kamu a dolog-!

De szüleid nevében nem nyilatkozhatsz hogy jól álltok!

2011. júl. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/276 anonim ***** válasza:
75%
Én nem akartam arra sem bíztatni, hogy tartsa meg és arra sem, hogy vetessem el. Ki vagyok én, hogy ítéletet mondjak az Ő!! gyereke fölött?? Ehhez senkinek sincs joga. Ezt Neki kell eldöntenie!!
2011. júl. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/276 anonim ***** válasza:
85%

ha igazi is amit írsz, egy felnőtt nőnek nagyon kemény napjai vannak egyedülálló anyaként! Nem hogy egy gyereknek!

Az, hogy jól álltok meg nem biztos hogy egy csecsemőre való bevásárlást kibír!

Nekünk A-tól Z-ig minden 700.000 forint volt!

És 3 hónapos korig vásároltunk előre!

OK!

Tudom lehet ettől olcsóbban vásárolni, de nem sokkal! Fél millióba míg megszülsz benne lenne!

És akkor még orvosi költségeket nem feltétlen számoltunk! Terhes vitamin (ha úgy alakul magán doki ha nem akkor) sztk-s doki, folsav ha kell vas tabletta ha kell...

Kívánom hogy ne vetesd el a babát, ha tényleg várandós vagy -és nem kamu a dolog-!

De szüleid nevében nem nyilatkozhatsz hogy jól álltok!

2011. júl. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/276 anonim ***** válasza:
65%
Ha ez mind igaz, akkor nagyon nagy kitartást kívánok!
2011. júl. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/276 anonim ***** válasza:
61%

Szia Kicsilány!

Nagyon összejöttek neked a dolgok,ne foglalkozz a sok bunkó,ítélkező emberrel,nagyrészt eszetlen tinik.Ültesd le anyukád és mond el neki az egészet,majd együtt mondjátok el apukádnak.Nem fognak örülni hidd el,aztán mond el mi a terved vele.Te döntsd el mit akarsz,ok vannak ilyen kijelentéseid,hogy nem érdekel a bulizás,de higgy nekem ez megváltozik amint ott leszel vele,az első 3 hónap nagyon nehéz,bár ha az első 1 éven túl vagy utána könnyebb lesz.20 évesen lettem terhes akkor 1 éve voltam együtt a barátommal,védekeztünk,és még nem is szakadt ki.Nem volt egyszerű,így főiskolásként,bevállaltuk,szülők persze nem lelkesedtek a dologért,de hát 20 évesen már azért kicsit más.A fiunk 3 hónapos,gyönyörű,erős baba oda vagyok érte,mindketten nagyon örülünk,hogy megtartottuk,nem könnyű,nem is volt az főleg a vizsgaidőszak,de megvannak a vizsgáim,folytatom a sulit,van lakásunk amiben lakunk,férjem dolgozik a suli mellett,meg valósítjuk az álmainkat baba mellett is,eljárunk egy-egy órára kikapcsolódni,be van osztva mikor melyikünk meg el a barátaival este 1-2 órára,a nagyszülei és dédszülei imádják a fiunk. Hallgass ide,nekem volt egy ismerősöm a ki 16 évesen terhes lett megtartotta,nehéz munkával de megteremtette a biztos életet a gyerekeinek.Azt mondom neked,ha valóban úgy érzed,hogy készen állsz,akkor ne add örökbe tartsd meg beszéld meg a szüleiddel,ha nem vagy veszélyeztetett valamit dolgozz főleg így a nyáron.Legyél kitartó,bízz magadban,és hidd el egy gyerekkel sem fogsz a dolgokból kimaradni,és nem teszed tönkre az életed.Kicsi lány fel a fejjel,sok erőt,kitartást kívánok,a szüleidtől megértést,és sok boldogságot!Kérlek írd meg ide,hogy mi lett a vége! 21L

2011. júl. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/276 anonim ***** válasza:
59%
nekem az a furcsa, hogy azt írja, hogy 8 hetes terhes, a barátja meg 6.-án halt meg... jó persze nem biztos, hogy e hónap 6.-án, de én úgy értelmezem. na mindegy. lényegtelen. ha minden igaz akkor már elmondta.
2011. júl. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/276 anonim ***** válasza:
69%

a 'kicsilányokat' mióta biztatjuk szülésre, gyerekvállalásra? :(

hiába kedves hozzászólás, de nagyon ellentmondásos..

2011. júl. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!