Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Babát várok. Hogy mondjam el?

Babát várok. Hogy mondjam el?

Figyelt kérdés

Az utolsó menzeszem kimaradt, most kellene épp meg lennie a vérzésemnek. A múlt hónapot ráfogtam az idegességre (szóval hogy amiatt nem jött meg), de ezt a hónapot nem tudom semmire sem fogni, szóval muszáj leszek elmondani itthon, meg már ideje is van. Kb 8 hetes terhes vagyok.

Másrészről: nagyon "szemétség" a szüleimmel szemben, hogy meg akarom szülni? Elvetetni semmiképp, örökbeadáshoz nem lenne lelki erőm... És ugye saját keresetem nincs... De az biztos, hogy nyugdíjas korukba a hátsófelüket is tisztára mosom, ha ezt megteszik értem/értünk most...


Mit tegyek? Hogy hozzam szóba?


16/L


2011. júl. 20. 17:17
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/276 anonim ***** válasza:
86%
Könyörgöm olvassátok már el, amit ír szerencsétlen lány, mielőtt hozzászólnátok!!!
2011. júl. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/276 anonim ***** válasza:
68%

hát nagyon sajnállak te kis butuska..

16 évesen anyuka leszel.

biztos hogy nem fognak megdícsérni a szülők..

de ha igaz amit mondtál, és tudod igazolni hogy te bevetted a tablettát, és ennek ellenére mégis megmaradt a baba

akkor ezt a sors akarta így.

amúgy te ismered a szüleidet, te tudod hogy reagálnának ebben a szituban,.

sokáig eltitkolni nem tudod , nincsenek tűneteid?

hányinger, hányás, émelygés, anyukád nem vette észre hogy vmi nem stimmel veled?


mielőbb tisztázd a helyzeted, ne kerülgesd a forró kását,

állj eléjük és mond meg.

igazold amit kell, és meglátjátok mit tehettek ez ügyben,.


de az biztos hogy teljesen megfog változni az életed..

16 hónapos kislány anyukája.

2011. júl. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/276 anonim ***** válasza:
81%
kislány, ha a pasi tényleg meghalt, nyilván tudnak róla a szüleid...tehát nem lesz akkora balhé...nem mellesleg a pasi szülei még tán örülni is fognak
2011. júl. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/276 A kérdező kommentje:
Akkor most megyek és elmondom..
2011. júl. 20. 17:47
 75/276 anonim ***** válasza:
25%
Vazze, mit vársz, mit mondanak neked egy anonim fórumon vadidegenek, ahol rendszeresek a kamukérdések? Megsimizik azt az okos buksidat? Ilyen sztorival körberöhögnek (mégha igaz is).
2011. júl. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/276 anonim ***** válasza:
90%
Sok szerencsét. Majd írd meg kérlek, hogy döntöttetek!
2011. júl. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/276 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező!


Majd írd meg, hogy reagáltak a szüleid és milyen döntésre jutottatok. Sok sikert és kitartás.

2011. júl. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/276 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem beszéld meg a szüleiddel a dolgot. Majd eldöntitek; és ők ismernek is annyira, hogy rendesen megítéljék a helyzetet. Lehet apukád haragudni fog, de van is miért. Majd később megbékél.


De fontos, hogy beszéljétek meg!


Nem akarsz esetleg a másik rokoni ággal is beszélni? Ha megtartjátok elmondani a szerelmed szüleinek, hogy nagyszülők lesznek?

2011. júl. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/276 anonim ***** válasza:
54%

NE MÁR EMBEREK!


Tényleg ELHISZITEK ezt az egészet???


Adott egy 16 éves lány aki a barátjával egy kiszakadt gumis szeretkezés és esemény utáni tabletta után terhes marad és szegény lánynak még a barátja is meghal és még a terhesség tényét sem tudja közölni, de így legalább a barátjának egy része vele marad... ÁÁÁÁÁ, ez rosszabb mint egy amerikai szirupos dráma!


Ne már!:D

2011. júl. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/276 anonim ***** válasza:
87%
17:44- es vagyok, későn érkezett a válaszom., nem láttam, hogy meghalt. Sajnálom, beszélj velük, és a fiú családjával, nekik örömet okoznál a bánatban.
2011. júl. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!