Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Babát várok. Hogy mondjam el?

Babát várok. Hogy mondjam el?

Figyelt kérdés

Az utolsó menzeszem kimaradt, most kellene épp meg lennie a vérzésemnek. A múlt hónapot ráfogtam az idegességre (szóval hogy amiatt nem jött meg), de ezt a hónapot nem tudom semmire sem fogni, szóval muszáj leszek elmondani itthon, meg már ideje is van. Kb 8 hetes terhes vagyok.

Másrészről: nagyon "szemétség" a szüleimmel szemben, hogy meg akarom szülni? Elvetetni semmiképp, örökbeadáshoz nem lenne lelki erőm... És ugye saját keresetem nincs... De az biztos, hogy nyugdíjas korukba a hátsófelüket is tisztára mosom, ha ezt megteszik értem/értünk most...


Mit tegyek? Hogy hozzam szóba?


16/L


2011. júl. 20. 17:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/276 anonim ***** válasza:
85%
"18 éven aluli vagy és az orvos nem vette fel a szüleiddel a kapcsolatot? " nem kiskorú, ha az lenne, akkor a rendőröket hívta volna az orvos ;)
2011. júl. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/276 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta a tabival kapcsolatban, hogy elvileg semmilyen baja nem lesz tőle, de rengeteg vizsgálatot fog majd csinálni, hogy megtudjuk, teljesen egészséges lesz-e. De általában nem szokott baj lenni ebből
2011. júl. 20. 17:35
 43/276 anonim ***** válasza:
58%

Drukkolok neked kicsi lány!

Anyukádnak mond meg először, ha apud hirtelen haragú.

Vidd a blokkot a lapot mindent, bizonyítani , hogy te mindent megtettél!


Valaki írta előttem, hogy nem lenne kérdés, ha nem szexelne 16 évesen...

16 éves nem 8! Már elég nagy hogy eldöntse lefekszik e a barátjával vagy sem.


17:27es voltam


22/L

2011. júl. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/276 A kérdező kommentje:
Igazából én nagyon szeretném megtartani a babát.. Így legalább a barátom egy kis része velem lehet örökké...
2011. júl. 20. 17:36
 45/276 Vadmeggy ***** válasza:
34%

Jézusom... Akkor szüldd meg, vagy csinálj, amit akarsz... Felejtsd el, hogy normális kapcsolataid lesznek, felejtsd el a barátaidat, felejts el a karriert.

Az egész életedet TÖNKRETESZED, ha megtartod a babát.

2011. júl. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/276 anonim ***** válasza:
88%
Ne húzd ezt a beszélgetést tovább, mert ha esetleg máshogy döntesz ki fogsz csúszni az időből. A dolgon az már nem változtat, hogy 3 hét múlva vagy most azonnal mondod el nekik!
2011. júl. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/276 anonim ***** válasza:
87%

"Abortusz! Persze sajnáljátok szegény gyereket, de abba nem gondoltok bele, hogy tönkreteszi 2 ember életét is! "


Azért ez is érdekes... A gyerek teszi tönkre az életüket, amikor semmiről sem tehet, és ők ketten okozták a bajt? Hm... Mikor vált az emberek értékrendjében a gyermek egyenlővé a bajjal és gondokkal?

Egyébként minél hamarabb közöld a szüleiddel, higgadtan beszéljétek át, édesapádat is kérd meg, hogy neked sem könnyű, és ne tetézze a bajt. Megmutathatod a 72órás tabletta bizonyítékait (az nem fér a fejembe, hogyhogy nem hatott...). Az ő segítségük nélkül 16 évesen semmi esély rá, hogy eltartsd a gyereket, rossz élete lenne, az tuti.

2011. júl. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/276 anonim ***** válasza:
88%
tippeljek, hogy apuci azóta a volt pasid, mióta közölted, hgoy terhes vagy?
2011. júl. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/276 anonim ***** válasza:
91%
csak nem történt valami baj a barátoddal?
2011. júl. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/276 A kérdező kommentje:
Direkt írtam, hogy nem akarok erről beszélni, de akkor már mind1. Igen történt vele baleset, amit nem élt túl...
2011. júl. 20. 17:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!