Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Babát várok. Hogy mondjam el?

Babát várok. Hogy mondjam el?

Figyelt kérdés

Az utolsó menzeszem kimaradt, most kellene épp meg lennie a vérzésemnek. A múlt hónapot ráfogtam az idegességre (szóval hogy amiatt nem jött meg), de ezt a hónapot nem tudom semmire sem fogni, szóval muszáj leszek elmondani itthon, meg már ideje is van. Kb 8 hetes terhes vagyok.

Másrészről: nagyon "szemétség" a szüleimmel szemben, hogy meg akarom szülni? Elvetetni semmiképp, örökbeadáshoz nem lenne lelki erőm... És ugye saját keresetem nincs... De az biztos, hogy nyugdíjas korukba a hátsófelüket is tisztára mosom, ha ezt megteszik értem/értünk most...


Mit tegyek? Hogy hozzam szóba?


16/L


2011. júl. 20. 17:17
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/276 anonim ***** válasza:
87%

Annyi idős vagyok mint te, nekem is van barátom egy éve, volt már olyan, hogy én is azt hittem terhes vagyok (késett 3 hetet, ez az első szeretkezés után volt, szűz voltam és védekeztünk), szerencsére aztán megjött.

Szóval akkor nagyon féltem. Majd írd meg, hogy mit szóltak a szüleid!

2011. júl. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/276 anonim ***** válasza:
91%

Leülsz eléjük, és elmondod. Majd írd meg, hogy hogy sikerült.

Ha igaz amit leírtál, akkor illendő lenne a születendő gyermek apai nagyszüleivel is beszélned...

2011. júl. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/276 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ne vetesd el, én elvetettem 16 éves voltam én is és nagyon megviselt, a mai napig bánom, hogy így döntöttem!!! A barátnőm is 16 éves volt, amikor terhes lett, megtartotta, jól döntött, letette a fodrász vizsgáját, vőlegénye van, akitől van még egy kislány, ráadásul vállalkozása is van már a lánynak(fodrászüzlete), most 7 éves az egyik kislány, a másik 3 és nagyon boldogok, ezt tartsd szem elött, ha elég felelősségteljesnek érzed magad egy baba felneveléséhez és mindent megtennél érte, vágj bele, mert később bánni fogod, én is nagyon bánom és pánikbeteg is lettem, de meg is érdemlem...!!!
2011. júl. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/276 anonim ***** válasza:
64%
Na elmondtad már?
2011. júl. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/276 anonim ***** válasza:
23%

Ez a válasz 11%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:50


Megkérdezhetem, hogy miért lettem ennyire lepontozva?? Mi rosszat írtam én amiért így le kellett pontozni??

2011. júl. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/276 anonim ***** válasza:
31%
...
2011. júl. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/276 anonim ***** válasza:
74%

ne vetesd el a babát. annyira akar élni..nem véletlenül..és Te is várod nagyon..itt akkor nincs is kérdés. ne hallgass senkire..csak a szívedre..mert azt soha nem bánod meg..ha az eszedre hallgatsz azt igen.

írj majd a fejleményekről.

2011. júl. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/276 anonim ***** válasza:
22%

talán azért pontoztak le mert

bíztatsz egy kis 16 éves csitrit hogy tartsa meg a babáját

így hogy eléggé kilátástalan a jövője. !!

2011. júl. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/276 anonim ***** válasza:
76%
Mert am eléggé elszomorít, hogy ennyire lepontoznak, holott én csak segíteni akartam de azt már senki nem meri vállalni, hogy miért ... Legalább ennyi gerinc lenne abban aki így lepontoz, hogy elmondja, hogy miért teszi. Én csak leírtam azt ami engem érint, hogy én hogyan éltem ezt meg ill. tanácsoltam, hogy minél hamarabb mondja el a szülőknek, ebben mi volt olyan rossz?
2011. júl. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/276 anonim ***** válasza:
85%
kíváncsi vagyok a fejleményekre :)
2011. júl. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!