Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Babát várok. Hogy mondjam el?

Babát várok. Hogy mondjam el?

Figyelt kérdés

Az utolsó menzeszem kimaradt, most kellene épp meg lennie a vérzésemnek. A múlt hónapot ráfogtam az idegességre (szóval hogy amiatt nem jött meg), de ezt a hónapot nem tudom semmire sem fogni, szóval muszáj leszek elmondani itthon, meg már ideje is van. Kb 8 hetes terhes vagyok.

Másrészről: nagyon "szemétség" a szüleimmel szemben, hogy meg akarom szülni? Elvetetni semmiképp, örökbeadáshoz nem lenne lelki erőm... És ugye saját keresetem nincs... De az biztos, hogy nyugdíjas korukba a hátsófelüket is tisztára mosom, ha ezt megteszik értem/értünk most...


Mit tegyek? Hogy hozzam szóba?


16/L


2011. júl. 20. 17:17
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
 161/276 anonim ***** válasza:
26%
Utolsó, ezért kell elolvasni a többi válaszolót, hogy hülyeséget ne írj. Ilyenre meg ne biztass senkit, hogy várja ki a 3 hónapot.
2011. júl. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/276 A kérdező kommentje:

Amúgy azt hittem, durvább veszekedés lesz.. Most csak vitatkoznak, még csak nem is kiabálnak..


Egyáltalán nem erre számítottam

2011. júl. 20. 19:37
 163/276 A kérdező kommentje:

Félek kimondani, de most talán egy kicsit boldog vagyok. Jó mosolyogni még nem merek, nem is mosolyogtam, mióta megtörtént a baleset..


Izgatott vagyok.. :)

2011. júl. 20. 19:40
 164/276 anonim ***** válasza:
72%

19:16

Egyrészt, valami hozzátartozódat cuncimókusozd le.

Másrészt, mint már említettem, 1: az élet ennél sokkal furcsábbakat is produkál, 2: inkább próbálok segíteni akkor is ha kamu kérdés, mint hogy kiröhögjek valakit, akinek gondja van.

Bár érdekes módon ezért ma már lepontoztak egyszer. Hát, ez is bizonyítja, hogy furcsa az élet.

2011. júl. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/276 anonim ***** válasza:
81%

Ha már végül is leírtad, hogy mi történt a gyermeked apjával... milyen baleset történt? autóbaleset? és most 6-án? majd Te ezek után voltál orvosnál?

nagyon sajnálom amúgy.. kitartást és sok erőt a babához.

az viszont tényleg fontos, hogy külön kis egyéniségként neveld a gyermeked, és ne az apját keresd benne.. (max a külsejében)

2011. júl. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/276 A kérdező kommentje:
Motorbaleset volt. Április környékén kapta meg hozzá a jogsiját, évek óta gyűjtött motorra.. Egyik este ment haza tőlem, és egy kanyarban elütötték.. Állítólag ő volt a hibás..
2011. júl. 20. 19:48
 167/276 A kérdező kommentje:

Én most hétfőn voltam orvosnál... Szóval igen, utána.

Annyira bánom, hogy nem mondtam el neki, hogy terhes vagyok, pedig akkor már a teszteken is túl voltam.. Akkor úgy terveztem, hogy 10.-e körül elmegyünk együtt a dokihoz, kiderül, hogy babát várok, együtt elmondjuk, minden rendben lesz...


Hát nagyon nem így lett..

2011. júl. 20. 19:49
 168/276 anonim ***** válasza:
79%
Sajnálom.. :(
2011. júl. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/276 anonim ***** válasza:
28%
Hány éves volt a párod? Téged nem bántalak, mert össze vagy zavarodva, de, hogy a szüleidnek ennyi esze legyen.Egy halott fiúnak a gyerekét várod 16 évesen, fel se fogod tudni dolgozni. Hogy lesz valaha normális életed. Szüleid miért cseszik el az életed, nekik kéne óvni téged.
2011. júl. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/276 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy kamu, de attól még a válaszok nem feleslegesek. Más hasonló helyzetben lévő lánynak jól jöhet.
2011. júl. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!