Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Babát várok. Hogy mondjam el?

Babát várok. Hogy mondjam el?

Figyelt kérdés

Az utolsó menzeszem kimaradt, most kellene épp meg lennie a vérzésemnek. A múlt hónapot ráfogtam az idegességre (szóval hogy amiatt nem jött meg), de ezt a hónapot nem tudom semmire sem fogni, szóval muszáj leszek elmondani itthon, meg már ideje is van. Kb 8 hetes terhes vagyok.

Másrészről: nagyon "szemétség" a szüleimmel szemben, hogy meg akarom szülni? Elvetetni semmiképp, örökbeadáshoz nem lenne lelki erőm... És ugye saját keresetem nincs... De az biztos, hogy nyugdíjas korukba a hátsófelüket is tisztára mosom, ha ezt megteszik értem/értünk most...


Mit tegyek? Hogy hozzam szóba?


16/L


2011. júl. 20. 17:17
 221/276 anonim ***** válasza:
35%

Örülhet, de az is csak azt mutatja, hogy mennyire nincs tisztában azzal, hogy mire vállalkozik.

Nekem ne mondja senki, hogy rábízná egy gyerek életét egy 16 éves gyászsújtotta lányra.

2011. júl. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 222/276 anonim ***** válasza:
27%

pont leszarnád, hogy gyereket vársz? érdekes vagy...



Igen, LESZARNÁM, mert a barátom elvesztése nekem teljesen az eszemet venné... te vagy az érdekes ember, ha te nem így éreznél, MAJOM.

2011. júl. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 223/276 anonim ***** válasza:
63%

egyetértek az utolsóval:elvesztett valakit,nem tudhatjátok mennyire van a padlón,de ott van a baba akire vigyázni kell miért ne örülhetne neki,egy része ott van a barátjából,nem tudhatjátok az életét,ne szapuljátok már,könnyű mondani hogy fake,mert nem hiszed el milyen szörnyű dolgok vannak az életben mert veled ilyen nem történt,az élet hozhat érdekes dolgokat,és rázuhanhat egyszerre minden baj az emberre,de utána jön valami amivel kárpótol,az élet hosszú távon igazságos,és ezt a szegény lányt majd a kisbabája fogja kárpótolni,undorítóak vagytok hogy még nyomoztok is utána..



Kevesebbet kéne növeszteni a proli valagat a szappanoperák előtt és akkor neked is reális lenne az értékítéleted és rájönnél, hogy ez akkora kamu mint a ház.

2011. júl. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 224/276 anonim ***** válasza:
74%

Szeretem, amikor az emberek megmondják, hogy másnak mit kellene éreznie, vagy hogy épp mit érez. Persze mindenki csakis magából tud kiindulni, az senkiben nem merül fel, hogy nem mindenki gondolja, érzi, teszi azt amit ők?! Vagy nem minden úgy helyes valaki másnak, ahogy nekik?? Költői kérdés...


Nem tudom már ki írta, talán 2 oldallal hátrébb, hogy mi lesz a gyerekkel így, hogy nincs apja. Ezért ne szülje meg. És ha az apja csak lelép? Vagy 1 vagy 2 éves korában lép le? Vagy akkor hal meg? Akkor mit csináljon az anyja a gyerekkel, apa nélkül? Dobja ki? Adja örökbe, mert már nincs apja? Hol itt a logika?

2011. júl. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 225/276 anonim ***** válasza:
73%

Ne haragudjatok de én egyetlen egy dolgot nem értek: aki szerint ez egy kamu kérdés,az minek néz vissza naponta többször (!),minek "válaszolgat",egyáltalán miért foglalkozik vele?Miért nem néz akkor inkább egy filmet vagy olvas egy könyvet vagy mit tudom én?

Mert lehet,hogy én vagyok agyalágyult ,de én ha egy kérdésre azt gondolom,hogy fake,akkor miután egyszer elolvastam és jót röhögtem/szánakoztam a kérdező csökkent szellemi képességein illetve magamban konstatáltam,hogy valószínűleg szerencsétlennek nincsenek se barátai de még csak kutyája sem,így kénytelen idióta kérdések kiírásával tölteni az időt...Ennyi,többé nem nézek vissza,és nem irkálok.

Pontozzatok le nyugodtan.

2011. júl. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 226/276 anonim ***** válasza:
96%
Nem nézek szappanoperát meg valóvilágot annál sokkal értelmesebb vagyok,és képzeld attól,hogy veled ilyen nem történik,még lehetséges,inkább örülj,hogy nem te vagy a kérdező helyében,undorító,ítélkező emberek,meg akik szerint az kamu,mi a csodáért írogattok ide,nagyon sz.ar életetek lehet ha mást b***ogattok,megkérdezte hogy mondta el,senkit nem kérdezett mit csináljon a babával,mennyire lehet igaz a története,mi lett a barátjával stb. komolyanmilyen emberek léteznek....
2011. júl. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 227/276 anonim ***** válasza:
91%
javítok "mondja el"
2011. júl. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 228/276 anonim ***** válasza:
100%

Annyi a logika, hogy most már adva van, hogy nincs apa. Nem mi lenne, ha ekkor és ekkor elütné a busz vagy lelépne. Hanem biztos, hogy nincs apa. Ez azért óriási különbség.


Annyira kíváncsi vagyok, hogy ha nem mondta volna, hogy meghalt a barátja, akkor hányan gondolnák, hogy nincs semmi probléma egy 16 éves leányanyával.

2011. júl. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 229/276 anonim ***** válasza:

23:07

Már adva van.

És???

Nem értem miért kell mások kedvéért valakinek valaki más életét élnie, és nem a sajátját. Mert valakinek nem tetszik. De ki francot érdekel, hogy másnak mi nem tetszik?

2011. júl. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 230/276 anonim ***** válasza:
71%

"Nem értem miért kell mások kedvéért valakinek valaki más életét élnie, és nem a sajátját. Mert valakinek nem tetszik. De ki francot érdekel, hogy másnak mi nem tetszik?"


Azért ez egy elég általános válasz egy nagyon specifikus kérdésre.

Ennyi erővel miért válaszol itt bárki bárkinek? Miért érdekli egyik embert a másik?


Ha bárki megkérdezné tőlem - akár ismerem, akár nem - hogy mit gondolsz, megszüljem most 16 évesen a halott barátom gyerekét vagy mondjuk 6-8 év múlva alapítsak családot egy élő férfival, akkor az utóbbit valásztanám.


Lehet, hogy 16 évesen nem ezt mondtam volna, de azóta FELNŐTTEM, és rájöttem, hogy nem csak móka és kacagás az élet.


Tényleg azt hiszed, hogy jó döntést hoz? És nemcsak azért, mert 16, hanem azért, mert gyászol. A legnagyobb veszteség, ami embert érhet. Ekkora teherrel még egy felnőtt nő sem tudna tisztán dönteni.

2011. júl. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!