Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem a főnökömmel!...

Lefeküdtem a főnökömmel! Hogyan tovább? Terhes vagyok (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Nyári gyakorlaton vagyok egy cégnél. Volt egy buli a dolgozók között, kicsit többet ittunk a főnökömmel a kelleténél, és hát megtörtént a dolog. Nagyon bejön nekem a férfi, és én is neki. De van 2 bibi. Terherbe estem. A baba tuti hogy a pasié mert mással nem voltam már több hónapja. A másik, van menyasszonya a pasinak. :S Nem tudom hogy el e mondtam neki hogy babát várok Tőle, ezzel tönkretenném e a kapcsolatukat, vagy otthagyná értem és a babáért a menyasszonyát?! Nem tudom mi tévő legyek :S

20/L


2011. júl. 15. 15:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/209 anonim ***** válasza:
84%
Első alkalom volt?
2011. júl. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/209 anonim ***** válasza:
92%
Igen, nemcsak ez a két lehetőség van, csak szerencsétlen kérdező, valószínűleg nagyon szerelmes, és lehet, hogy emiatt, többet gondolt az alkalmi dolog mögé. A fönök azért láthatta, hogy oda van érte, neki nehéz lett volna gumit húzni, már csak a betegségek miatt is. Kérdező, nem hinném, hogy csak veled csalta a nőjét.
2011. júl. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/209 anonim ***** válasza:
93%
persze hogy mind ketten emlekszenek! A pia csak kifogas.
2011. júl. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/209 anonim ***** válasza:
91%

Hibáztatok mindketten. Nem kicsit, nagyon.

Node: ezzel a lamentálással és észosztással nem leszünk előrébb.

Tisztázd először is magadban, hogy ha bekövetkezhetne is a "csoda", hogy elvesz és családot alapít veled, akkor te ezt szeretnéd-e? Szerelmes vagy-e a főnöködbe?

Ő is hülyeséget csinált, mert menyasszonya ellenére megrakott egy cunci kolléganőt az íróasztalon a céges buli hevében. Ráadásul több, mint 30, több esze lehetne, de gondolom az ész megáll...

Tehát ez a kettőtök baja. A legkorrektebb az lenne, hogy magadban tisztázod mit érzel és vele minél gyorsabban megbeszéled. Az ő részéről pedig az lenne a korrekt, hogy vállalja a felelősséget. Ha másban nem, az abortusszal kapcsolatos anyagiak (vagy egy részük) vállalásában.

A menyasszonyával meg neki kell elszámolnia. Ő sincs könnyű helyzetben, még ha hülye is volt.

De semmiképpen ne hallgasd el a kolegabácsi elől!

2011. júl. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/209 A kérdező kommentje:
nem az első alkalom volt :/ ez 1 hónapja volt kb. azóta már megtörtént többször is JÓZANON!
2011. júl. 15. 15:43
 46/209 anonim ***** válasza:
100%

jó emlékszik és akkor most viszonyotok van vagy csak voltatok jó volt ennyi??

nem is mondtad neki hogy te olyan furán érzem magam nem is gyanakodik semmi????

tesztet csináltál vagy doki valami???

2011. júl. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/209 anonim ***** válasza:
92%
Nem veletlen irtam hogy ez volt az elso. Nem kerdesnek szantam.
2011. júl. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/209 anonim ***** válasza:
100%
Hogy viszonyul hozzád a főnököd a buli óta?
2011. júl. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/209 anonim ***** válasza:
100%
Voltál orvosnál, vagy tesztből tudod, hogy terhes vagy, ha még csak 1 hónapja voltatok együtt?
2011. júl. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/209 A kérdező kommentje:
Tesztet csináltam. 2őt is :S
2011. júl. 15. 15:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!