Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya nem áll szóba velem,...

Anya nem áll szóba velem, mert lefeküdtem a barátommal. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, másfél éve vagyunk együtt. Pár napja elmondtam anyának, és annyit mondott, hogy csalódott bennem, és azóta átnéz rajtam:S szerintem azért nem ekkora bűn:(
2010. jún. 15. 14:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
84%
mégis mikor kellett volna lefeküdni vele, 100 évesen? lefogadom anyád 36 éves :D
2010. jún. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
97%

Anyukád még sosem szexelt? :)

Majd megbékél, adj neki időt. Lehet, hogy azt várta, hogy előtte megbeszéled vele a dolgot.

2010. jún. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
98%
Semmit ne csinálj!Bocsi, hogy ezt írom, de ez anyukád butasága...nem egy "egynapos szerelem" a Tiétek, hiszen írod, hogy másfél éve együtt vagytok!Gondolom védekeztek is, így igazán nincs miért ezt csinálnia!
2010. jún. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
97%

18 éves vagy. Nem bűn. Nem 12-13 éves vagy aki azt sem tudja mit csinál vagy mivel jár az lefeküdni valakivel ráadásul másfél éve vagy a barátoddal.

Anyudnak nehéz szembe néznie azzal, hogy felnőttél. Csak megbékül.

De passz mit lehetne tenni. Ha szóba sem akar veled állni. Én valószínű ha lehetőségem lenne rá, akkor elmondanám neki, hogy kár, hogy nem lehetsz vele őszinte és igazából nem is tudod mit gondolj...mert ez az igazság.

2010. jún. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
régebben azt mondta, hogy várjam meg, amíg 18 leszek, most az volt, hogy miért nem vártam meg az érettségit...egyébként ő csak az esküvő után feküdte le apámmal:S nem akarta, hogy megbeszéljem vele, vagy ha igen, akkor nagyon rosszul csinálta. sejtettem, hogy ez lesz, csak utáltam már hazudozni, de ezek után ne várja, hogy őszinte leszek:S
2010. jún. 15. 15:01
 6/28 anonim ***** válasza:
98%
Én is azt mondom, semmit ne csinálj. Nem vétettél édesanyád ellen semmit, úgyhogy ne legyen lelkiismeret furdalásod. Édesanyád rá fog jönni, hogy az ilyen (bocsi, de gyerekes) viselkedésével téged sért és taszít. Belátja majd, hogy inkább meg kellene köszönnie, hogy ennyire beavatod az intim szférádba, nomeg büszkének lenni rád, hogy nem ribanckodsz. 18 év az 18 év. A másfél meg másfél ;)
2010. jún. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
89%
Kedves Kérdező!:)Nem kell ám mindent elhinni, amit mondanak az idősebbek!:)Bizony nagyanyáink sem várták meg az esküvőt, nem maguktól mozogtak a szalmabálák!:)
2010. jún. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
95%

Nekem a nagymamám ilyen, aki velünk lakik. Mi nem egy városban lakunk, és ha már ott vagyok 4 napig, akkor izél, hogy jajj milyen pofátlan vagyok, valakinek a nyakán ott lenni minden második héten... meg lecseszett mikor először talált gumit nálam.Pedig mi is elmúltunk 18, sőt 20 is.(25 ill 21) és több mint 2 éve járunk.

Hány éves anyukád?Inkább örülne, hogy komoly a kapcsolat, és védekeztek, nem csak úgy felelőtlenül

2010. jún. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
46 éves
2010. jún. 15. 15:06
 10/28 anonim ***** válasza:
76%
Ne csinálj semmit, ne beszélj róla. Majd megbékél. Meg kell emésztenie, de ez az élet rendje. Ne sajnálja tőled a jót.
2010. jún. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!