Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondtam anyumnak h lefeküdte...

Elmondtam anyumnak h lefeküdtem a barátommal és megharagudott mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szerintetek elmondja apumnak? Azt mondta h mondjam el én de én nem akarom elmondani apumnak ja és 15 éves vagyok
2010. szept. 13. 17:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
62%
Minek kell ezt bejelenteni otthon?
2010. szept. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
54%
Annyit tehetsz, hogy jól megjegyzed, és a saját lányodnak majd megtanítod, hogy ne gyerekként kezdjen szexelni, mert később megbánhatja. 15 évesen nem gondolod, hogy ez még korai volt?
2010. szept. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nem arra kíváncsi a kérdező, hogy korai volt-e vagy sem. Ne te mondd meg neki, hogy mi korai és mi nem..
2010. szept. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
64%
Jól tetted.De felesleges volt elmondani.
2010. szept. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
83%
En is sokkot kapnek, ha a 15 eves lanyom ilyet bejelentene. Adj neki idot. Szerintem sem kellene ilyet otthon bejelenteni. Nem azt mondom, hogy ne beszeld meg ezeket anyukaddal, de elotte kellett volna, nem utana.
2010. szept. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
és most ne szoljak hozzá ne mondjak neki semmit? félek h elmondja apumnak!:( csak öszinte szerettem vna lenni hogy lássa nem titkolok el semmit ugy félek h elmondja
2010. szept. 13. 17:38
 7/28 anonim ***** válasza:
58%

Korai: Nem tudom hogy igazából korai vagy nem... Mi erről még csak beszélünk és 16 előtt nem akarok,szexelni de te tudod és nem hiszem hogy ha te úgy érzed akkor korai lenne...


Haragszik anyud: Ehhez annyit fűznék hozzá hogy én megmondanám neki hogy jól felkészültetek,és semmi baj nem lesz.. És szépen megkéred hogy ha lehet erről apukád ne tudjon mert ez neked elég kínos

2010. szept. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
19%

A mai lányok 15-16 évesen már nem szüzek. Nemtudom mi lehet ezzel a hatalmas probléma a későbbiekben... Szerintem mond meg neki h mindenki ezt teszi ennyi idősen mint te. Ez van

15/f

2010. szept. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
78%
Ne csinálj semmit, anyukád majd feldolgozza ezt az információt, kell neki egy kis idő, nem biztos, hogy rád haragszik, csak nehezen fogadják el a szülők, hogy a gyermekük nemi életet él. Apukáddal biztos meg fogja beszélni, mert ez egy fontos dolog. Mindig védekezzetek!
2010. szept. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
60%
Akkor szerinted miért haragszik az anyja? Talán el kellene gondolkodni, hogy gyerekeknek való-e a szex.
2010. szept. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!