Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondtam anyumnak h lefeküdte...

Elmondtam anyumnak h lefeküdtem a barátommal és megharagudott mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szerintetek elmondja apumnak? Azt mondta h mondjam el én de én nem akarom elmondani apumnak ja és 15 éves vagyok
2010. szept. 13. 17:23
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
engem nem bántana de a barátomat szétverné multkor ezt mondta ja és védekeztünk és 1 év után feküdtem le vele
2010. szept. 13. 20:24
 22/28 anonim ***** válasza:
80%
Mikor elmondtad anyukadnak, gondolhattad volna, hogy apadnak is elmondja. Te csinaltad magadnak a bajt azzal, hogy elmondtad. A szuleid reakcioja normalis. Ezt szulokent mondom es te is ugyanigy fogod ezt latni, ha lesz gyereked.
2010. szept. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
27%
Aki elég érett a szexhez, az legyen érett ahhoz is, hogy az apjával szembenézzen. Ha ez nincs meg, akkor anyádat sem kellett volna beavatni, vagy nem szexelni még egy ideig cukorfalat.
2010. szept. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Írd meg levélben apádnak, és mielőtt suliba mész rakd oda ahol majd megtalálja, aztán gyorsan lépj le :)


Mire hazaérsz biztos lehiggad :D

2010. szept. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

az utolsó az tetszik:D

egyébként köszönöm a válaszokat:) kivéve egy párat

2010. szept. 14. 14:53
 26/28 anonim ***** válasza:
szia! tegnap írtam nkd. na mi lett??? elmondta anyud apudnak?????
2010. szept. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
nem mondta még el! azt mondta h majd ha én elakarom mondani majd elmondom ő nem mondja el
2010. szept. 14. 20:48
 28/28 anonim ***** válasza:
sok begyepesedett agyú akik szerint csak 50 évtől való a szex lel :)))
2015. dec. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!