Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondtam anyumnak h lefeküdte...

Elmondtam anyumnak h lefeküdtem a barátommal és megharagudott mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szerintetek elmondja apumnak? Azt mondta h mondjam el én de én nem akarom elmondani apumnak ja és 15 éves vagyok
2010. szept. 13. 17:23
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
90%
Én anno majdnem 18 éves voltam, mikor először lefeküdtem a barátommal. Mikor anyukám megtudta nem csak megharagudott rám, hanem két hatalmas pofont is lekevert. Szóval te még jól jártál.
2010. szept. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
29%
Mert minden anya ilyen, ettől még nem biztos, hogy korai. Pff, gondolkozz már légyszíves.
2010. szept. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
szerintetek elmondja apunmak? annyira félek szinte reszketek:S
2010. szept. 13. 17:46
 14/28 anonim ***** válasza:
42%

Már bocs, de anyád hülye. Ha annyira félti a kislányát, akkor egy nőgyógyászatra legalább elrángatna, hogy megnézzék minden okés e, és pl ha nem védekeztél, akkor még lehet szedni gyógyszert még így utólag.

Ehelyett megsértődik, mint egy óvodás. Gáz.

2010. szept. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
52%

"A mai lányok 15-16 évesen már nem szüzek. Nemtudom mi lehet ezzel a hatalmas probléma a későbbiekben."


Hát hatalmas eszed van az már biztos! Ennyi idős korodban már tudhatnád a felelőtlen kapcsolatok következményeit!

2010. szept. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
58%
Miért gondolja minden szülő, hogy az ő lánya nem olyan, még babázik 15 évesen? Haraggal csak lelkiismeretfurdalást keltenek a gyerekben, azt hiszik, hogy valami rosszat tettek, ettől lesznek később gátlásosak. Nem lehet róla beszélni, mintha valami szégyelnivaló titok lenne, ha valaki szexuális életet él. Inkább örülni kellene, hogy a gyerek őszinte, és fel kellene világosítani, hogy felelőségteljesen tudjon védekezni.
2010. szept. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
72%

Én nem tudnék rád haragudni, amit tettél gondolom szerelemből tetted, és jobb most, az érzelmek hevében, mint később aggszűzként kényszerből, hideg fejjel hozott döntés után.

Én 15 évesen halálosan szerelmes lettem, de nem léptem testi kapcsolat terén.

Azt hittem korai, vártam az egész nemi élettel 23 éves koromig. Akkor már sürgős volt, és sikerült egy tragikusan rossz élménnyel gazdagodnom, szinte a nemi életet is megutáltam.

Ha szeretne anyukád igazán, akkor tudná, hogy ez utóbbi sokkal rosszabb döntés volt.

2010. szept. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
21%
Hát nem csodálom! Legalább védekeztetek? A 14-15 éves kis csitriknek még nem kefélgetni kellene! A szex nem a gyerekek játéka, ezt kellene már felfogni. Amúgymeg ne csinálj semmit. Ha ennyi eszed volt, akkor viseld a következményeit!
2010. szept. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
miért félsz apádtól?bántani fog vagy mit csinálna?
2010. szept. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Hát lehet jobb lett volna ha ezt nem közlöd velük.

Szerintem elmondja, a szülők (legalább is a jobbik fajta) nem igazán tudnak egymás előtt titkot tartani.

Azért mondja mond el te, hogy ne ő mondja, szóval szerintem még egy darabig megpróbálja nem el mondani, várja hogy te majd elmondod.

2010. szept. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!