Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám megtudta, hogy lefeküd...

Anyukám megtudta, hogy lefeküdtem a barátommal, most meg itt őrjöng. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyok együtt a barátommal, és lefeküdtem vele mert szeretem ő is engem. 19! éves vagyok a barátom pedig 23. Elmondtam anyunak, hogy lefeküdtem vele, most meg itt őrjöng mint egy őrült, hogy hogy képzelem ezt, meg hogy soha többet nem jöhet ide a barátom, nem akarja látni, hogy művelhetett velem ilyet. Kiborít. Könyörgöm 19 éves vagyok. hogy magyarázzal el neki hogy nem 15 éves felelőtlen kis csitri vagyok.
2011. júl. 29. 12:22
1 2 3 4
 1/39 anonim válasza:
11%
hát azért anyád jól teszi amit tesz mert aggódik.én még nem vagyok an
2011. júl. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
95%

?!


Huh, szegénykém.

Hát majdcsak megnyugszik.

Mondd meg, hogy egyrészt nem "veled műveltek ilyet", hanem Te művelted, mert szeretted volna. Másrészt meg 19 vagy, ebben semmi de semmi szörnyű nincs.

2011. júl. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
18%

Költözz el...akkor számítasz nagykorúnak, ha képes vagy ellátni magad. Amíg anyud tart el, addig joga van belevauzni a dolgaidba.


25/N

2011. júl. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
82%

Pfffff, szegényke.

Kérdezd már meg anyukádat, hogy ő ilyen idős korában talán még babázott?

2011. júl. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Igen joga van beleszólni, mert ő tart el, de a szexuális magánéletemhez semmi köze.
2011. júl. 29. 12:27
 6/39 anonim ***** válasza:
77%
12:26, lehet, hogy MÁR babázott az anyuka. ;)
2011. júl. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
79%

Miért mondtad el neki?

Amúgy pedig tuti,hogy le fog higgadni,mikor az én anyum megtudta,hogy már nem vagyok szűz(nem én mondtam el neki,talált egy óvszert a táskámban),akkor hisztizett 2 napig,utána semmi nem volt.

2011. júl. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
97%

Ez a "költözz el" duma egy baromság.

Hogy tehetné, könyörgöm, valószínűleg még tanul. Ettől még kéne lehessen pasija.

2011. júl. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi! Ne hergeld magad. Maradj higgadt és hagyd, hogy anyud is megnyugodhasson. Átgondolhassa a dolgokat. Nem egyszerű egy szülőnek a saját gyerek szexuális életével szembesülni mint ahogy fordítva se az minden esetben. Ha elnyugodtak a kedélyek, akkor megbeszélhetitek a dolgokat.
2011. júl. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Nálam is óvszert talált :-) aztán akkor kérdezett rá. Megmondtam neki, hogy lefeküdtem Vele, és védekeztünk. Azóta ordibál.
2011. júl. 29. 12:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!