Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám megtudta, hogy lefeküd...

Anyukám megtudta, hogy lefeküdtem a barátommal, most meg itt őrjöng. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyok együtt a barátommal, és lefeküdtem vele mert szeretem ő is engem. 19! éves vagyok a barátom pedig 23. Elmondtam anyunak, hogy lefeküdtem vele, most meg itt őrjöng mint egy őrült, hogy hogy képzelem ezt, meg hogy soha többet nem jöhet ide a barátom, nem akarja látni, hogy művelhetett velem ilyet. Kiborít. Könyörgöm 19 éves vagyok. hogy magyarázzal el neki hogy nem 15 éves felelőtlen kis csitri vagyok.
2011. júl. 29. 12:22
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%

kérdezd meg, hogy miért őrjöng!?

Mert megtudta vagy mert lefeküdtetek?

Egy felnőtt nőnek van szexuális élete ez nem meglepő dolog!

És Ő is tudta, hogy ez be fog következni mivel megkért, hogy mondd el neki!

De ha szemérmesebb típus vagy akkor megmondhatod, hogy úgy érzed, hogy a szexuális életedhez még csak neki sincs köze!


Ha lefeküdtél a barátodra az kettőtökre tartozik, nem hármótokra!

Te se kérdezed meg mikor van együtt apuddal vagy az élettársával!

2011. júl. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:38


Igen, ezzel én is egyetértek.

Nem tudom, miért ragaszkodik pár anya ahhoz, hogy megtudja, mikor a lánya lefekszik a fiújával, utána meg minek őrjöng.


Kérdező: próbáld megértetni vele, hogy te túlságosan privát dolognak érzed ezt, nem szoktál a szexről beszélgetni, és nem szeretnél később se. Szerinted ez csak kettőtökre tartozik, és ahogy nem számolsz be arról se, hogy mikor hol és milyen nyelvcsapásokkal smároltok, volt-e közben fogdosás, úgy erről sem szeretnél.

Védekeztek, szeretitek egymást, más nem tartozik rá.


Ha nem veszi a lapot, akkor kezdj el kérdezősködni, mikor szexelt ő utoljára, milyen volt, milyen pózban, és mikor elküld a fenébe, rávágod, hogy na ugye...


Szerintem nem teljesen normális dolog a nemi életet kitárgyalni a családtagokkal.

2011. júl. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%

Lehet anyukád azért örjöng mert azt hitte hogy sokkal nyitotabb a kapcsolatotok,hogy egy ilyen fontos eseményt elmondasz neki.

Szerintem nem rád mérges,csak csalodott a ketőtök viszonyában.

2011. júl. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tipikus példája annak, amikor az anyának igazából fogalma sincs arról, hogy mi játszódik le a gyerekében, kínos beszélni a dolgokról, de ha valami nem az ő szája íze szerinti, akkor kiveri a nagyraplit. Ha nyitottabb lett volna veled és befogadóbb a korai tinikorban, akkor valószínű ez másképp alakul. Ne haragudj, hogy ezt mondom, de sok ilyen gyöpös nőci van, mint az anyukád. Idővel elfogadja majd a helyzetet, de egyet ígérj most meg magadnak: te soha nem teszel majd ilyet a gyerekeddel.
2011. júl. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
Utolsó ebben nagyon igazad van, sosem volt bensőséges kapcsolatom anyukámmal, sosem beszélgettünk szexről, fiúkról stb... Én már régen megfogadtam, hogy én a lányom legjobb barátnője leszek :)
2011. júl. 29. 17:02
 36/39 anonim ***** válasza:
100%
szia. én eggyel idősebb vagyok nálad,nincs barátom, de amikor volt és megtörtént...azt hiszem megsejtette anyám ,hogy mi a helyzet, de nem kérdezett rá soha és nem biztos, hogy rá tartozik. persze nm titok, csak ez az én felelősségem. a te esetedben pedig a tiéd. teljesen mindegy hány éves vagy, kivel élsz, a szülőknek előbb-utóbb el kell fogadni, hogy mi van.
2011. júl. 30. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 Dionsyia ***** válasza:
100%

Szia,


ugyanazt tudom csakmondani, amit egy telejsen hasonló kérdésnél mondtam:

Mondd el neki, miért tetted. MOndd el, hogy szép volt, jó volt és hogy nem szeretnéd ha ez az emlék az ő reakciójától megkeseredne.

Az anyukák mindig azért pipák ilyenkor, mert korainak gondolják. Még ha nem is az.

Félnek, hogy nem vagy elég felelősségteljes, és terhes leszel vagy nem voltál elég érett és ez kihat majd a további kapcsolataidra.


Ha mindez nem így volt, élvezted és szép emlék maradt, akkor nyugtasd meg őt ezzel. Amúgy meg nem vagy köteles bejelenteni, hogy mikor fogsz szexelni, mert ez a te magánügyed. És abba azt avatsz be, aki a bizalmad élvezi. Ha ő ilyen csúnyán reagál, akkor mondd neki, hogy azért nem mondtad el, mert ilyen reagálástól féltél.

Kb ennyi.

Kérdezd meg tőle, ő mikor veszítette el és milyen volt.

Próbáljatok beszélni erről. Felvilágosított ő téged egyáltalán, vagy ráhagyta a sulira?


Én jól emlékszem arra, mikor én mondtam el az anyámnak mégpedig úgy, hogy mikor megy legközelebb nőgyógyihoz, mert megyek vele én is gyógyszert iratni.

Erre vágott egyolyan pofát, hogy csak na. És azt mondta, nem érti, miért sietek ennyire. (17 voltam annyira nem értettem vele egyet)

De amit utána mondott, azon nem tudtam elsülni.

A kérdés a következő volt:

- Azt hiszed, hogy az olyan jó?

Na mármost mivel ekkor én már megtettem és TUDTAM, HOGY JÓ, ezért igen nyíltan válaszoltam.

- Hát, ha szerinted nem az, akkor te lemaradtál valamiről.

- Én biztosan... - motyogta.


Ilyen kegyetlen tud lenni egy kamaszlány, ha az anyuka, aki sosem beszélt vele a szexről értetlenkedni kezd azon hogy megteszi. Sosem beszéltünk erről, felvilágosításnál átirányított apámhoz, aki elkezdte ecsetelni a technikai részleteket. MOndtam neki, hogy ezzel tisztában vagyok...


A szülők nem beszélnek szívesen erről, mert ezzel el kell fogadniuk, hogy a lányuk már valamilyen szinten felnőtt. És el fog szakadni tőlük. Ez baromi nehéz, és ilyenkor bevetik a strucc-politikát. Inkább úgy csinálnak,mintha nem is tudnának róla, és pipák a szexet elkezdő tinire, aki nélkülük jutott el a szándékig hogy megteszi, mert ők erről nem akartak tudomást venni. Egy szülő nem döntheti el, hogy a gyereke mikor kezdheti el.

LÁsd, elég rosszul tudnak reagálni, ha kicsúszik a kontroll a kezükből.

2012. jún. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Irónikus hangnemben az ordibálásra csak annyit kellett volna válaszolnod, hogy bocsánat, legközelebb majd nem védekezünk.
2014. jún. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 Savlekotő ***** válasza:
Azok a nők üvöltenek akik irigyek nem tetszik h neked jut szex ..
2022. febr. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!