Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám megtudta, hogy lefeküd...

Anyukám megtudta, hogy lefeküdtem a barátommal, most meg itt őrjöng. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyok együtt a barátommal, és lefeküdtem vele mert szeretem ő is engem. 19! éves vagyok a barátom pedig 23. Elmondtam anyunak, hogy lefeküdtem vele, most meg itt őrjöng mint egy őrült, hogy hogy képzelem ezt, meg hogy soha többet nem jöhet ide a barátom, nem akarja látni, hogy művelhetett velem ilyet. Kiborít. Könyörgöm 19 éves vagyok. hogy magyarázzal el neki hogy nem 15 éves felelőtlen kis csitri vagyok.
2011. júl. 29. 12:22
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
21%

12:30 vagyok!


Gratulálok annak a válaszolónak aki a költözést tanácsolta! Minden problémát így a legegyszerűbb megoldani.

Ha valami gáz van otthon a vagdalkozás a legegyszerűbb dolog. Szerintem az én gyerekem akkor kapja életében az első pofont, amikor 18 évesen egy vitát azzal akar lezárni, hogy én már nagykorú vagyok, miközben én tartom el.

2011. júl. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
89%
Nemhogy örülne, hogy eddig vártál, és nem 14 évesen kezdted el... Mert ez sajnos manapság már elég ritka.
2011. júl. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg meg fog nyugodni... Utána minden más lesz. Csak most fel kell dogoznia, hogy már nem pihe-puha kis babája vagy, hanem egy jóformán felnőtt nő lánya...

Minden rendben lesz, nyugi!

2011. júl. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
Nem azzal akarom lerázni, hogy nagykorú vagyok. Inkább örülhetne neki hogy nem 14 évesen kezdtem el szexuális életet élni. És még én vagyok a k***va mert 7 hónap után képes voltam lefeküdni a barátommal.. :-(
2011. júl. 29. 12:37
 15/39 anonim ***** válasza:
68%
Azt lehet mondani, hogy joggal szól bele a dolgaidba, de hogy jogosan, azt semmiképp.
2011. júl. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
Majd lenyugszik.Lehet,hogy azt gondolja,hogy nem vagy őszínte,és már korábban is megtörtént a dolog...Mert hát 19 évesen szerintem nagyon ritka az ilyen.Örülhetne inkább.Nézze meg a mai 13 éves lányokat!!Tisztelet a kivételeknek.
2011. júl. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%

Apu nálunk is hisztizet.19voltam én is.

Reggel odamentem apuhoz és elmondtam neki hogy éjjel megtörtént.Erre kiverte a hisztit.

Mondjuk én csak jót akartam azt hittem örülni fog hogy megtiszteltem a bizalmammal,nem igy lett.1nap és átbeszéltük,bocsánatot kért a viselkedéséért.

2011. júl. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az "én tartom el" dolgot meg el lehet felejteni. Az eltartás lehet gazdasági kényszer, de attól még ugyan úgy ember marad az ember, emberi szükségletekkel, szóval semmiképp sem jelenthet kiszolgáltatottságot.
2011. júl. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Másik meg hogy anyu kérte, hogy ha majd lefekszem a barátommal, mondjam el neki... most hogy elmondtam meg az a baj :-(
2011. júl. 29. 12:40
 20/39 anonim ***** válasza:
34%

Hoppá. Akkor a gond az, hogy NEM mondtad el, hanem óvszert talált.

Sürgősen kérj bocsánatot, hogy nem voltál őszinte, és mondd meg, hogy ez hiba volt, de 7 hónap után történt meg, és egyszerűen csak nehéz volt ezzel előállni és megmondani.

2011. júl. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!