Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám megtudta, hogy lefeküd...

Anyukám megtudta, hogy lefeküdtem a barátommal, most meg itt őrjöng. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyok együtt a barátommal, és lefeküdtem vele mert szeretem ő is engem. 19! éves vagyok a barátom pedig 23. Elmondtam anyunak, hogy lefeküdtem vele, most meg itt őrjöng mint egy őrült, hogy hogy képzelem ezt, meg hogy soha többet nem jöhet ide a barátom, nem akarja látni, hogy művelhetett velem ilyet. Kiborít. Könyörgöm 19 éves vagyok. hogy magyarázzal el neki hogy nem 15 éves felelőtlen kis csitri vagyok.
2011. júl. 29. 12:22
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
74%

Szóval átverve érzi magát, és ezért jogosan dühös.

Tisztázzátok, biztos megenyhül majd, ha megmondod, hogy csak mostanában történt.

2011. júl. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Mert mostanában is történt.
2011. júl. 29. 12:44
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
Hát pont azért mondom! :) Megtalálta az óvszert, leszűrte belőle, hogy lefeküdtetek, de nem mondtad meg, pedig kérte. Ettől csalódott és ijedt és dühös. És ezt most helyre kell tenned felnőtt módjára a dolgokat, és belátni, hogy a haragja ebből a szempontból jogos.
2011. júl. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
91%
Semmit mondd meg neki hogy biztos nem estél teherbe szereted a fiút és már nem vagy gyerek. Aztán hagyd rá majd lenyugszik magától. Én 16 voltam mikor lefeküdtem a 23 éves barátommal. (Aki mostanra a férjem) De anyukám nem csinált belőle ügyet csak annyi volt a kikötése hogy védekezzünk. Te már felnőtt vagy nem kell a szexuális életedet a szüleid orrára kötnöd.
2011. júl. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom a 12:26-os válaszoló is csak akkor szexelt mikor már külön lakott. Másként nem írna ilyen választ.
2011. júl. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

Hát majd lehiggad, te meg ne feszegesd a kérdést.

Amúgy meg ha egy óvszerből leszűri egy szülő, hogy a gyerek már nem szűz... Az volt a szobámban már kb 14 éves koromban is, aztán puff, évekig a szexhez távolról sem volt közöm. :D

Lehet azért pattog, hogy nem te mondtad el neki. Hát érdekes. :D Hagyd rá. Én meg örülök, hogy sose kellett ilyesmit beszélgetnem a családommal. Gondolom gyanították, hogy a barátommal nem csak alszunk együtt. xD Esetleg mondd el anyukádnak, hogy kicsit olyan életidegennek érzed, az "anya, gyere, beszélgessünk, elvesztettem a szüzességem" fajta beszélgetést. Jó esetben a fontosabb dolgokat már addigra megbeszélték, a szülő megtette, ami a kötelessége, és a gyerek is van olyan okos, hogy védekezik.

2011. júl. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
85%
13:40, azért egy 19 éves lány 7 hónapos kapcsolatban már ritkán őrizget pusztán kedvtelésből óvszereket... Ez inkább ilyen 14 éves kori szórakozás.
2011. júl. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
87%
de szeretem az ilyen költözz el, hagyd ott dumákat. egy kis nézeteltérés, vélemény különbség, vagy más egyéb probléma lép fel, költözzön el??? semmi gond, majd lenyugszik. felnőtt ember vagy:) mást úgy sem tud csináni:)
2011. júl. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
18%

12:26 vagyok


Nem csak akkor szexeltem, amikor eltartottam már magam, de nekem normálisak a szüleim és nem voltak a plafonon, mert lefeküdtem a barátommal. De ha kiakadtak volna, akkor is jogos lett volna, hiszen az ő kenyerüket ettem, ergó az ő szavuk volt a öntő. Ha nem tetszett volna ez a rendszer, akkor lelépek 16 évesen otthonról. 19 évesen így is elköltöztem, ki kell repülni otthonról egyszer és igazából tök nem értem azokat a fiatalokat, akik itt sírnak, hogy ezt meg azt nem tehetik meg, mert a szüleik leszabályozzák őket, de azt, hogy a nagykorúsággal nem csak jogok (=ők döntik el mit csinálnak), hanem kötelezettségek is járnak, képtelenek felfogni.

2011. júl. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
91%
Jól van kedves utolsó te így gondolod mások meg másként. Azért én nem örülnék ha anyám 20 éves létemre a szexuális magán életembe vájkálna.
2011. júl. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!