Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya nem áll szóba velem,...

Anya nem áll szóba velem, mert lefeküdtem a barátommal. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, másfél éve vagyunk együtt. Pár napja elmondtam anyának, és annyit mondott, hogy csalódott bennem, és azóta átnéz rajtam:S szerintem azért nem ekkora bűn:(
2010. jún. 15. 14:47
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
93%
Pedig akkor nem kéne így viselkednie. Én még nagyanyámat megértem, aki 76 éves, de akkor is..Biztosan megbékél majd. Tudja, hogy komoly a kapcsolat. Lehet csak félt, ha szakítatok. Mamám is ezeket mondja:S
2010. jún. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
95%

Az emberek többsége nem oszt meg ilyen információkat szülőkkel, főleg ha azok konzervatívak.

Ha anyukád tudná, hogy ma már 12-13 évesen miket csinálnak a lányok, akkor lehet h örülne h neki ilyen megbízható lánya van.

Amúgy meg biztos szeret és félt és biztosan helyre jön a kapcsolatod vele.

2010. jún. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
97%

Na és ha szakítanak egyszer? (ne történjen meg) Akkor mi van? Hány lánynak lesz az első szexuális partnere a férje? Kevésnek. 52 éves vagyok, 16 és 20 évesek a lányaim. Nálunk nincs tabu téma, a nagyobbik is betöltötte a 18-at, amikor lefeküdt a barátjával. Előtte megkérdezte, hogy ott aludhat-e nála. Azt válaszoltam, ha igazán, nagyon akarja, aludjon. Ennyi. Én nem várom el sem tőle, sem a húgától, hogy az első partnerével házasodjanak is össze. A mi anyáink zöme tényleg szűzen ment férjhez, vagy ha előtte volt szex, akkor az lett a férje. Én nem volt sem tapasztalat, semmi. Hány nő élte le az életét úgy, hogy sosem volt orgazmusa. Mint pl. az édesanyámnak. Ő 80 évesen már nem prűd, tudomásul veszi, hogy változott a világ. Régebben ő sem volt ilyen. Már belátta, hogy hiába szerette őszintén, tiszta szívből az édesapámat, sosem tudta kielégíteni. Apukám 40 évesen elhunyt. Anyukám később férjhez ment a mostohaapámhoz, és anyu akkor tudta meg, hogy mi a jó az egészben.

Én azt mondtam a lányoknak, csak szerelemből, ne kíváncsiságból, de ne 40-45 évesen akarjanak más pasival kezdeni, mert csak 1 volt addig az életükben. A nőknél is van "kapuzárás előtti pánik", ami inkább kíváncsiság, hogy mással milyen lehet. A legfontosabb, hogy legyen mindkét fél felvilágosult, és tudják, hogyan védekezzenek.

2010. jún. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
74%
nekem tavalyelőtt 1 hónapot késett a mensim és anya is észrevette,hogy még mindig nem.Hozzávágta a fejemhez,hogy reméli nem feküdtem le a barátommal és nem vok terhes.Pedig akkor még csak 3 hónapja jártunk,és még semmi nem történt.De nem lehetett meggyőzni.Olyan elegem volt akkor belőle.Tom nem vok öreg,akk 16 voltam,most majdnem 17 és fél vok,2 éves kapcsolattal,amibe már a szex is belefér fél éve.most indulunk nyaralni barátommal,de most is megkaptam h nem fekszek le vel e ugye?olyan naiv anya,azt hiszi még semmi nem volt,de ha meg megmondanám nem is tudom mi lenne...
2010. jún. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
93%

Ne mondj neki semmit, megnyugszik. Én anno úgy mondtam el, hogy megtudta, hogy egy barátnője lánya, aki velem egyidős, lefeküdt a barátjával. Mesélte ezt nekem és mondta, hogy reméli, én is elmondom neki, ha lesz ilyen. Nem sokkal később lett is és elmondtam neki. Na, amit akkor kaptam! Fél évig én voltam a család k*rvája! Így, szó szerint minden alkalommal, amikor együtt volt a család, ezt el kellett mondania, de jó hangosan, nem kicsit volt megalázó.

De aztán abbahagyta. Én meg megtanultam, hogy semmit, de semmit nem szabad elmondani neki. Azóta boldogan élünk :D

2010. jún. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
90%

Ne legyen lelkifurdalásod, nem te vagy a hibás. Velem ugyanezt csinálták és attól fogva (mondjuk előtte is) utáltákat a pasimat, pedig rendes volt, orvosira járt, szeretett. Csak attól féltek, otthagyom miatta az egyetemet. Mondjuk nem tudom, miért gondolták, mert én akartam egyetemista lenni, én választottam, én készültem fel a felvételire és a barátom is tanult éjjel-nappal.


Sajnos az egyik barátnőmet pedig kitagadták, mert eljegyezte a párja 2 év után. Egyetlen bűne volt a pasinak, 15 évvel idősebb volt, mint a lány. Ez több éve volt, azóta se beszélnek vele. A lány is egyetemista, rendesen tanul, dolgozik mellette. 23 volt az eljegyzéskor, a pasi volt az első barátja.

Szomorú, annál is inkább, mert ha a barátnőmet baleset éri és meghal, akkor a szülei életük végéig gyászolják meg belerokkannak, így meg, hogy a lány boldog, szóba se állnak vele.

2010. jún. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
64%

Ne foglalkozz vele, ennek semmi értelme. Nem is értem, miért az érettségi függvénye a szexuális élet. Akkor pl. én igen sokáig vártam volna, mert csak 22 évesen érettségiztem le, előtte dolgoztam.


Amit te csináltál az nem hogy "nem ekkora bűn" hanem egyáltalán nem bűn. Felnőtt emberek vagytok.

2010. jún. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
90%
A Kedves Kérdező számára annyit üzennék, hogy szerintem egy kis ideig hagyd, hadd eméssze meg a dolgot Anyukád, majd ülj le Vele erről beszélni. Mondd el, felnőtt vagy, és nagyon szereted a barátodat, stb... Szerintem előbb-utóbb megbékél :)
2010. jún. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
65%

Érettségihez kötni? Nem ebből van a biológia csak...:)


Nálunk megkérdezte, hogy ugye védekeztek? Mondtam igen, aztán egyszer kiszakadt a gumi s egyből ügyeletre mentem sürgősségiért. Anyu tudta s nemkiabált, nem volt bunkó hanem elmondta mennyire durvák voltak anno nagyapámék mikor 24! évesen apámhoz akart menni s ő sose akarna velem s nővéremmel így viselkedni. Megértett s megdicsért amiért volt annyi eszem, hogy szóltam időben.


Egyszerűen nézz keresztűl anyádon pár napig s ha már nembírja megálni szónélkül a dolgot mond el mennyire bánt, hogy gyereknek néz akinek nemlehet magánélete. Végülis ez csakis rád tartozik s hamár elmondtad neki akkor ne éljen vissza a bizalmaddal. Így csak azt éri el, hogy nemtudsz megbízni benne s máskor már nemtud meg semmit.

2010. jún. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
'53-as vagyok, bocsánat, így már utolsó előtti :D Amiközben írtam, aközben kommenteltél, sorry :)
2010. jún. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!