Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya nem áll szóba velem,...

Anya nem áll szóba velem, mert lefeküdtem a barátommal. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, másfél éve vagyunk együtt. Pár napja elmondtam anyának, és annyit mondott, hogy csalódott bennem, és azóta átnéz rajtam:S szerintem azért nem ekkora bűn:(
2010. jún. 15. 14:47
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

15:54 Semmi gond...:D


Viszont most már kommentelek..

Tény és való,hogy jobb lenne,ha sok gyerek és szülő így viselkedne,de sajnos ,már nem ilyen világot élünk...rá kéne vhogy vezetni a mai fiatalokat,hogy nem kell divatból szexelni...


Hagyd anyukádat egy kicsit,meg fog békélni...bizz benne

2010. jún. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
45%
Szép kis anya az ilyen...:o :s
2010. jún. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
A kérdésesre válaszoljak: hogy mit csináljál?: semmit. Éppen ilyenekért nem kell minden dologba beleavatni az ősöket. Majd megbékél!!! És ne rágd magad rajta. Csak magadnak ártasz vele.
2010. jún. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Ez általánosítás...
2010. jún. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
100%
Én azt mondom, h soha semmit ne mondj el az anyádnak, mert abból csak neked lesz gondod... ha abban a pillanatban nem is, elraktározódik, és később majd a fejedhez vágja... úgyh egy anyával (aki ilyen), semmit nem lehet megosztani, mert félhetsz, h mi lesz később. Szóval anyának soha semmit! Inkább beszéljetek csak az időjárásról vagy a suliról, abból többé-kevésbé nem lehet probléma...
2010. jún. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
100%

Ne kapjátok így fel a vizet, az ilyen személyek, akik erre negatív véleményt írnak, csak provokálni akarják a kérdezőt és a kommentelőket. Arra vár minél jobban és többen ráharapnak és akkor megindulhat a lavina...


Nálunk sokkal rosszabb volt a helyez, 4 éve járok a párommal, most 19 éves vagyok, kis matek alapján kijön, hogy 15 voltam, amikor összejöttünk. (Nem ő volt az első, hopsz mekkora ribanc vagyok, sőt jobbat mondok, valószínűleg nem is ő lesz az utolsó :D) Otthon célozgattam rá, hogy már van ez-az köztünk, de úgy konkrétan nem mondtam ki. Anyám nem vette a lapot, hogy mért van folyamatosan csukva az ajtó, pedig nálunk nem szokás a csukott ajtó... Berombolt a szobába, azzal az energiával rombolt is ki. Ahhoz képest amennyire még most is félt a szimpla dolgoktól, ahhoz képest olyan jól vette a dolgot. Leült, nézett maga elé, aztán csak annyit kérdezett, hogy ugye védekezünk-e. Szerencsére jó a kapcsolatunk, azóta már eltelt 4 év és minden gondomat meg tudom vele beszélni. Akkor hetekig-hónapokig kerültük a témát. :) Szóval fel a fejjel, csak emésztgeti a dolgot. Egyszer úgyis ki fognak belőle bukni a kérdések, remélem nem szitkozódással együtt. De ha igen, te próbáld meg nem felkapni a vizet, hanem nyugodtan és értelmesen elmondani neki, hogy tudod mit csinálsz, szeretitek egymást védekeztek és bedobhatod a szokásos " inkább itthon csináljam, mint az erdő szélén a kocsiba" kulcsmondatot, ha már nem marad más. Ha ettől sem derül jobb belátásra, akkor tényleg csak az idő segíthet...


Starfall

2010. jún. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Bocs de én nem veszem be hogy anyukád 28 éves koráig szűz volt. Ne törődj vele. Ez természetes ennyi idős korban.
2010. jún. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az én anyám anno rákérdezett, hogy szűz vagyok-e még, én meg lazán közöltem, hogy nem, összeomlott. Egy hétig sírt minden éjjel, hogy az ő kislánya nem fog szűzen férjhez menni. Mondjuk én nagy ívben tettem rá, borzasztóan nem érdekelt. Én ugyan nem tudom, hogy a 17 éves fiam szűz-e még, de nem is kérdezgetem, ha akarja elmondja (nem fogja). Viszont ha lenne egy komoly barátnője és lenne köztük szexuális kapcsolat, egy percig sem ítélném el egyikőjüket sem.
2010. jún. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!