Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem a főnökömmel!...

Lefeküdtem a főnökömmel! Hogyan tovább? Terhes vagyok (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Nyári gyakorlaton vagyok egy cégnél. Volt egy buli a dolgozók között, kicsit többet ittunk a főnökömmel a kelleténél, és hát megtörtént a dolog. Nagyon bejön nekem a férfi, és én is neki. De van 2 bibi. Terherbe estem. A baba tuti hogy a pasié mert mással nem voltam már több hónapja. A másik, van menyasszonya a pasinak. :S Nem tudom hogy el e mondtam neki hogy babát várok Tőle, ezzel tönkretenném e a kapcsolatukat, vagy otthagyná értem és a babáért a menyasszonyát?! Nem tudom mi tévő legyek :S

20/L


2011. júl. 15. 15:22
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/209 A kérdező kommentje:
Igen utána védekeztünk
2011. júl. 15. 15:50
 62/209 A kérdező kommentje:
Tegnap reggel
2011. júl. 15. 15:50
 63/209 anonim ***** válasza:
86%

És akkor mit tennél? A szüleidtől mégsem várhatod el, hogy megveregessék a vállad, hogy "lányom büszke vagyok rád" és hogy ők eltartsák a gyerekedet.

21/L

2011. júl. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/209 anonim ***** válasza:
100%
Hívd már fel és mondd el neki!!!!
2011. júl. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/209 anonim ***** válasza:
43%
Biztos, hogy ez volt a célja a kis ribinek, hogy teherbe essen, csakhogy nem gondolt bele! Most meg lám terhes lett, aztán beijedt, hogy mekkora hülyeséget csinált! Undorító!
2011. júl. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/209 anonim ***** válasza:
83%

Nem értem, miért kell a kérdezőt leribancozni!


Szerelmes! Az egyik kommentelő, aki azt írta, hogy biztos hogy többször is megcsalta már mással a menyasszonyát, felpontoztam. Egyetértek. Aki egyszer megcsalja a párját, megteszi többször is. A szexhez két ember kell!!!! Nem kell leribancozni senkit, ugyanis a pasi ugyanolyan hibás mint a kérdező!!!! Elég baj neki, hogy terhes lett, nem kell még jobban lelkiismeret furdalást okozni neki!


Kedves kérdező!

Semmi mást nem tudsz tenni, minthogy elmondod a főnöködnek, hogy terhes lettél. Te döntesz, felneveled, vagy sem. Együtt kell megbeszélnetek, itt hiába kérsz tanácsot, mindenkit leugatnak.

2011. júl. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/209 anonim ***** válasza:
96%
Tudom, hogy gáz, de vetesd el, te csak szerető vagy. Én ilyen körülmények között születtem, anyu is megbűnhődött a felelőtlensége miatt, és engem a mai napig nem ismer el az apám, pedig volt apasági vizsgálat, de semmit nem számít, mert ő nem akart.
2011. júl. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/209 A kérdező kommentje:
hívjam fel? :S
2011. júl. 15. 15:52
 69/209 skarma ***** válasza:
100%
Ok, akkor minél előbb mondd el a pasinak. Ha szemét és elküld a pi.csába akkor szólj a menyasszonyának. Inkább törjék össze a szívét most, nehogy együtt éljen egy ilyen félreke.félős barommal -már bocs, ha tényleg szereted... De ha téged választana, akkor honnan tudnád, hogy nem fog később téged is megcsalni?
2011. júl. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/209 anonim ***** válasza:
79%

Ha egy csepp eszed van, akkor beszélsz a főnökkel mielőbb.

Megjegyzem nem tudom, hogy tudsz ilyen pasiért rajongani, amit csinál, az un-do-rí-tó. A legnagyobb büntetés lenne neked a butaságodért az, ha otthagyná a menyasszonyát, megszülnéd a gyereket, aztán téged ids ugyanúgyx otthagyna. Mert otthagyna.


Nem az a baj, hogy szexeltetek. Megesik. Nem is az, hogy a főnököddel, aki már nem szabad. Nem is az, hogy nem védekeztetek.

A baj az, hogy te most egy ember, a gyereked életével szórakozol, próbálod megfogni vele a főnököt ahelyett, hogy észhez térnél végre.

2011. júl. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!