Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem a főnökömmel!...

Lefeküdtem a főnökömmel! Hogyan tovább? Terhes vagyok (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Nyári gyakorlaton vagyok egy cégnél. Volt egy buli a dolgozók között, kicsit többet ittunk a főnökömmel a kelleténél, és hát megtörtént a dolog. Nagyon bejön nekem a férfi, és én is neki. De van 2 bibi. Terherbe estem. A baba tuti hogy a pasié mert mással nem voltam már több hónapja. A másik, van menyasszonya a pasinak. :S Nem tudom hogy el e mondtam neki hogy babát várok Tőle, ezzel tönkretenném e a kapcsolatukat, vagy otthagyná értem és a babáért a menyasszonyát?! Nem tudom mi tévő legyek :S

20/L


2011. júl. 15. 15:22
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/209 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező öszintén sajnállak, nagyon szánalmas vagy.

A gyerekedet, akinek az életét valószinüleg nemsokára el fogod venni, illetve egy kapcsolat tönkretételét egy "kis bibinek" hivod, hát gratulálok.

Remélem csak kamu kérdés volt.

2011. júl. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/209 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért én elég komolyan szidnám a férfi embert is! Ha egy ilyenbe belemegy védekezés nélkül, vállalja a következményeket! Ebben az esetben a legokosabb megoldás és ebben segíteni kell ezt a butuska lányt: elvetetni a gyereket.

Lányzó, gondold végig:

Ilyen pasi kell neked? Aki agybafőbe megcsalja a menyasszonyát? Tnyleg egy ilyen here kell?

Ha összejönnétek, téged nem csalna meg??? Ott leszel 21 évesen egy gyerekkel, ő meg ki tudja, merre császkál a legújabb "kalandjával".

Térj észhez.

Ha igaz, amit írsz, elmondod neki, anyagi támogatást kérsz a műtéthez és utána nagyon gyorsan elfelejted!

2011. júl. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/209 anonim ***** válasza:
90%

de most komolyan-mert én ezt nem tudom elképzelni.


Amikor véget ért az aktus, és mondjuk mikor már kijózanodtál-nem gondoltál arra, hogy mekkora felelőtlen voltál? Eszedbe jutott egyáltalán, hogy milyen követezményekkel járhat???


És amikor rájöttél, hogy mekkora hülye vagy( a te szavaiddal élve)miért nem vettél be 72 órás tablettát????

2011. júl. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/209 anonim ***** válasza:
89%

Figyeljetek már! Most miért kell őt bántani?


Adott egy 20 éves, szerelmes lányka, akinek imponált, hogy elcsábítja a főnökét, a főnök is flörtöl, veszi a lapot és még ágyba is viszi...


Adott egy 32 ÉVES, FELNŐTT FÉRFI, AKINEK MENYASSZONYA VAN! És elcsábít egy 20 éves láthatóan szerelmes fiatal lányt, ráadásul TÖBBSZÖR IS lefekszik vele! VÉDEKEZÉS NÉLKÜL!


Na akkor most ki a felelőtlen, hülye kurv@?

A főnöknek MINIMUM, hogy vállalnia kell a felelősséget, ha abortusz, akkor annak minden következményét, ha megtartja a kérdező a gyereket,akkor meg a gyerekkel kapcsolatos kiadásokat.

És az a MINIMUM, hogy a menyasszonya tudomást szerez erről (ti szeretnétek egy ilyen pasihoz hozzámenni?) még mielőtt elkötelezi magát egy ilyen idiótával!

És minimum, hogy az ilyen barom, aki jegyes de fiatal lányokkal hetyeg, legközelebb gumit húz a f@rkára!


Persze, a Kérdező se szent, de azért a pasi itt ugyanolyan ludas, ha nem jobban!

2011. júl. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/209 anonim ***** válasza:
88%

Tegnap reggel csináltál tesztet?

Mikor kellett volna megjönnie pontosan???

2011. júl. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/209 anonim ***** válasza:
92%
Igen, hívd fel és mondd el neki, minél hamarabb annál jobb. Nincs sok időtök, főleg ha el akarod vetetni!
2011. júl. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/209 anonim ***** válasza:
91%
Hívd fel, s mondd el neki, joga van tudni, ha tényleg az övé, de arra ne számíts, hogy ezért otthagyja a menyasszonyát, ha annyira belédszeretett volna a kalandok közt akkor eddig már veled is lenne. Én a helyedben felhívnám most azonnal s elmondanám s kész, neki is van gondolkoznivalója, legalább túl leszel rajta, s utána gondolkozhatsz, hogy hogyan tovább.
2011. júl. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/209 anonim ***** válasza:
58%

Nem olvastam végig az összes választ, csak 3 oldalt, így lehet, hogy másnak is volt hasonló véleménye, de azért leírom:

1. ha ez nem egy kamu kérdés, akkor te nagyon is biztosra akartál menni, azt gondolom. Vagyis direkt itattad a pasit, direkt hanyagoltad a védekezést, mert azt gondoltad, gyerekkel majd magadhoz kötöd. Ha nem ez volt a terved, ugyan miért csináltál azonnal tesztet?

2. Akárhogyan is fogant az a kisbaba, ő már él és egyetlen élete van - joga van hozzá!! Neked pedig nincs jogod megölni őt!

3. Abból, amit és ahogyan leírtál, én azt gondolom, egy kismacskát se bíznék rád, nemhogy gyereket. Vagyis örökbe kéne adnod egy tisztességes, rendes családhoz, ahol nagyon fogják szeretni, megérdemli.

4. Nőlj fel végre és nagyon örülj, hogy a nagy szexuális szabadságodnak "csak" egy gyerek a következménye, nem pl. AIDS.

2011. júl. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/209 anonim ***** válasza:
88%
kamu :)
2011. júl. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/209 anonim ***** válasza:
78%
Akkora hülye vagy 20 évesen, hogy arra szó nincs! Ne szerencsétlenkedj már itt, hanem emeld fel azt a nyamvadt telefont, hívd fel a főnököd és mondd el neki mi a helyzet. Itt ez a kérdés, érkezett már rá több oldal válasz, nem tudsz magaddal mit kezdeni, holott az a normális, hogy tudatot a főnököddel, hogy bizony apa lesz. Ketten csináltátok ne Te vidd el egyedül a "balhét"..
2011. júl. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!