Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem a főnökömmel!...

Lefeküdtem a főnökömmel! Hogyan tovább? Terhes vagyok (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Nyári gyakorlaton vagyok egy cégnél. Volt egy buli a dolgozók között, kicsit többet ittunk a főnökömmel a kelleténél, és hát megtörtént a dolog. Nagyon bejön nekem a férfi, és én is neki. De van 2 bibi. Terherbe estem. A baba tuti hogy a pasié mert mással nem voltam már több hónapja. A másik, van menyasszonya a pasinak. :S Nem tudom hogy el e mondtam neki hogy babát várok Tőle, ezzel tönkretenném e a kapcsolatukat, vagy otthagyná értem és a babáért a menyasszonyát?! Nem tudom mi tévő legyek :S

20/L


2011. júl. 15. 15:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/209 anonim válasza:
86%
Van abban valami amit Fromoz (15:35) mond.
2011. júl. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/209 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem b*romi felelőtlen voltál. Szüld meg a gyereket és add örökbe, de kétlem, hogy 20 évesen fel tudnál nevelni egy gyereket. Megcsinálni nem volt nehéz, de felnevelni, eltartani, annál inkább! Szerintem ezzel amit tettél, nagyon lejárattad magad! Felelőtlen vagy, mert védekezni sem védekeztetek, a részegség meg szép kifogás, semmi több! Plusz gondolom a szüleiddel élsz. Akkor az ő nyakukba szülnéd a gyereket??

És le lehet pontozni, ez a véleményem!

21/L

2011. júl. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/209 anonim ***** válasza:
55%

20 évesen ti biztos apácák voltatok és nem csináltatok hülyeséget. Elmondhatod neki, de szerintem nem fogja elhagyni a menyasszonyát,ha eddig nem hagyta el érted, egy gyerekkel taszítani lehet a pasikat nem megfogni. Az is lehet, hogy emiatt a kapcsolat is megromlik köztetek. Én titokban elvetetném, még ha a szívem szakadna meg a piciért is.



Nem csak apácaság van, meg a teherbe esés össze-vissza. 18 évesen szexeltem először, gumival, aztán gyógyszert irattunk. 27 vagyok, soha semmi ilyen "gondom" nem volt, pedig volt ún. egy éjszakás kapcsolatom (igaz, ismeretem, és több egy éjszaka volt vele GUMIVAL).

2011. júl. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/209 anonim ***** válasza:
97%
Biztos nem direkt volt. 20 évesen, nulla anyagi háttérrel nem vállal az ember babát még ha csak odaláncolásnak szánná, akkor se.
2011. júl. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/209 skarma ***** válasza:
68%

Hát elég nagyot hibáztál. Mindenképp mondd el neki.

És gondolkodj el, hogy felneveled nehézségek árán, apa nélkül a gyereket, vagy meggyilkolod. És nem mindegy.

2011. júl. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/209 anonim ***** válasza:
96%

hiába várod a csodát neked kéne odamenni és elmondani mi van

első szava úgyis az lesz hogy nem az övé csinálj amit akarsz,emlékszik arra a pali hogy mi volt vagy annyira be voltatok rúgva??

2011. júl. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/209 anonim ***** válasza:
100%

Orvos állapította meg a terhességet? Hány hetes vagy?


Szüleid mit szóltak hozzá??!!!!

2011. júl. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/209 A kérdező kommentje:
Emlékszik
2011. júl. 15. 15:40
 39/209 anonim ***** válasza:
87%
Vetesd el
2011. júl. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/209 anonim ***** válasza:
71%
Én elmondanám a nőnek hogy egy olyan emberel él aki megcsalta. És ha már egyszer megtette akkor még egyszer megfogja tenni. És inkább add örökbe a gyereket mint hogy megöld..
2011. júl. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!