Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem a főnökömmel!...

Lefeküdtem a főnökömmel! Hogyan tovább? Terhes vagyok (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Nyári gyakorlaton vagyok egy cégnél. Volt egy buli a dolgozók között, kicsit többet ittunk a főnökömmel a kelleténél, és hát megtörtént a dolog. Nagyon bejön nekem a férfi, és én is neki. De van 2 bibi. Terherbe estem. A baba tuti hogy a pasié mert mással nem voltam már több hónapja. A másik, van menyasszonya a pasinak. :S Nem tudom hogy el e mondtam neki hogy babát várok Tőle, ezzel tönkretenném e a kapcsolatukat, vagy otthagyná értem és a babáért a menyasszonyát?! Nem tudom mi tévő legyek :S

20/L


2011. júl. 15. 15:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/209 A kérdező kommentje:
attól, hogy sértegettek nem fogom jobban érezni magam :( inkább tanácsot kérnék, hogy mit csináljak, el e mondjam a neki, hogy terhes vagyok-e, megtartsam e a babát :(( össze vagyok zavarodva.
2011. júl. 15. 15:32
 22/209 anonim ***** válasza:
80%
és megbántad?
2011. júl. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/209 anonim ***** válasza:
92%
Ne haragudj de olyan butuska vagy, ebből látszik hogy gyerek vagy, most ettől az éjszakától mit vártál? Miért mentél bele, nem gondoltál a feleségére? és a védekezés , az nem jutott eszedbe? Hiába tetszik valaki ha a nős, akkor tabu kéne hogy legyen, hát ha elmondanád valószínű hogy örömmel fogja fogadni a felesége , valószínű hogy igen tönkretennéd, de mivel 2 ember kellet ehhez ezért Ő is felelősséggel tartozik, ezért mindenképp mond el neki.
2011. júl. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/209 A kérdező kommentje:
azt bántam meg hogy nem volt annyi eszem hogy védekezzünk :( ostoba voltam belátom
2011. júl. 15. 15:34
 25/209 anonim ***** válasza:
77%

Nem fogja otthagyni a menyasszonyát. Esetleg a nő otthagyja, ha kiderül, hogy mit csinált, de veled akkor sem fog kapcsolatot kezdeni.

Vagy aláírja az apasági nyilatkozatot, vagy nem.

Vagy önként fizet gyerektartást, vagy be kell perelned.

Vagy kíváncsi lesz a gyerekére, vagy nem.

Én minden esetben a nem-re tippelek.

Abortusz

2011. júl. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/209 anonim ***** válasza:
21%
amúgy, kit érdekel, te hogy érzed magad? most készülsz kinyírni a gyerekedet, csak azért, mert éppen abban a pillanatban nem gondoltál a védekezésre (persze a pasi se, ez is gáz!), inkább keféltél egy jót
2011. júl. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/209 anonim ***** válasza:
66%

az ilyen ribik miatt mennek tönkre a kapcsolatok, házasságok. Oké a pasi se egy szent, nah de miért nem gondolkoztál egy kicsit-védekezni luxus a mai világban???

Szerinted ott fogja hagyni a menyasszonyát miattad???? Te csak egy lyuk voltál neki a "nadrágszíjon", egy kaland,-semmi több!

Szerintem vetesd el a gyereket-már most nagyon sajnálom!

2011. júl. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/209 anonim válasza:
83%
Minek feküdtél le egy olyan pasival akinek menyasszonya van? Amúgy a menyasszonynak tuti beköpném a pasit, hogy egy 20 éves kis csajjal csalja meg.
2011. júl. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/209 anonim ***** válasza:
91%
20 évesen ti biztos apácák voltatok és nem csináltatok hülyeséget. Elmondhatod neki, de szerintem nem fogja elhagyni a menyasszonyát,ha eddig nem hagyta el érted, egy gyerekkel taszítani lehet a pasikat nem megfogni. Az is lehet, hogy emiatt a kapcsolat is megromlik köztetek. Én titokban elvetetném, még ha a szívem szakadna meg a piciért is.
2011. júl. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/209 anonim ***** válasza:
61%
Elso eset volt a fonokoddel? Szerintem direkt nem vedekeztel, azt hitted, majd igy megkaparintod, hisz mar 3 eve szerelmes vagy bele, nem?
2011. júl. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!