Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem a főnökömmel!...

Lefeküdtem a főnökömmel! Hogyan tovább? Terhes vagyok (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Nyári gyakorlaton vagyok egy cégnél. Volt egy buli a dolgozók között, kicsit többet ittunk a főnökömmel a kelleténél, és hát megtörtént a dolog. Nagyon bejön nekem a férfi, és én is neki. De van 2 bibi. Terherbe estem. A baba tuti hogy a pasié mert mással nem voltam már több hónapja. A másik, van menyasszonya a pasinak. :S Nem tudom hogy el e mondtam neki hogy babát várok Tőle, ezzel tönkretenném e a kapcsolatukat, vagy otthagyná értem és a babáért a menyasszonyát?! Nem tudom mi tévő legyek :S

20/L


2011. júl. 15. 15:22
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/209 anonim ***** válasza:
85%
Jaj már egyre túlzóbb válaszokat írtok! Utolsó, te minden fasziddal/ csajoddal aids tesztet csináltatsz? F u c k
2011. júl. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/209 anonim ***** válasza:
44%
Hát ha ez nem ribiség akkor mi?! Ilyen ribancok végett megy tönkre számtalan kapcsolat! Jajj, nehogy még megsajnáljam szegény kis szerelmes lányt! Az ilyen pasikról is megvan a véleményem!
2011. júl. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/209 anonim ***** válasza:
100%
2011. júl. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/209 anonim ***** válasza:
100%
ha ez igaz, sajnos nem olyan vicces...
2011. júl. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/209 anonim ***** válasza:
77%

én csak a gyereket és a menyasszonyt sajnálom.....de nagyon!!!!!!


Ti megérdemeltétek egymást!!!!!

2011. júl. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/209 anonim ***** válasza:
100%
Felhívtad már??
2011. júl. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/209 anonim ***** válasza:
100%
biztos a terhesség, 1 hónapja történt? Azért orvoshoz elmennék.
2011. júl. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/209 anonim ***** válasza:
77%

Felelőtlen voltál, nagyon buta, és könnyen elcsábítható. Ha nem ésszel cselekedsz, megvan a következménye, tessék: egy kilátástalan helyzet, ami óriási lelki traumát okoz függetlenül attól, hogy milyen ember is vagy, ezzel nehéz megbírkózni. Nem ítéllek el feltétlenül, de ne tőlünk várj megoldást! Magad csináltad a bajt, neked is kell elhárítani. Mindig óvom magam az iylen helyzetektől, ilyne csak a rémálmaimban szerepel.


Hogy mit csinálnék a helyedben?

-megmondanám a főnöknek h terhes vagyok

-nem kavarnám be a menyasszonyát, hiszen ha én ilyen kis buta voltam, legalább ők legyenk "boldogok"

-megtartanám a gyereket és örökbeadnám, mivel annak a gyereknek sosem lesz boldog élete egy hozzám hasonlóval


Nem mondalak ribancnak, én nagyon sajnállak. De mások igenis, annak fognak mondani. Nem mindenki fogja átérezni a helyzeted, mégha ezt a saját butaságodnak is köszönhetted. És az iylen hülye nők miatt mondják általában a nőkre, hogy hülyék, pedig nem!

És annak a gyereknek joga van az élethez, ezzel egyetértek, de nem veled! melletted mindig is egy ribanc gyereke lesz, egy kis fattyú...és ez komoly.

2011. júl. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/209 skarma ***** válasza:
77%
Mondd el a szüleidnek is, joguk van tudni róla
2011. júl. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/209 anonim ***** válasza:
70%
Ne írjatok hülyeségeket, ha nem veteti el, miért kéne örökbe adnia. Mert felelőtlen volt még lehet nagyon jó anya, csak itt már boszorkányüldözés kezd kialakulni.
2011. júl. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!