Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem a főnökömmel!...

Lefeküdtem a főnökömmel! Hogyan tovább? Terhes vagyok (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Nyári gyakorlaton vagyok egy cégnél. Volt egy buli a dolgozók között, kicsit többet ittunk a főnökömmel a kelleténél, és hát megtörtént a dolog. Nagyon bejön nekem a férfi, és én is neki. De van 2 bibi. Terherbe estem. A baba tuti hogy a pasié mert mással nem voltam már több hónapja. A másik, van menyasszonya a pasinak. :S Nem tudom hogy el e mondtam neki hogy babát várok Tőle, ezzel tönkretenném e a kapcsolatukat, vagy otthagyná értem és a babáért a menyasszonyát?! Nem tudom mi tévő legyek :S

20/L


2011. júl. 15. 15:22
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/209 anonim ***** válasza:
75%
Kérj fizetésemelést!
2011. júl. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/209 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem ezzel akartam megfogni
2011. júl. 15. 16:53
 133/209 anonim ***** válasza:
81%

időközben elvoltam a kozmetikusnál és még mindig itt tartotok.

lépj már ki felhívtad ok.

légy már felnőtt mit magyarázkodsz.

csak gyanúsabb leszel.

2011. júl. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/209 anonim ***** válasza:
76%

jó nagy hülyeséget írt 16-21 valóban. ŰBarátnőm beba..ott, mint a csacsi, reggel azt sem tudta, hogy került haza, és kb, akkor lett terhes. Persze megijedt, kérdezte is a dokit, aki mondta, hogy amíg be nem ágyazódik a baba, ill. az első pár hétben semmi baja sem lesz, hisz nincs is kacsolatban az anya szervezetével. Ja, és nem felelőtelne, van egy nagyobb fia is, példás anya. Akisfiú meg makkegészséges.


Aki meg ajánlgatja az örökbeadást. Igen megoldás, de 1000* inkább elvetetném, mint örökbe adjam. Az előbbit fel lehet dolgozni, egy idő után nem fáj annyira, de azzal a tudattal élni, hogy van egy gyerekem, nem tudhatok róla, mást hív anyának... És egyszer megjelenik és majd számonkéri. Ez nem egy kiskutya, akinek új, szerető gazdit keresünk...

Ami a kérdezőt illeti: rajta kívül azok közül, akik itt válaszolnak, soha senki nem tett olyat, ami miatt itt mások leugathatnák? Ez biztos? Felelőtlen volt, tény, de a szerelem+ital+lehetőség nagyon rossz kombináció tud lenni. Belefutott egy hülyeségbe, most szívja is rendesen. Sok más így jár így, csak mázlija van és nem lesz terhes. Én 18 évesen szültem, érettségi után. A család mellettem állt. Utána 1 évvel később kezdtem a fősulit, és már rég lediplomáztam.

Kedves kérdező! Ha meg szeretnéd tartani, tedd azt! Hidd el, a lelkiismeretfurdalás olyan dolog, amivel nem lehet elszámolni. Ha elvetetd, akkor mát nem tudod visszacsinálni, és mikor erre rájössz, az a legkegyetlenebb. Tudom, nem sok, de gyes+családi az kb. 40.000, gyerektartás+30000 mindenképp. Ez több, mint a minimálbér nettóban. Ha a szüleid segítenek, akkor meg tudod oldani. 1 év múlva folytatod a sulit. Én is hasonló helyzetben voltam a suli szempontjából, és sikerült. Ma 10 éves a nagylány, és olyan jó,m amikor hozzámbújik, és azt mondja, hohy szeret. Múltkor mondta, mikor ment az abortuszos akármi a tv-ben, hogy anya milyen jó, hogy nem vettél be olyan gyógyszert, amitől én meghaljak. Gondolj erre! És nagyon szorítok!

2011. júl. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/209 A kérdező kommentje:

A válasz írója 89%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:14


Köszönöm szépen nagyon sokat segítettél :)

2011. júl. 15. 17:21
 136/209 anonim ***** válasza:
31%

17:20

Valahogy te is idekeveredtél, a dagadt háziasszonyról meg annyit, hogy látatlanban jobb nő vagyok, mint te.

2011. júl. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/209 anonim ***** válasza:
41%

Férfi vagyok, szóval hagyjuk.

Elhiszem, hogy jó nő vagy, csak sajnos ezek mellett egész nap a lábadat lógatod, netezel, itt írogatsz, néha nap leápolod a félszemű kobrát, vásárolgatsz stb.

Aranyélet nem vitás.

2011. júl. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/209 anonim ***** válasza:
76%
2 választ írtam, kisbabával vagyok itthon, de mellette is dolgozom, néha az agyam tompítására jövök fel az oldalra, Mónika show-t életemben nem néztem.
2011. júl. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/209 skarma ***** válasza:
84%

Te meg egy magányos kivénhedt pasi, vagy mi?

Minek kell oltogatni másokat? Inkább adj vmi használható tanácsot a kérdezőnek. Ha vitatkozni akarsz menj a politika kategóriába.

2011. júl. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/209 anonim ***** válasza:
32%
Akinek nem inge nem veszi magára. Igazad van, válaszolni is kéne. Íme: Ha már olyan hülye voltál, hogy bekaptad a legyet, ráadásul a főnöködtől azonnal menj el abortuszra! Ha megtartod egy idő után mit mondasz neki hol van apa? Ja bocs kisfiam leitattak és megb*sztak így lettél. Azt a szégyent sose mosná le magáról az a szerencsétlen gyerek.
2011. júl. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!