Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem a főnökömmel!...

Lefeküdtem a főnökömmel! Hogyan tovább? Terhes vagyok (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Nyári gyakorlaton vagyok egy cégnél. Volt egy buli a dolgozók között, kicsit többet ittunk a főnökömmel a kelleténél, és hát megtörtént a dolog. Nagyon bejön nekem a férfi, és én is neki. De van 2 bibi. Terherbe estem. A baba tuti hogy a pasié mert mással nem voltam már több hónapja. A másik, van menyasszonya a pasinak. :S Nem tudom hogy el e mondtam neki hogy babát várok Tőle, ezzel tönkretenném e a kapcsolatukat, vagy otthagyná értem és a babáért a menyasszonyát?! Nem tudom mi tévő legyek :S

20/L


2011. júl. 15. 15:22
 161/209 anonim válasza:
72%
Bármilyenek is a körülmények, az a kicsi a Te gyereked, aranyos, szeretetreméltó kicsi baba, akit mindenképpen érdemes megszülni. Ha addig tudod úgy alakítani az életed, hogy fel tudod nevelni, akkor Neked, ha nem akkor másoknak fog sok örömet jelenteni a felnevelése. Szerintem, jó, ha tudja a főnököd, hogy mi a helyzet. Hátha Téged választ, és nem a jelenlegi menyasszonyát. Annyira nem szeretheti, ha azon a bulin ez megtörtént... Bármi legyen is a hozzáállása, a babát érdemes megszülni! Drukkolok Neked!
2011. júl. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/209 anonim ***** válasza:
83%
1 északás kaland nem fogja ezért felrugni az életét baba ide vagy oda amúgy 20 évesen mért nem védekezel, vagy vettél be egy 72 órásat.
2011. júl. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/209 anonim ***** válasza:
79%
Látom mindenki le lett pontozva aki azt mondta hogy az örökbeadás nem jó, mert nehéz élni a tudattal hogy van egy gyereked....de ellenérvek nem jöttek, kifejtenétek, hogy ebben mi nem igaz?
2011. júl. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/209 anonim ***** válasza:
68%

Persze hogy nem jönnek ellenérvek, itt mit vártál? :D


Nekem a sok abortuszellenes szöveg tűnik fel burkoltan. Akinek esze van az észreveszi. Csak tudnám hogyan veszi bárki a bátorságot és próbálja eldönteni a kérdező helyett mit tegyen. Nagyon utálom az ilyet..

2011. júl. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/209 anonim ***** válasza:
65%

A te gyerekedért csak te egyedül fogod vállalni a felelősséget. Nem azért szülöd meg, mert van anyukád és apukád (megjegyzem, egy szülőpártól azért többet várnék, mint azt, hogy bárhogy dönts, mi mindenben melletted fogunk állni), és nem azért, mert majd csak lesz melletted egy férfi is.

Neked ilyenkor mindig a legrosszabb eshetőségeket kell számításba venned, amikkel egyedül kell megtanulnod boldogulni. Nem várhatod el a majdani környezetedtől, hogy csak mert te egyedülnevelő vagy, kedvezményekhez és megértéshez juss. Lelkiekben ennyire kell erősnek lenned.

Egyébként 20 évesen komolyan mindig arról álmodtál, hogy ilyen körülmények között fogsz babát várni? Hogy nem lesz ott veled sosem az apukája? Nemcsak veled, hanem a gyerekeddel sem?

Bocsáss meg, de ha ha most úgy érzed, szarban vagy, és itt (is) vársz tanácsot, akkor hova fordulsz majd akkor, amikor a gyerekneveléssel kapcsolatos gondjaidra keresel választ? Úgy gondolod, az normális, hogy majd TALÁN mindig lesz valaki, aki elnavigál merő jóindulatból?

Persze, lehet, de nem így egészséges nekifutni egy ilyen -egyébként- klassz dolognak.

És ha lesz is -mert persze biztosan lesz- nevelőapuka, azt jól tudod majd megválasztani?

Hiszen a jövendő gyermeked megfogantatását illetően sem voltál alapos.

Összegezve: szerintem vagy még annyira felelőtlen, hogy ne vállalj babát. Akármennyire is fáj a gondolat.

És ezért is bocs: milenneha-gyerekek és felnőttek bőven rohangálnak a Földön.

Itt ezen a fórumon baromi könnyű olyanokat tanácsolni egymásnak, aminek sikertelenségéért aztán nem kell felelősséget vállalni.

2011. júl. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/209 anonim ***** válasza:
Szívből kívánom, hogy minden rendbe legyen Veletek!
2011. júl. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/209 anonim ***** válasza:
30%

Szia Kérdező!


Végig olvastam nagyjából ki mit írt,szerintem nagyon jól döntöttél.

Felnőtt módon viselkedtél.

Szerencséd van szüleiddel hogy támogatnak,remélem ez így is marad,és a főnököd is támogat majd anyagilag.

Sok boldogságot és örömöt kívánok Nektek.

2011. júl. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/209 anonim ***** válasza:
56%

20:06-hoz:


Ami megtörtént, megtörtént....

A Kérdezö -bár csak 20 éves-, de ÀBSZOLÙT helyesen döntött, miért kell most elvenni a kedvét és bátorságát a jövötöl?! Miért kell megpróbálni meginogtatni??


Aki ezt teszi, az inkább örüljön neki és adjon "hálát az égenek", hogy ez a "malör" nem vele történt meg, hogy neki több szerencséje volt és ö egy ilyen szituációt megúszott...


A Kérdezö végülis már 3 éve szerelmes volt a baba papájába, a fönökébe, nemcsak "úgy" lefeküdt vele...

(Nyilván az alkoholfogyasztás sem volt túl szerencsés...)


Én csodálom a Kérdezö bátorságát, a jólmüködö(!!!) lelkiismeretét, a "betörhetetlenségét" (tekintve a sok rosszindulatú kritika és gyermekölésre való buzdítás dacára!)


Csak így tovább, kedves Kérdezö!

Maradj rendíthetetlen és egy ilyen erös egyéniség, mint amilyen már most vagy!


Hogy a babát megtartod, azt nem fogod megbánni, abban biztos vagyok!! Nem lesz semmi baj, majd meglátod, simán fel fogod tudni nevelni, hiszen már most minden lámpa "zöldre áll!"


Ne felejtsd el, hogy a Kicsi már most mindent érez Benned, ezért ne csüggeszd a fejed, hanem légy bizakodó, hallgass pld. sok szép, jó zenét, ami feldob, felvidít, keresd az "építö" és kerüld a negatív dolgokat, hogy a baba is kiegyensúlyozott és boldog lehessen a hasadban...


Sok szerencsét és egy reményteljes jövöt kívánok "mindkettötöknek"!

2011. júl. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/209 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon örülök, fog ez menni babával is, nagyon aranyos egy pici, majd meglátod!
2011. júl. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/209 anonim ***** válasza:
Kedves uccsó! Ki beszél itt nős férfiről?
2011. júl. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!