Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem a főnökömmel!...

Lefeküdtem a főnökömmel! Hogyan tovább? Terhes vagyok (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Nyári gyakorlaton vagyok egy cégnél. Volt egy buli a dolgozók között, kicsit többet ittunk a főnökömmel a kelleténél, és hát megtörtént a dolog. Nagyon bejön nekem a férfi, és én is neki. De van 2 bibi. Terherbe estem. A baba tuti hogy a pasié mert mással nem voltam már több hónapja. A másik, van menyasszonya a pasinak. :S Nem tudom hogy el e mondtam neki hogy babát várok Tőle, ezzel tönkretenném e a kapcsolatukat, vagy otthagyná értem és a babáért a menyasszonyát?! Nem tudom mi tévő legyek :S

20/L


2011. júl. 15. 15:22
 151/209 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2011. júl. 16. 18:49
 152/209 anonim ***** válasza:
81%
A tegnapi 17-14-es vagyok... Hát jól le lettem pontozva, de nem érdekel, örülök, hogy segíthettem, és hidd el, jól döntöttél! Teljes szívemből szorítok neked!Legyél nagyon boldog a babáddal!
2011. júl. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/209 anonim ***** válasza:
24%

Én a helyedben elvetettem volna, de te tudod.

Az örökbeadás egyébként a legrosszabb megoldás, nem lehet élni a tudattal hogy van egy gyereked akiről semmit sem tudsz.

Szóval még minidg jobb ha megtartottad, csak aztán vigyázz, nehogy a pasi meggondolja magát a gyerektartást illetően..

2011. júl. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/209 anonim ***** válasza:
78%

Mindenkiben meg kell lennie annak a képességnek, hogy meghallja ÖNMAGÁTÓL a további tetteire vonatkozó sugallatot. Nevezhetjük megérzésnek is. A vágy is hasonló.

Vágyhatunk egy cselekedetre, egy ételre, egy ízre, egy dalra, hogy végre újra halljuk.

Vágyhatunk egy gyermekre is, akit akár egyedül is felnevelnénk. Azt érezzük egy bizonyos pillanatban, hogy ezt vagy azt kell tennünk, és hogy meg kell tennünk.


Az én fiam 18 éves, az apjától télen váltam el, sosem volt jó a kapcsolatunk.

1993 kezdődött, amikor várandós lettem vele, sokáig gondolkodtam, hogy mit tegyek, hogy jól tegyem.

Anyósom sosem bírt engem, szerinte vetessem el...Anyám már nem is tudom mit tanácsolt, nyilván semmi érdemlegeset, ha nem emlékszem rá. Tulajdonképpen nagyon örültem annak hogy babám lesz és mindig rengeteg szeretetet kapott tőlem, sokat játszottam vele, szeretgettem, és sokat beszéltem hozzá.

Nem volt túl boldog a párkapcsolatunk, inkább rapszodikus, olyanok voltunk mint 2 gyerek.

Olyan igazi példamutató apa nem vált sosem az apjából, ez a legnagyobb baj.

A gyereknek kell az apa minden nap, minden pillanatban, kétfelől kell neki minden, hogy el tudja dönteni a későbbi világában is, hogy mi a helyes út.


Tudom, hogy te is szeretni fogod a gyermeked. De te csak az egyik szülő leszel. Ha megpróbálod is pótolni valaki mással az apát, akkor nagyon körültekintőnek kell lenned.

Én ezt nem lutriznám meg.

2011. júl. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/209 anonim ***** válasza:
74%

Nem olvastam el a válaszokat, de ha 20 évesen felcsinált főnököd, nem hiszem, hogy azon kéne filóznod, tönkretennéd-e a kapcsolatukat. Nem hiszem, hogy megerőszakoltad, innentől fogva ő tette tönkre a saját kapcsolatát (nálam a megcsalás bőven tönkretétel) is, meg a te életedet is.

Úgyhogy ha rám hallgatsz, magaddal törődsz. Futsz egy kört nála, megadod magadnak azt az 1% esélyt, hogy kellesz neki, utána eldöntöd, hogy megtartod-e a babát, ha igen, akkor pereled tartásdíjért (aki nem akar gyereket, húzzon gumit, úgyhogy nem kell lelkifurdalásodnak lenni, úgyis te szívod a nagyobbat, bárhogy döntesz).

És bárhogy is alakul, azonnali hatállyal felmondasz. Ezzel megspórolod, hogy kirúgjanak és megalázzanak.

2011. júl. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/209 anonim válasza:
16%
ez tökre olyan mint az a film az a bridzsit dzsónsz naplója csak ott nem lett baba xddd
2011. júl. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/209 anonim válasza:
4%
szerintem is mond el de csak finoman
2011. júl. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/209 anonim ***** válasza:
88%
Végül Happy End lesz, remélem, de a menyasszonynak ezt, hogy adja be. Nagyon durva lesz, sajnálom szegény lányt.
2011. júl. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/209 anonim ***** válasza:
72%

"Nagyon bejön nekem a férfi, és én is neki. De van 2 bibi. .... A másik, van menyasszonya a pasinak."


Ha van menyasszonya, és közben veled kavar és *állítólag* bejössz neki, akkor nem lehet vm komoly a menyasszonyával a kapcsolata... ez szánalmas pasi lehet. ha a csaját megcsalta, akkor téged is ugyan úgy lépne át.

most nem olvasom végig az összes kommentet, de ha még nem futottál ki az időből, akkor vetesd el, mert ez nem lesz élet senkinek.

22/L

2011. júl. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/209 anonim ***** válasza:
6%
És még van pofád ilyet leírni? képes lennél más kapcsolatát tönkretenni? Ne gondold mert szülsz egy gyereket majd veled marad.Meg milyen ember az ilyen aki egy bulin a kollegájával ....??? na igyekezz a nőgyógyászhoz:::
2011. júl. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!