Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem a főnökömmel!...

Lefeküdtem a főnökömmel! Hogyan tovább? Terhes vagyok (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Nyári gyakorlaton vagyok egy cégnél. Volt egy buli a dolgozók között, kicsit többet ittunk a főnökömmel a kelleténél, és hát megtörtént a dolog. Nagyon bejön nekem a férfi, és én is neki. De van 2 bibi. Terherbe estem. A baba tuti hogy a pasié mert mással nem voltam már több hónapja. A másik, van menyasszonya a pasinak. :S Nem tudom hogy el e mondtam neki hogy babát várok Tőle, ezzel tönkretenném e a kapcsolatukat, vagy otthagyná értem és a babáért a menyasszonyát?! Nem tudom mi tévő legyek :S

20/L


2011. júl. 15. 15:22
 171/209 anonim ***** válasza:
100%
Miért, akinek menyasszonya van, az szerinted szabad préda? Megnéznélek ha a te vőlegényedről lenne szó.
2011. júl. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/209 anonim ***** válasza:
18%
Akkor repülne. De nem én vagyok a téma. De az előttem válaszoló nagyon a nős jelzőt használta, a házasság pedig azért komolyabb, mint a "csak" együtt járás. Végülis ebből a szempontból kis különbség, de a válaszoló alpári stílusú válasza helyett inkább próbálna szövegértelmezést gyakorolni.
2011. júl. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/209 anonim ***** válasza:
68%
Látom, vannak itt olyanok, akik csak azon tudnak lovagolni, hogy foglalt. Nem ez volt a kérdés. Kevés szociális érzékkel rendelkeznek. A segítő szakmákban is alaptétel, hogy nem azt nézzük, ki hogyan jutott ide, ahol van, hibás-e vagy sem, illetve mennyire, hanem hogy mi a jelen helyzet, és hogy lehetne ebből tovább lépni. Szóval lehet szidni a kérdezőt (mintha csak ő esett volna ebbe a hibába.... Sok itt a makulátlan ember...)de ez a helyzetén nem változtat, és nem is ezt kérdezte.
2011. júl. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/209 anonim ***** válasza:
62%

Hogy Kedves Kérdező?

Voltál már orvoshoz?

2011. júl. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/209 anonim ***** válasza:
71%
Még Te érzed magad sértegetve? Undorító!!!!
2011. júl. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/209 anonim ***** válasza:

22 L vagyok és tavaly nyáron hasonló dolog történt velem, bár csak abban hasonlít, hogy nyári gyakorlaton voltam külföldön egy hotelben és a főnököm le akart fektetni. aki mellesleg nős volt.

mindez a gyakorlatom legutolsó napján történt, mikor vittem vissza az egyenruhám, másnap már utaztam haza... szóval jól szeretett volna időzíteni a szemétláda.

persze egész végig (3 hónapot voltam) kezdettől fogva flörtölt velem, meg beszólogatott meg egyértelműen lejött, hogy tetszem neki, nekem is tetszett, jó pasi és nekem ez nagyon imponált, de csak ilyen szinten, mást nem vártam és nem is képzeltem.

utolsó nap aztán az irodájában letámadott, a csókot még hagytam, mert ez imponált nekem, aztán mikor tovább akart menni, egyértelműen közöltem vele, hogy no-no. örülök, hogy nem tettem meg...

tudom, elég régi a kérdés, pont akkor keletkezett, mikor én gyakornok voltam.

De ha esetleg a kedves kérdező még erre jár, megkérdezném, hogy hogy vagy azóta? Mikor fog születni a baba? A főnököddel mi a helyzet?

2012. jan. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/209 A kérdező kommentje:
6hós vagyok, minden a legnagyobb rendben. Vál a felesége, velem sem lesz jövője, de gyerektartást fizet. Köszi hogy írtál :)
2012. jan. 18. 16:44
 178/209 anonim ***** válasza:
100%

örülök, hogy jól vagy :)

egyébként, hogyhogy válik a felesége? végülis akkor hozzáment és utána derült ki a csalás?

2012. jan. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/209 anonim ***** válasza:
Tényleg, mi történt? hogy mondtad neki? mi lesz baba? Fiú, lány? Nevek? :)
2012. jan. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/209 A kérdező kommentje:

Elé áltam és közöltem hogy terhes vagyok, körülményekhez képest jól fogadta. Szüleim persze mindenben támogatnak.

Hát már gondolkodok a neveken, kislány lesz. Rozinára gondoltam vagy Inez :)

2012. jan. 18. 19:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!