Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem a főnökömmel!...

Lefeküdtem a főnökömmel! Hogyan tovább? Terhes vagyok (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Nyári gyakorlaton vagyok egy cégnél. Volt egy buli a dolgozók között, kicsit többet ittunk a főnökömmel a kelleténél, és hát megtörtént a dolog. Nagyon bejön nekem a férfi, és én is neki. De van 2 bibi. Terherbe estem. A baba tuti hogy a pasié mert mással nem voltam már több hónapja. A másik, van menyasszonya a pasinak. :S Nem tudom hogy el e mondtam neki hogy babát várok Tőle, ezzel tönkretenném e a kapcsolatukat, vagy otthagyná értem és a babáért a menyasszonyát?! Nem tudom mi tévő legyek :S

20/L


2011. júl. 15. 15:22
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/209 anonim ***** válasza:
80%
17-14-es vagyok. Örülök, remélem, olyan döntést hozol, amit nem bánsz meg! A lelkiismeretfurdalásnál nincs szarabb. Anyósom nem hajlandó megmondani, ki is a fia apja. Kislányom apukáját érdekelte a dolog, de beletörődött. Mikor rákérdezett, anyit mondott neki anyós, hogy sötét volt, nem látta. Ez nem vicc! Tényleg ezt mondta. Így én sem tudom, ki is a kislányom igazi nagypapája, de ezért az 1 dologért hálás vagyok anyósnak, hogy megtartotta agyereket, hiszen akkor nem lenne a kislányom sem. Ha meg fizet gyerektartást, valószínű tudni is fognak egymásról. Remélhetőleg. Most ne is ezen agyalj. A jelen helyzetet oldd meg! Majd írj, hogy mi sikerült!
2011. júl. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/209 anonim ***** válasza:
83%
fel a fejjel, nyugodtan beszéljétek át holnap
2011. júl. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/209 anonim ***** válasza:
91%
Írj holnap, hogy mi történt.
2011. júl. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/209 anonim ***** válasza:
91%
Szorítok neked, hogy sikerüljön helyes döntést hoznod.
2011. júl. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/209 anonim ***** válasza:
61%

"A kérdező kommentje:

Megtartom a babát, lehet, hogy felelőtlen ,,ribanc" voltam de gyilkos nem vagyok. Ha kell éjjel nappal dolgozom de megölni nem fogom.

Már 2 hetet késett a menzeszem...

Felhívtam a főnököm"


Most olvastam csak el "visszafelé" ezt a válaszodat.

Igen, EZ a helyes hozzáállás!!!!

Ès ha igy gondolkozol, akkor semmi esetre sem vagy "ribanc", söt!

Meg vagyok lepödve, hogy egy ilyen nehéz szituációban, fiatal korod ellenére is ilyen helyesen müködik Benned a lelkiismeret (amit sok hozzászólónál egyébként kevésbé érzek, akik egy gyáva gyilkosságra akarnak rábeszélni...)


Nagyon örülök, ha ez tényleg már a döntésed!!!!!!!

(És a baba is örül Benned! Tudod, hogy a gyermekek mindent éreznek, létük elsö napjától kezdve(!), ami velük kapcsolatban és a mamával történik?! Ezt a psychológusok ma már mind tudják.)


Hogy hogyan fogod felnevelni a picit, attól SOSE félj!

Az ilyen dolgokat nem lehet elöre látni, kiszámítani, az élet úgyis mindent máshogy hoz!

Most minden "nehéznek" tünik, "lehetetlennek", ezt diktálja a "józan ész", de Isten MINDÌG, minden körülmények között akarja az életet, ebben az esetben is!!!

Minden gyermek Isten AJÁNDÉKA(!!!), Ö küldte ezt a babát is Neked/Nektek, mégha ilyen körülmények között is!

És Isten akaratával nem tanácsos szembeszállni, abból jó úgysem derül(het)ne ki....


Ha Öt (Istent) mától kezdve bevonod az életedbe, ami csak annyiból áll, hogy megköszönsz Neki mindent, amit eddig érted tett (pld, ezt az édes kisbabát is!) és megosztod Vele naponta minden gondodat, bánatodat (ami most van elég), ha tartod Vele rendszeresen a kapcsolatot, ha megkérdezed Öt minden szituációban stb., mint valakivel, Aki Neked CSAK jót akar és a legjobb "barátod", aki mindíg megvéd, minden rossztól, HA (!) kéred....

Mert kérni Neked kell, ezt más nem tudja helyetted megtenni...

Akkor nem lesz semmi baj, ezt garantálom Neked! (Tapasztalatból mondom.)


Ha hallgatsz kicsit rám és így teszel, meglátod, hogy TELJESEN rendezödni fognak szép lassan a dolgaid, az életkörülményeid és csodásan fel fogod tudni nevelni a gyerekedet!


Gratulálok a bátorságodhoz!!!!!

Nem megfutamodni kell (az abortusz az egy gyáva, elhamarkodott tett), hanem a megtörtént (elönytelenböl) kihozni a lehetö legjobbat, amit MÉG lehet!!

Mert LEHET!


Az élet Téged fog igazolni!!!

2011. júl. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/209 anonim ***** válasza:
85%
Remélem leírod nekünk, hogy mi volt a kedves apuka reakciója...
2011. júl. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/209 anonim ***** válasza:
45%

7:30 -as vagyok.


Kedves "Kislányom"!


Nézd, mit találtam Neked!

Ismered már ezt a lehetöséget??

Itt minden segítséget megkaphatnál (anyagit is!), ha meg akarod a babát tartani és jelentkezel náluk:


[link]


Írj majd, hogy alakúl a sorsod, érdekel.


Isten áldjon!!!

2011. júl. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/209 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok segítséget.


Találkoztam a főnökömmel, elmondtam neki, hogy terhes vagyok, a körülményekhez képest elég jól fogadta, mondtam neki, hogy megtartom a babát, apasági tesztet szeretne csináltatni majd, és ha övé a baba akkor anyagilag támogatni fogja(ezt ígérte).


Szüleimmel is beszéltem, nem dícsértek meg, de mindenben segíteni és támaogatni fognak amiben csak tudnak.


Köszönöm mindenkitől a segítséget és a kedves szavakat.

2011. júl. 16. 17:48
 149/209 skarma ***** válasza:
82%

Azok után ami történt, a lehető leghelyesebben cselekedtél!

A fickótól is rendes, hogy támogat, az apasági teszt után ez + kötelessége is lesz, szerintem. Ügyes vagy, és többé nem leszel egyedül az életben, mert lesz egy kisbabád :) Gratulálok! :)

Szép életet kívánok nektek!

2011. júl. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/209 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem azért eléggé égő apasági tesztre menni. Ennyit a kölcsönös vonzalomról. Akihez én vonzódom abban meg is bízom. Testileg vonzottad csak.
2011. júl. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!