Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem a főnökömmel!...

Lefeküdtem a főnökömmel! Hogyan tovább? Terhes vagyok (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Nyári gyakorlaton vagyok egy cégnél. Volt egy buli a dolgozók között, kicsit többet ittunk a főnökömmel a kelleténél, és hát megtörtént a dolog. Nagyon bejön nekem a férfi, és én is neki. De van 2 bibi. Terherbe estem. A baba tuti hogy a pasié mert mással nem voltam már több hónapja. A másik, van menyasszonya a pasinak. :S Nem tudom hogy el e mondtam neki hogy babát várok Tőle, ezzel tönkretenném e a kapcsolatukat, vagy otthagyná értem és a babáért a menyasszonyát?! Nem tudom mi tévő legyek :S

20/L


2011. júl. 15. 15:22
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/209 anonim ***** válasza:
79%

Örökbe adni egy babát???

Lány vagy, nő vagy? Anya vagy? Van gyereked?

Ha nem kell a baba, két lehetőség van:

1. abortusz

2. örökbe adni


Mindkettő igen fájdalmas, de úgy gondolom, hogy az abortusz sokkal jobb ilyan esetekben. Abban a tudatban élni, hogy 9 hónapig ott volt benned a babád, aztán szülés után elveszik...ááá

Ha meg meggdonolod magad, akkor milyen élete lenne. Valszeg, ha valaki örökbe akarja adni, annak megvan az oka és az az ok nem változik a szüléssel, hacsak addig nem talál a nő egy milliomos férjet magának.

Ez az örökbefogadást sürgető válaszolóknak szólt.

Vagy férfiak, vagy nők, de még nem anyák!

2011. júl. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/209 skarma ***** válasza:
66%

Nem mondta senki hogy nem lehet jó anya, de vedd figyelembe, hogy:

1. 20 éves

2. Felelőtlen

3. nincs biztos anyagi háttere

4. a gyereknek nem lesz apja


Az örökbe adás egyáltalán nem hülyeség. Inkább,mint hogy megöljék a kicsit.

2011. júl. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/209 anonim ***** válasza:
61%

NEM VÁLASZOLT A KÉRDEZŐ A KÉRDÉSEMRE, HOGY MIKOR KELLETT VOLNA MEGJÖNNIE. MÉG MINDIG SZÁMOL, HOGY VALAMI VALÓS DOLGOT MONDJON?

HÁT EZ KAMU, VALAKI NAGYON UNCSIZIK, MI HÜLYÉK MEG BEVETTÜK:-))) VAGYIS SOKAN BEVETTÉK...

2011. júl. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/209 skarma ***** válasza:
92%

Na kedves kérdező, kaptál itt hideget-meleget.

Felhívtad már a kedves papát? Ne teketóriázz, csak tedd meg, hidd el, jobb lesz.

2011. júl. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/209 anonim ***** válasza:
82%
Ez a kérdés nem az abortusz pártiak és abortusz ellenesek vitája, szóval inkább nem kéne olyat írni, hogy ne öljék meg stb..
2011. júl. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/209 anonim ***** válasza:
72%

Én akkor is azt mondom, hogy inkább szüld meg a gyereket, de ne öld meg. Az a baba az ég világon nem tehet semmiről. Ne vedd el tőle az életet! Viszont..én azért tartom az örökbefogadás lehetőségét jobbnak, mert olyan családba fog kerülni a baba, ahol fel tudják nevelni, minden körülményt biztosítani tudnak neki. És kétlem, hogy a kérdező szülei felnevelnék a babát.

21/L

2011. júl. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/209 anonim ***** válasza:
77%
*örökbeadás (elírtam az örökbefogadást)
2011. júl. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/209 anonim ***** válasza:
72%

hé álljatok már le a ne öld meg vagy vetesd el dumával! Minden véletlenül becsúszott gyerek kérdésnél ez megy.

Egyszerűen beszéljen először a gyerek apjával, és utána ők döntenek!

2011. júl. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/209 skarma ***** válasza:
91%
Biztos hogy terhes vagy, kérdező? Egészen biztos vagy benne?
2011. júl. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/209 A kérdező kommentje:

Megtartom a babát, lehet, hogy felelőtlen ,,ribanc" voltam de gyilkos nem vagyok. Ha kell éjjel nappal dolgozom de megölni nem fogom.


Már 2 hetet késett a menzeszem...


Felhívtam a főnököm

2011. júl. 15. 16:16
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!