Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nekem miért nem...

Szerintetek nekem miért nem lehet külön szobám?

Figyelt kérdés
minden osztálytársamnak van külön szobája,zárható ajtóval.nekem miért kell együtt laknom 15 évesen a kishugommal?pedig lenne elég szoba,de anyukám azt mondja hogy hülyeség,ő is együtt lakott a hugával.de én szeretnék néha egyedül lenni!személyes dolgokkal foglalkozni,MAJD áthívni a pasim.persze az öcsémnek most vesznek franciaágyat 14 évesen...anyukám azt hiszi,hogy én olyan csúnya vagyok,hogy nem lesz soha pasim??nyíltan beszélget arról, a barátnőivel,hogy "milyen jó kis tinikuckót rendezett be" a nálam fiatalabb öcsémnek.engem meg le se szar.a szobánkban bababútor van,meg emeleteságy,társasjátékok a polcon és én beleőrülök mert 5 percig nem lehetek csendben egyedül.miért gondolja hogy én is 10 éves vagyok?
2010. okt. 24. 16:55
 81/119 anonim ***** válasza:
Mert voltmár ilyen ügyem,a csaj elvetélt és lopott egy babát.
2010. okt. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/119 anonim ***** válasza:
jajjj..szval eddig a gardróbban aludtál és azt kívántad bárcsak normális szobád lenne....de most hogy van normális szobád amin igaz osztoznod kell a hugoddal aki 1hónapos és nem lehet valami kellemes de ahelyett hogy örülnél már újabb szobát szeretnél ?! És ha ennyire nem szeretnek akk hogy gépezhetsz ? am bocs de a történettel vannak kérdéseim hogy teleessen megértsem (:
2010. okt. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/119 anonim ***** válasza:

úristeeen. te tényleg egy ruhásszekrényben aludtál?? hát ez durva..:S

hogy milyen emberek vannak...nemszoptatja a gyereket nehogy tönkremenjen a melle?? miezmán? most megy tönkre?? titeket sem szoptatott vagy mi?? 1hónapos gyereknek kell a szoptatás különben..hát nemtom mi lesz vele de biztos lehet belőle baja. Meg hány éves anyád?? 3gyerek után már elnézést de minek akar jó melleket?? szerintem beteg.-.-


babysitter?? AKKOR MI A FASZÉRT KAPJA ANYÁD A GYEST??

és mivan a férjével? vele jól kijösz??


én a helyedbe beszélnék a suli pszihológussal(ha van).ha elmondod amit itt leírtál minimum hívja a gyámhatóságot. te jóisten..

am te szereted anyukádat?? ez érdekelne..


és az elején mintha olvastam volna h van pasid..akkor anyád mér mondja h sose lesz?? v én értettem férre??

2010. okt. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/119 anonim ***** válasza:
2010. okt. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/119 anonim ***** válasza:
úristen..többi hozzá szólóknak igaza van ,h anyád egy beteg.egy hónapos babának nem veled kell lennie,hanem anyádnak..én a gyámügyet felhívnám és tanárnak szólnék,h nincs rendben otthon.
2010. okt. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/119 anonim ***** válasza:
12%
Madame hiv 16 éves ő a kérdező meg 15,eltünt egy év?Most már hetek óta mindenkit Madam hívként kezeltek szánalmas...Kezd az oldal a cset.hu szinvonalára süllyedni...
2010. okt. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/119 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkit,csak őt.Elég sok kérdését olvastam már,könnyen rá lehet ismerni.Az életkor pedig nem mérvadó,mivel egyszer sem kértünk személyigazolványt.Azt már tudjuk,hogy jó a képzelőereje.Egyszer HIV betegsége van,mert régen drogozott.A szülei kirakták,amikor megtudták,hogy beteg.Máskor éheztették a szülei és alig jött ki napi 500ft-ból.Most pedig szekrényben lakott. Két dologra tudok gondolni.Vagy annyira elhanyagolják otthon,hogy így próbál figyelmet kicsikarni,hogy hülyeségeket irogat vagy pedig skizofrén.Abban viszont biztos vagyok,hogy nem most hallottunk róla utoljára.Igaz,annyira már nem vicces,mint az elején,mivel hamar belekavarodik a saját meséibe,így azonnal lebukik.
2010. okt. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/119 anonim ***** válasza:
57%
utolsó: de gonosz vagy.xD
2010. okt. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/119 anonim ***** válasza:
Szerintem ez most kivételesen nem Ő. Nem szerepelt még az írásaiban a szokásos "am meg", bár ez a "megnézem van-e kaja a hűtőben" kicsit gyanús, de a stílus akkor is más...
2010. okt. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/119 anonim ***** válasza:
100%

1. Kamu történet

2. Anyád első rossz házassága(apád) miatt bánik veled így.

3. Nem a lánya vagy.


Apáddal nem tartod a kapcsolatot?

2010. okt. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!