Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon gáz ha nincs külön szobám?

Nagyon gáz ha nincs külön szobám?

Figyelt kérdés

anyámmal vagyok egy szobába de ez engem itthon egyáltalán régen tesómmal voltam egy szobába de miután apa elköltözött átmentem anyámhoz.engem nem zavar mert anyámmal olyan a kapcsolatom mint a legjobb barátnőmmel..de viszont mások előtt elég gáz... :S

és most németből órán fogalmazást kell írnunk a lakásunkról de úgy hogy a tanár segít..és tuti megfogja kérdezni hogy kinek van külön szobálya.... nagyon félek mert lehet h cukkolni fognak vele :S

egy nyolcadikos lány


2011. febr. 14. 17:07
 1/8 anonim válasza:
100%
szobáJa. amúgy hazudj. senki nem fogja neked leellenőrizni hogy tényleg úgy van e.
2011. febr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha cikinek érzed mond hogy külön szobád van. Nem fog kimenni ellenőrizni. A fogalmazásnak nem ez a lényege, hanem az hogy megtanuljátok németül a dolgokat.
2011. febr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem ciki, de ha nagyon félsz, tényleg hazudj nyugodtan. Az ilyen nyelvi fogalmazásokban, beszélgetésekben nem az a lényeg hogy igaz legyen, hanem hogy német. :)
2011. febr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Akkor a tesód külön szobában van igaz??

Akkor mondd azt,hogy a tesód szobája az a tiéd és kész.. :)

2011. febr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én a bátyámmal lakok egy szobában. lány létemre.. csak a fürdőben tudok átöltözni, nem hagyhatom elöl a pénzem mert a bátyám zsebre rakja,stb. elég szörnyű.. ha cikinek érzed, mondd, hogy saját szobád van, ha nem, akkor mondd el nyugodtan, mi a helyzet.
2011. febr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek :)

de 3 barátnőm akik szoktak nálam lenni ők tudják..

amugy az utolsónak: énis ezért mentem át anyámhoz mert tesómmal nnembírtam..:S

2011. febr. 14. 20:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is anyuval osztozom egy szobán... Mi pénz gondok miatt kerültünk együtt... Nem alszok ott vele -a Mama mellett alszom - de engem kifejezetten zavar az, hogy nincs külön szobám. Nincs magán életem... De amúgy egyáltalán nem ciki. :) Ha így érzed jól magad, akkor így van jól. :) Ha más meg ez miatt szekálna, az elég lemaradott lenne, hisz, hogy kis lakásba lakott, arról nem tehetsz. :)

Másrészt meg örülj neki, hogy anyuddal ilyen jóban vagytok. Szerencsére mi is. :)

2011. febr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A mi német tanárunknak˙mondhatunk amit akarunk!Ugysem fogja kinyomozni és ezt amúgy is ő mondta XD.
2011. febr. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!