Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Gáz hogy nincs külön szobám?

Gáz hogy nincs külön szobám?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, a bátyám 21, viszont csak levelezőin jár egyetemre...:S A barátommal nem tudok hol lenni külön. Mit csináljunk?:S
2011. ápr. 30. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen "probléma" nálunk is volt. Úgy oldották meg, hogy addig a párom húga átment a másik szobába.
2011. ápr. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérd meg a tesód, h ha jön a barátod, hadd menjetek be az ő szobájába - persze ne d.gni, csak, h kettesben lehessetek.

Amúgy, ha a húgom/öcsém megkérne, felőlem szexelhetne is a párjával az ágyamban, de alap, hogy átcseréljék előtte az ágyneműt, és ne vérezzék össze a matracot. :)

2011. ápr. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

menjetek a barátodhoz,

keressetek egy olcsó motelt a közelben

vagy intézd el a tesóddal,hogy menjen el amíg a barátoddal vagy

:)

2011. ápr. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kérd meg a bátyádat, hogy menjen el valahova, vagy csak menjen át más szobába. Szerintem alap, hogy megteszi neked :). Egy tesó segít a másik tesónak :)
2011. ápr. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2odikat nem értem mi az h kérje meg a bátyját hogy bemehessenek az ő szobájába? egy szobájuk van, azért nem tudnak kettesben lenni. ha a bátyjának lenne szobája akkor neki is lenne és nem lenne gond nem?:D...

namindegy velünk is ez van am, egyikünknek sincs külön szobája, 2 hónapja nem szeretkeztünk. nagyonnagyon kivagyunk. :/

2011. ápr. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem gáz.


Én a hugommal egy szobában vagyok, amióta elköltöztünk. Lényegében csak aludni meg tanulni járunk be, szóval nincs nagy gondunk egymással. Ha meg jönnek a barátok, vagy lemegyünk az udvarra, vagy elmegyünk csavarogni. Az elején zavaros volt meg minden, de az évek alatt megszoktuk a dolgot.


13/F

2011. ápr. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Gondoltam, hogy addig a bátyó kiköltözik mondjuk a nappaliba, vagy átmegy a barátjához. :)
2011. máj. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1 éve még én is a tesómmal voltam 1 szobában de ha ő a barátját oda akarta volna hozni akkor nem tudott volna rábeszélni hogy menjek át másik szobába. Megoldotta volna máshogy.

Menj a barátodhoz vagy menjetek le a nagyszülőkhöz ha van ott egy üres szoba.

2011. máj. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!