Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs külön szobám, megoldás?

Nincs külön szobám, megoldás?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Nincs külön szobám, perpillanat nagymamámmal alszok egy szobában. Anyumék szobájában van az íróasztalom, ruháim stb, mama szobájába csak aludni járok. Nem ezzel van a gondom, mert megértem hogy nem vagyunk olyan anyagi helyzetben hogy még egy szobát építsünk. Az zavar, hogy barátaimat alig tudom áthívni, mert ugye úgy mondd mindenhol van valaki aki pihenni akar. Nem beszélve arról, hogy itt alvás.. soha nem aludt még nálam senki, nem tudnánk hogy megoldani. Elég rossz érzés amikor barátnőim felhozzák hogy egymásnál kellene aludni, és mindig kimagyarázni hogy itt mért nem lehet. Más is van ilyen helyzetben? Mit lehetne erre kitalálni?
2011. szept. 30. 20:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

Egy igazi barátnő megérti a helyzetet.

Esetleg a nagyid arra az éjszakára átmenne anyudékhoz??

2011. szept. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
43%
Bocs,de Én sosem értettem,ezt az itt meg ott alvás mániát.Aludjon mindenki otthon,a saját ágyában.Én sosem vágytam arra,hogy másoknál aludjak,meg hogy nálunk aludjanak.
2011. szept. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%

Az ott alvás néha jó....

Nem lehet gipszkartonnal valamelyik szobából leválasztani????

2011. szept. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
én azt nem értem,h a mama miért nem anyudékal alszik? egy 16 évesnek már nagyon jól jönne egy külön szoba és nem csak ottalvós bulira. velünk is élt a mamám,de anyukámmal egy szobában
2011. szept. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

Konyha, ebédlő mekkora?

Barátnőméknél is kevés volt a hely, és ő úgy oldotta meg, hogy ha áthívott minket mindig a konyhában voltunk. Ültünk az asztal körül, iszogattunk, aztán hülyültünk egész este.

Volt, hogy párszor ott aludtunk, akkor vittünk magunkkal polifoamot(fogalmam sincs, hogy kell írni:))meg hálózsákot, aztán úgy oldottuk meg a pizsipartit.

De nekem is volt egy olyan barátnőm, akinél soha nem aludhattunk. Hidd el, minket ez akkoriban rohadtul nem érdekelt! :D Örültünk, ha együtt lehetünk, mindegy, hogy hol. :)


24/N

2011. szept. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
Nekünk nagyon kicsi a házunk, mintha minimalizálva lenne minden :) előtér amit télen a 4 nagykabát és csizma betölt, 2 emberes konyha, egy személyes fürdő és két kis szoba. Mi úgy oldottuk meg, hogy testvérem vagy én elmentünk otthonról nagymamámhoz, ha megkért a másik, mert jöttek barátnők vagy fiú.
2011. szept. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%

Mondd meg nekik őszintén, hogy a szüleid szerint a pénz nem boldogít

meg hogy, ha mindenki csak akkor szülne, ha megfelelő, emberhez méltó körülmények között nevelhetné fel a gyerekeit, akkor kihalna az emberiség -.-

2011. szept. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
69%
Egy barát megérti,hogy miért nem lehet,csak az igazat kellene mondani.Én úgy nőttem fel,hogy az öcséimmel osztoztam a szobán,mégis ember lettem.Persze néha nehéz volt,hogy nem jöhetett hozzám senki,a barátommal sem beszélhettem otthon két szót négyszemközt,de ez volt,ezt kellett szeretni.Aztán 18 évesen elköltöztem,és lett külön szobám,mindjárt kettő is.
2011. szept. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%

Azért elég necces lenne,ha a mama a szüleiddel aludna egy szobában.

Beszélgetni a konyhában is tudsz a barátaiddal,egymásnál aludni pedig nem fontos.

Mi sem aludtunk soha másutt.

2011. szept. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%

nekem is volt olyan barátnőm, akinél nem engedték a körülmények az ottalvást. sebaj, ő jött hozzám, anyum szívesen látta, volt egy kis szivacsunk, azon csicsizett :)


érdekes, tinikoromban szerettem az ilyesmit, most huszonévesen senkinél sem alszom szívesen, mert utálom cipelni a cuccaimat :) reggel amúgyis kibírhatatlan vagyok :)

2011. szept. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!