Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nekem miért nem...

Szerintetek nekem miért nem lehet külön szobám?

Figyelt kérdés
minden osztálytársamnak van külön szobája,zárható ajtóval.nekem miért kell együtt laknom 15 évesen a kishugommal?pedig lenne elég szoba,de anyukám azt mondja hogy hülyeség,ő is együtt lakott a hugával.de én szeretnék néha egyedül lenni!személyes dolgokkal foglalkozni,MAJD áthívni a pasim.persze az öcsémnek most vesznek franciaágyat 14 évesen...anyukám azt hiszi,hogy én olyan csúnya vagyok,hogy nem lesz soha pasim??nyíltan beszélget arról, a barátnőivel,hogy "milyen jó kis tinikuckót rendezett be" a nálam fiatalabb öcsémnek.engem meg le se szar.a szobánkban bababútor van,meg emeleteságy,társasjátékok a polcon és én beleőrülök mert 5 percig nem lehetek csendben egyedül.miért gondolja hogy én is 10 éves vagyok?
2010. okt. 24. 16:55
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/119 anonim ***** válasza:

Nem mártírkodsz?:SLehet tévedtem,ne haragudj ='(Elvégre is te leírod,hogy hogy bánnak veled ='(Szörnyű,ami veled történik,legalább is lenne,ha igaz lenne:D De írsz még mást is:D



"azt hiszem jobb lesz belenyugodni hogy nm lesz soha külön szobám.hugom egy kis cukipofa majd kibírom valahogy azt a 3 évet...

félnék lyen nagy lépést tenni,hogy áthurcoljak magamtól,mert talán kirknának otthonról,és az rosszab lenne mint most

AMÚGY MEG HOGY LEHETEK ILYEN KIS HÜLYE P:CSA HOGY EZEN PNASZKODOK?

valakinek nincs is lakása,az utcán él...

na hagyjuk,majd csak kibírom


de mégis az anyám!

nem mondhatok la ilyeneket.biztos csak eltúlzom...

a lelke mélyén biztos szeret!

már bánom is hogy ideírtam...biztos nagyon mérges lenne rám



hiszen én vagyok a hibás...egy hülye ki s pcsa vagyok,aki nem tiszteli az anyját.örülnöm kéne,hogy kapok ételt,és meleg van a szobában...


15 vagyok,mint mondtam,köszi az értelmes hozzászólást.csak kíváncsi voltam hogy ez csak az én mániám e vagy igazam van.nincs.oké,köszi.vagy nem erre való ez az oldal?) "



Fíííí,de durcaaa:DMártírkodsz,bukta:D

2010. okt. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/119 anonim ***** válasza:
90%
De nagyon gonosz vagyok,mártírkodás helyett legyen inkább sajnáltatás =)
2010. okt. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/119 anonim ***** válasza:
26%

Öröljetek,amig nem igy éltek,vannak ennél húzósabb családok is.Istenem más nyomorán,gunyolodni ne szép dolog,szégyelhetnétek magatokat...

28N

2010. okt. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/119 anonim ***** válasza:
Azaz, 2-3 vélemény úgy látszik törölve lett,ejnye.Szépek vagytok,ha nem tetsző válasz van akkor már nem csak lepontozzátok de töröltetitek is?Gratula és mi vagyunk a debilek...
2010. okt. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/119 anonim ***** válasza:
100%
Ami törölve lett,tömören: A többi kis sztorinál is felbukkant mindig egy 25 körüli nő,aki védte.Ééérdekes.
2010. okt. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/119 anonim ***** válasza:

Még mindig ezen lovagoltok...

18F

2010. okt. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/119 anonim ***** válasza:
Amugy a "hiveskedo" szot mire ertettek?Nagyon tetszett, de nem vagom, hogy ezt a kamuzokra hasznalta, vagy azokra, akik uldozik hivfruskat?
2010. okt. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/119 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettőre,kicsit tnyleg unalmas már, hogy mindig itt van a kamugép,meg az ellenzéke...
2010. okt. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/119 anonim ***** válasza:
Ha nincs kamugep, nincs ellenzek se.Nem volt ellenzek, mig nem jelent meg a hivfruska meg a kerdesei.
2010. okt. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/119 anonim ***** válasza:
Igen csak az a baj,hogy lassan minden kérdésnél,feltúnik pár ember akik hívet kiáltanak,meg felteszik a terhes vagy kérdést.
2010. okt. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!