Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nekem miért nem...

Szerintetek nekem miért nem lehet külön szobám?

Figyelt kérdés
minden osztálytársamnak van külön szobája,zárható ajtóval.nekem miért kell együtt laknom 15 évesen a kishugommal?pedig lenne elég szoba,de anyukám azt mondja hogy hülyeség,ő is együtt lakott a hugával.de én szeretnék néha egyedül lenni!személyes dolgokkal foglalkozni,MAJD áthívni a pasim.persze az öcsémnek most vesznek franciaágyat 14 évesen...anyukám azt hiszi,hogy én olyan csúnya vagyok,hogy nem lesz soha pasim??nyíltan beszélget arról, a barátnőivel,hogy "milyen jó kis tinikuckót rendezett be" a nálam fiatalabb öcsémnek.engem meg le se szar.a szobánkban bababútor van,meg emeleteságy,társasjátékok a polcon és én beleőrülök mert 5 percig nem lehetek csendben egyedül.miért gondolja hogy én is 10 éves vagyok?
2010. okt. 24. 16:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/119 anonim ***** válasza:
100%
nekem mind a mai napig közös szobám van a tesóimmal, de mi 4en(!) lakunk egy szobában. nem olyan vészes ki lehet bírni. mondjuk más kérdés h nálunk nincs lehetőség külön szobára. próbálkozz esetleg vmi térelválasztó megoldással. vagy csak cuccolj át matraccal meg amivel tudsz egy üres szobába. avyg mondd meg anyudnak h nem igényelsz sok bútort meg neked nem kell semmi extra, csak h külön lehess, meg h így nem tudsz koncentrálni a tanulásra.
2010. okt. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/119 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű a megoldás: szedd ki az emeletes ágy egyik matracát és vidd fel a tetőtérbe. Azon gyönyörűen el lehet aludni, én is ilyenen alszom (bár nálunk anyagi okai vannak).

Sajnos az asztal, szekrény nehezebb, de igazából az is megoldható.

Ha van egy lámpa és egy radiátor az emeleti szobában, akkor oda már be tudsz költözni önállóan is.

2010. okt. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/119 A kérdező kommentje:

de mit csináljak?

"pukkasszam ki a lufit?"

mondjam el mindenkinek hogy ez nem igaz?hinnének nekem?

nem merek csinálni semmit,mert a szüleim(anyukám+új férje,apukámat rég nem láttam) nagyon megharagudnának és csak rosszabb lenne,nem?

azért félek tőlük eléggé ahhoz,hogy elbújjak a tetőtérben a sötétben tanulni...

2010. okt. 24. 17:29
 24/119 A kérdező kommentje:

nincs fűtés.anyukám mindenen spóról,kivéve a családja jólétén

családja=ő,férje,fia...

2010. okt. 24. 17:31
 25/119 A kérdező kommentje:

most is elment vásárolni,és vett magának egy 20. bundát,meg megrendelte az új Iphonet a férjének.

ja,azt még nem is mondtam hogy a a fia nem is a fia.mármint születésétől fogva ő neveli,de a férje barátnőjéé,neki nem kell.ez sok mindent megmagyaráz?

2010. okt. 24. 17:33
 26/119 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akarja elveszteni az ő "kicsi lányát"... Szerintem, mond meg neki, hogy neked erre szügséged van, saját privát teredre, és hogy már elég idős vagy arra, hogy saját szobád legyen :)
2010. okt. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/119 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyan ez van húgomnak 10 ezer a zsebpénze havonta, hetente új ruhák, 30 ezres tanfolyamok.. Én meg a nyári melómból fizetem az oszt pénzt, a ruháimat, a bulikat meg úgy a kaján kívül mindent.. Még egy fél év aztán pattanok is itthonról.. De azt sose fogom megérteni, hogy tehet ekkora különbséget egy szülő 2 gyerek között.. 18/f
2010. okt. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/119 anonim ***** válasza:

amikor nicnsenek otthon akkor kérd meg a barátnőidet, hogy segítsenek áthúzni az ágyat.. utánna jöhet a többi is ;)

ennyi. :)

2010. okt. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/119 anonim ***** válasza:

Beszélj vele, mást nem tehetsz!Mond el neki hogy mindkettőtöknek jobb lenne ha saját szobája lenne.

Reméljük észbe kap, főleg így hogy lehetőség van a különszobára.

Egyébként meg hogy fiú te meg lány ez még észérvekkel is jobb.

De elég buta anyukád van ha ő ezt nem látja tisztán.

2010. okt. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/119 anonim ***** válasza:
100%

Elég szar, hogy "a fiú az más" - miért lenne más?! Az lehet, hogy az ő családjában is ez volt a szemlélet, hogy a lány kisebb értékű, és addig mosták ezzel az agyát, amíg ő is elhitte, és úgy dolgozza fel, hogy rajtad akarja megismételni.

Én a helyedben kinézném az egyik vendégszobát - csak van ott valami bútor! - és egyre több időt töltenék ott, és apránként átvinném a dolgaimat. Ruhát, könyvet Te is át tudsz vinni.

2010. okt. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!