Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nekem miért nem...

Szerintetek nekem miért nem lehet külön szobám?

Figyelt kérdés
minden osztálytársamnak van külön szobája,zárható ajtóval.nekem miért kell együtt laknom 15 évesen a kishugommal?pedig lenne elég szoba,de anyukám azt mondja hogy hülyeség,ő is együtt lakott a hugával.de én szeretnék néha egyedül lenni!személyes dolgokkal foglalkozni,MAJD áthívni a pasim.persze az öcsémnek most vesznek franciaágyat 14 évesen...anyukám azt hiszi,hogy én olyan csúnya vagyok,hogy nem lesz soha pasim??nyíltan beszélget arról, a barátnőivel,hogy "milyen jó kis tinikuckót rendezett be" a nálam fiatalabb öcsémnek.engem meg le se szar.a szobánkban bababútor van,meg emeleteságy,társasjátékok a polcon és én beleőrülök mert 5 percig nem lehetek csendben egyedül.miért gondolja hogy én is 10 éves vagyok?
2010. okt. 24. 16:55
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/119 anonim ***** válasza:
Hatilyen kerdeseknel, ahol csak a hulye nem latja, hogy kamu....a "terhes vagy" szoveget meg mar tok regen nem is lattam sehol.
2010. okt. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/119 A kérdező kommentje:

hm...

akkor köszi az értelmes válaszokat...

mártíkodok?csendben kéne tűrnöm?

madame HIV?nevet kéne írnom?

kamu?félnem kéne bevallanii hogy VAN ILYEN?mert hihetetlen?akkor ne hidd el,szia.

ja,és azoknak akik normálisak:beszéltem a nagymamámmal legalább=aki a laptopot küldte,(igazi apukám anyja)

és lehet hegy évre kimegyek!!!

még nem biztos,de nagyon jó lenne!

angoltudásom is fejlődne meg minden

(ez hogy nem jutott eddig eszembe?)

arra nem tudtok válaszolni hogy lehet e műmellel szoptatni?mert lehet h azért nem szoptat csak én nem is tudok róla?nekem azt mondta hogy nem akarja hogy tönkremenjenek a mellei.(műmellei?)?

2010. okt. 25. 12:13
 113/119 anonim ***** válasza:

Szerinted kiengedne a nagymamádhoz? Nem hiszem.

Végig olvastam az összes választ és hát...elég érdekes.

Kicsit élénk a fantáziád sz.tem.

Amúgy szilikonnal is lehet szoptatni, anyád szimplán hülye....

2010. okt. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/119 anonim ***** válasza:
Legalabb megkerheted hugodat, hogy tegyen rendet a szobaban.Igaz, lehet nem fog rad mosolyogni, dehat tudod, o csodagyerekkkkkk:-)
2010. okt. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/119 A kérdező kommentje:

tényleg lehet?akkor lehet h igazi neki S: nemtudom...

utolsót nem értem :D 1 hónapos !

szerintem kiengedne.csak terhére vagyok,és dicsekedhet majd,hogy a lánya amerikában tanul!

2010. okt. 26. 18:38
 116/119 anonim ***** válasza:
és azt kajak nem vágod hogy anyádnak mű vagy igazi mellei vannak?:D
2010. okt. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/119 A kérdező kommentje:

elolvasod a sztorit,amiből MINDEN SZÓ IGAZ és megtudsz mindent.nem láttam még meztelenül(jó,amikor születtem) és nyaralni sem voltunk még együtt.Azt sem tudom milyen színű igazából a haja,és hogy ilyen volt régen?mi volt a suliban,mIk történtek vele meg semmi...S:

speciel ezt se tudom...

2010. okt. 26. 19:12
 118/119 A kérdező kommentje:

kedves válaszolók!

most kaptam meg a vízumot,3 hónapra húÚÚÚúzok amcsiba :D

JEJE

2010. nov. 11. 16:28
 119/119 A kérdező kommentje:
utolsó hét ebben a szaros országban :D
2010. nov. 20. 16:27
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!