Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nekem miért nem...

Szerintetek nekem miért nem lehet külön szobám?

Figyelt kérdés
minden osztálytársamnak van külön szobája,zárható ajtóval.nekem miért kell együtt laknom 15 évesen a kishugommal?pedig lenne elég szoba,de anyukám azt mondja hogy hülyeség,ő is együtt lakott a hugával.de én szeretnék néha egyedül lenni!személyes dolgokkal foglalkozni,MAJD áthívni a pasim.persze az öcsémnek most vesznek franciaágyat 14 évesen...anyukám azt hiszi,hogy én olyan csúnya vagyok,hogy nem lesz soha pasim??nyíltan beszélget arról, a barátnőivel,hogy "milyen jó kis tinikuckót rendezett be" a nálam fiatalabb öcsémnek.engem meg le se szar.a szobánkban bababútor van,meg emeleteságy,társasjátékok a polcon és én beleőrülök mert 5 percig nem lehetek csendben egyedül.miért gondolja hogy én is 10 éves vagyok?
2010. okt. 24. 16:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/119 anonim ***** válasza:
huh ez durva:O
2010. okt. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/119 anonim ***** válasza:
Így van, állj a sarkadra és költözz be az egyik szobába! Ha kipakolnak, Te vissza pakolsz. Legyen elég kurázsid!
2010. okt. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/119 anonim ***** válasza:
anyudnak van testvére?ha igen fiú v lány?
2010. okt. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/119 A kérdező kommentje:

azt hiszem jobb lesz belenyugodni hogy nm lesz soha külön szobám.hugom egy kis cukipofa majd kibírom valahogy azt a 3 évet...

félnék lyen nagy lépést tenni,hogy áthurcoljak magamtól,mert talán kirknának otthonról,és az rosszab lenne mint most

AMÚGY MEG HOGY LEHETEK ILYEN KIS HÜLYE P:CSA HOGY EZEN PNASZKODOK?

valakinek nincs is lakása,az utcán él...

na hagyjuk,majd csak kibírom

(de azoknak a hajléktalnoknak nincs lakásuk,azért vannak az utcán itt meg lenne szoba,csak sztem anyum annyira fösvény hogy nem akar 1el több szobát fűteni...)

2010. okt. 24. 17:46
 35/119 anonim ***** válasza:

Nézd, ha te önhatalmúlag felköltözöl, akkor bele fog nyugodni. Ha már ott vagy, te csavarod fel a radiátort és kész.

Megértem a problémád, de ez tényleg nem megoldhatatlan. Kivéve ha a húgod ragaszkodik hozzád :)


Nekem két kisebb tesóm van és amikor már nagyobb lettem és igényem lett a külön szobára, egyszerűen átköltöztem az egyetlen üres helyiségbe. Nálunk ez extra bonyolult is volt, mert egy másfél szobás házban laktunk, ahol a nagyszoba volt a nappali-étkező-szülői háló, a félszoba meg hármunké, gyerekeké. De emellett volt egy icipici gardrób, ott tartottuk az összes ruhát, hogy a szobákban ne legyenek szekrények, illetve ott volt a padláslépcső és anyukám varrógépe is. Ezek közé költöztem be, a matrac és a lépcső között kb. 25 centis közlekedő maradt. De boldog voltam, hogy saját szobám van.

...Két nap múlva már mindkét testvérem ott aludt, a nagyobbik a lépcső alatt, a kisebbik ezen a kis közlekedőn.


Csak azért írtam le, mert gondold végig: a húgod nem ragaszkodik hozzád nagyon? Lehet, hogy ő is menne utánad másnap :)

2010. okt. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/119 A kérdező kommentje:

ja,csak egy lánytesója van,mint írtam nekik sem volt külön szobájuk,de ott anyagi okok miatt.de most gazdag,könyörgöm lenne rá pénze.!!?!

jó,bevallom félek átköltözni.kirakna!

2010. okt. 24. 17:48
 37/119 A kérdező kommentje:

hugom 1 hónapos,nem jönne utánam...

anyukám leszarja,nem szoptatja,mert tönkremennek a mellei...

mondja hogy adjak neki kaját ha nem ér rá a bébiszitter,annyi.

kb én meg a b.sz. tartjuk életben...

ő meg elmegy vásárolgatni...

2010. okt. 24. 17:50
 38/119 anonim ***** válasza:
ne félj átköltözni! :) kiraknaa? mégis milyen anya az ilyen? nem hiszem hogy kirakna...tejóisten.. :O
2010. okt. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/119 A kérdező kommentje:
már sokszor mondta hogy örüljek hogy ott lakhatok,úgyhogy S:
2010. okt. 24. 17:53
 40/119 anonim ***** válasza:
100%
Jó ennyi nekem elég volt:Gyűmügy családsegítő iskolai gyermekvédelmi felelős,de komolyan kinek szült anyád,neked meg a szitternek?Segény egy hónapos mi vár még rá,ha szoptatni sem halljando a hülye mellei miatt...
2010. okt. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!