Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nekem miért nem...

Szerintetek nekem miért nem lehet külön szobám?

Figyelt kérdés
minden osztálytársamnak van külön szobája,zárható ajtóval.nekem miért kell együtt laknom 15 évesen a kishugommal?pedig lenne elég szoba,de anyukám azt mondja hogy hülyeség,ő is együtt lakott a hugával.de én szeretnék néha egyedül lenni!személyes dolgokkal foglalkozni,MAJD áthívni a pasim.persze az öcsémnek most vesznek franciaágyat 14 évesen...anyukám azt hiszi,hogy én olyan csúnya vagyok,hogy nem lesz soha pasim??nyíltan beszélget arról, a barátnőivel,hogy "milyen jó kis tinikuckót rendezett be" a nálam fiatalabb öcsémnek.engem meg le se szar.a szobánkban bababútor van,meg emeleteságy,társasjátékok a polcon és én beleőrülök mert 5 percig nem lehetek csendben egyedül.miért gondolja hogy én is 10 éves vagyok?
2010. okt. 24. 16:55
 61/119 anonim ***** válasza:
de te most halál komolyan az 1hónapos hugoddal laksz?vagy ezt én értettem férre?XD
2010. okt. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/119 anonim ***** válasza:
Igen vele lakik egy szobában...eddig a gardróbban volt egy zsákja.
2010. okt. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/119 anonim ***** válasza:
*Hálózsákja.
2010. okt. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/119 anonim ***** válasza:
na ne nézz már hülyének.1hónapos gyerek mibe zavar téged?még beszélni se tud meg járni se oOOOOOO jézusom. fantázia dús vagy xd
2010. okt. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/119 A kérdező kommentje:

IGEN ÉS IGEN.

a gardróbban volt a szobám.és jó volt,mert legalább csak az enyém volt.volt szekrény,hideg volt,azért kellett hálózsák ,világÍtás,csak mindnenkinek ott voltak a ruhái.

és kellett nekik a hely,meg jött a hugom,ugyhogy ez lett!

ez ilyen furcsa?

másnak mindenkinek külön szobája van?

2010. okt. 24. 18:29
 66/119 anonim ***** válasza:
szóval 1hónapja van saját szobád.akkor miért nem akartál átmenni valamelyik szobába amikor még nem volt hugod?ott volt 2 is de neked a gardrób jovolt?xD
2010. okt. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/119 anonim ***** válasza:
Egy egy hónapos sír az anyjáért,szoptatni kell stb,igenis tud zvaró lenni,főleg ha egy tizenéves tanulni akar és aludni,és odavan dobva neki a pólyás,hogy törödjön vele ő,jó hogy nem neked kell megszoptatni anyád helyett,mert neki a mellei fontosabbak,mint hogy a csecsemőjét ellása...
2010. okt. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/119 A kérdező kommentje:

most ti komolyan nem hisztek nekem?mér lenne nekem sz jó itt tölteni az időmet kamu kérdésekkel?csak kíváncsi voltam hogy ez így normális-e.

megmondom neked h egy 1 hónapos gyerek bőg,kiabál,hisztizik,büdöset kakil.összehánnya a szőnyeget.és ez engem zavar.

titeket nem zavarna????

2010. okt. 24. 18:31
 69/119 anonim ***** válasza:
Igen normális családokban van külön szoba,de normális családokban az anyuka látja a el a csecsemőjét is,nem a tesó,meg a bébyszitter...
2010. okt. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/119 A kérdező kommentje:
és nem mentem volna másik szobába ha engedték volna?ezt volt a legolcsobb fenntartani,rám nem költenek feleslegesen.de ezt már elmondtam...
2010. okt. 24. 18:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!