Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nekem miért nem...

Szerintetek nekem miért nem lehet külön szobám?

Figyelt kérdés
minden osztálytársamnak van külön szobája,zárható ajtóval.nekem miért kell együtt laknom 15 évesen a kishugommal?pedig lenne elég szoba,de anyukám azt mondja hogy hülyeség,ő is együtt lakott a hugával.de én szeretnék néha egyedül lenni!személyes dolgokkal foglalkozni,MAJD áthívni a pasim.persze az öcsémnek most vesznek franciaágyat 14 évesen...anyukám azt hiszi,hogy én olyan csúnya vagyok,hogy nem lesz soha pasim??nyíltan beszélget arról, a barátnőivel,hogy "milyen jó kis tinikuckót rendezett be" a nálam fiatalabb öcsémnek.engem meg le se szar.a szobánkban bababútor van,meg emeleteságy,társasjátékok a polcon és én beleőrülök mert 5 percig nem lehetek csendben egyedül.miért gondolja hogy én is 10 éves vagyok?
2010. okt. 24. 16:55
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/119 A kérdező kommentje:

lehet,hogy te egy álomvilágban élsz,de képzeld van ilyen.honnan tudom?belenézek a tükörbe.én nem tudom ki ez a madame HIV de nem is érdekel.

de mindegy

azért van 1 jó hír,beszéltem anyámmal.nem értett meg,de azt mondta ha nekem ez kell menjek fel és költözzek az egyik fenti szobába :D

az a baj,hogy nincs nagyon fűtés,de a meleg úgyis felfelé száll,ugyhogy.

de nekem ez nagyon nagyon jó :D

Végre nem kell majd egész éjjel bababőgést hallanom

(mi az h lopta a gyereket?miért tette volna?)

köszi mindenkinek,lehet hogy emiatt beszéltem vele,hogy látom hogy ez nem normális,nem értem el túl sokat de egy kis veszekedés után (neg hogy elmondom mindenkinek h eddig a gardróbban-nem egy szekrényben,egy gardróbszobóban-laktam,mert nem akart pénzt költeni)

2010. okt. 24. 20:34
 92/119 A kérdező kommentje:

ja,és a laptopot az nagymamámtól (amerikában él S:)

kaptam

a házban meg van internet persze

2010. okt. 24. 20:36
 93/119 A kérdező kommentje:

hm,végigolvastam az összes hozzászólást.ám

mibe kavarodtam bele?

apámmal kb 2szer beszéltem,de nem is érdekel,neki van másik családja.

anyám nem 3 gyereket szült,hanem kettőt,ezt is mondtam?a fia nem a fia csak ő neveli mióta megszületett.

hugom meg mondom hogy terhes volt!!

(lehet műmellekkel szoptatni?lehet hogy ezért nem szoptatja,csak én nem tudok róla??)

most jElen pillanat nagyon boldog vagyok,ugyhogy LESZAROM KI AZ A MADAME HIV!!:D

2010. okt. 24. 20:44
 94/119 A kérdező kommentje:
mármint nem a hugom volt terhes hanem az anyám a hugommal..
2010. okt. 24. 20:45
 95/119 anonim ***** válasza:

Kamu:

1.HIV kisasszony stb sztorikban szint úgy mártírkodik,mint itt is.

2.Amikor még a gardrobban laktál,volt 3 üres szoba(mert ugye húgoddal költöztél egy üresbe:),így maradt 2)

3.Azt írtad nem költöztél be mert nem volt fűtés,meg nem engedték volna most meg hirtelen le sem xarod,csak külön szoba legyen el leszel te ott...Meg nincs kaja a hűtőben?

4.Annyit a védelmében,hogy van olyan betegség amikor az ember minden xart kitalál,hogy vele foglalkozzanak

5.Menj el egy agytúrkászhoz,köszi

2010. okt. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/119 anonim ***** válasza:
0%
Segíteni kéne nem még egyet rúgni rajta meg hívezni szánalmas banda...
2010. okt. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/119 anonim ***** válasza:
Gyámügy,családsegítő,iskolai pszichológus,Isolai gyermekvédelmi feleéős,osztályfőnök,barátok,rokonok.Valaki csak tud segíteni ha elmondod ezeket amiket itt leírtál...De eddig még senkinek nem tűnt fel a suliban se,hogy valami bibi van?Ez fura nekem...Hasonló fiatalokkal emberekkel foglakozom,egyből kíszúrom a viselkedésből mozdulatokból,hogy ha valami ilyen folyik otthon...Ha meg nem mersz lépni az már a te bajod,csak azon lehet segíteni aki elfogadja,megfogadja...
2010. okt. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/119 A kérdező kommentje:

Kamu:

1.HIV kisasszony stb sztorikban szint úgy mártírkodik,mint itt is.------mártÍrkodik?csak megkérdeztem h normális e szerintetek.direkt nem írtem az elején a durvábbakat

2.Amikor még a gardrobban laktál,volt 3 üres szoba(mert ugye húgoddal költöztél egy üresbe:),így maradt2)----igen,és?kimondta hogy nem volt üres szoba?


3.Azt írtad nem költöztél be mert nem volt fűtés,meg nem engedték volna most meg hirtelen le sem xarod,csak külön szoba legyen el leszel te ott...-----hideg van,de boldog vagyok,mert végre kicsit egyedül lehetek


Meg nincs kaja a hűtőben?----miért ne lenne?csak megnézem h van-e vmi a hűtőben,persze hogy van.=ezek valamit a hűtőből,ami találok és megkívánok


4.Annyit a védelmében,hogy van olyan betegség amikor az ember minden xart kitalál,hogy vele foglalkozzanak-----nem szeretném hogy velem foglalkozzanak,csak egy csendes sarkot szerettem volna.direkt örülök hogy nem foglalkoznak velem.vagy arra gondolsz hogy miért írtam ki?csak a véleményetekre voltam kÍváncsi.ha nem akarsz,ne Írj.

5.Menj el egy agytúrkászhoz,-----én?eddig az anyámnak kellene.ezt mondtad,nem?

köszi---szivesen

2010. okt. 24. 21:15
 99/119 anonim ***** válasza:
A babával mi lesz regyedül lesz a szobában,ki fog rá nézni ha sír vagy valami?
2010. okt. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/119 anonim ***** válasza:

"4.Annyit a védelmében,hogy van olyan betegség amikor az ember minden xart kitalál,hogy vele foglalkozzanak "

=> Münchausen-szindróma, úgy hívják:-D

2010. okt. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!