Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nekem miért nem...

Szerintetek nekem miért nem lehet külön szobám?

Figyelt kérdés
minden osztálytársamnak van külön szobája,zárható ajtóval.nekem miért kell együtt laknom 15 évesen a kishugommal?pedig lenne elég szoba,de anyukám azt mondja hogy hülyeség,ő is együtt lakott a hugával.de én szeretnék néha egyedül lenni!személyes dolgokkal foglalkozni,MAJD áthívni a pasim.persze az öcsémnek most vesznek franciaágyat 14 évesen...anyukám azt hiszi,hogy én olyan csúnya vagyok,hogy nem lesz soha pasim??nyíltan beszélget arról, a barátnőivel,hogy "milyen jó kis tinikuckót rendezett be" a nálam fiatalabb öcsémnek.engem meg le se szar.a szobánkban bababútor van,meg emeleteságy,társasjátékok a polcon és én beleőrülök mert 5 percig nem lehetek csendben egyedül.miért gondolja hogy én is 10 éves vagyok?
2010. okt. 24. 16:55
 71/119 anonim ***** válasza:
amég te iskolában vagy mit csinál az 1hónapos hugod a szobába?
2010. okt. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/119 anonim ***** válasza:
Anyukád mivel foglalkozik,mi a munkája?
2010. okt. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/119 A kérdező kommentje:
bébiszitterrel van,mostohaapám dolgozik,anyám kitudja mit csinál,én és az öcsém iskolában vagyunk.
2010. okt. 24. 18:34
 74/119 anonim ***** válasza:
Biztos hogy az ő gyereki vagytok,a fiú is a barátnőjéé nem lehet hogy nevelőszülök és pénzért vagytok ott...
2010. okt. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/119 anonim ***** válasza:
Bébiszitterre van pénz rád meg nem költenek feleslegsen?
2010. okt. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/119 anonim ***** válasza:
hát ezek szerint nem normális az anyukád
2010. okt. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/119 A kérdező kommentje:

perzse hogy költenek bébiszitterre,a hugom biztos az ő gyereke,szinte láttam ahogy megszüli(jó,nem voltam ot,de terhes volt,és hazajött egy babával...)

kell a képmutatás,hogy ők jó szülők,hogy mindenki lássa hogy tökéletes a család...

de most megyek,hátha van valami kaja hűtőben

ja,és tudom hogy az anyám nem normális...

2010. okt. 24. 18:42
 78/119 anonim ***** válasza:
És a férjének vagy rokonoknak,igazi apukádnak a környezeteteknek nem tűnik fel,hogy valami bibi van a rózsaszín cukormázban...És nem is olyan rózsaszín...
2010. okt. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/119 anonim ***** válasza:
Jó,nem voltam ot,de terhes volt,és hazajött egy babával.Ez még nem bizonítja hogy az övé a baba,lophatta is,sajnos kinézem anyádból ezt is...
2010. okt. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/119 anonim ***** válasza:

18:45

omg. ha eleve terhes volt akkor minek lopna egy gyereket?xD

főleg azért minek lopna hogy ne foglalkozzon vele?xd pénzkidobás lenne

2010. okt. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!