Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nekem miért nem...

Szerintetek nekem miért nem lehet külön szobám?

Figyelt kérdés
minden osztálytársamnak van külön szobája,zárható ajtóval.nekem miért kell együtt laknom 15 évesen a kishugommal?pedig lenne elég szoba,de anyukám azt mondja hogy hülyeség,ő is együtt lakott a hugával.de én szeretnék néha egyedül lenni!személyes dolgokkal foglalkozni,MAJD áthívni a pasim.persze az öcsémnek most vesznek franciaágyat 14 évesen...anyukám azt hiszi,hogy én olyan csúnya vagyok,hogy nem lesz soha pasim??nyíltan beszélget arról, a barátnőivel,hogy "milyen jó kis tinikuckót rendezett be" a nálam fiatalabb öcsémnek.engem meg le se szar.a szobánkban bababútor van,meg emeleteságy,társasjátékok a polcon és én beleőrülök mert 5 percig nem lehetek csendben egyedül.miért gondolja hogy én is 10 éves vagyok?
2010. okt. 24. 16:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/119 anonim ***** válasza:
86%
Mert csak a tesókádat látja...
2010. okt. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/119 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg,ha beszélnél vele....
2010. okt. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/119 anonim válasza:
100%
Ezt vele kéne megbeszélned...egy "jó lenne ha néznétek már az én érdekeimet is" szöveg hatásos szokott lenni ;)
2010. okt. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/119 anonim ***** válasza:
98%
Szóval van külön szoba és pénzetek is lenne berendezni, de nem akarja?
2010. okt. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/119 A kérdező kommentje:

köszi,szerinted nem beszéltem vele?

nem érdekli,azt mondja neki is jó volt,nekünk is jó kell hogy legyen.

2010. okt. 24. 17:03
 6/119 A kérdező kommentje:
lenne pénz is szoba is,de nem költözhetek át hogy na most innentől itt fogok lakni,mert nincs saját bútorom,meg semmi.ja,van egy rácsoságy,csak abba nem férek bele...
2010. okt. 24. 17:05
 7/119 anonim ***** válasza:
86%
Nem neki nagyon rossz volt valószínűleg és rosszindulatból dögöljön meg a szomszéd teheni is effektus végett azt akarja ,hogy neked is az legyen...
2010. okt. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/119 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltad már megbeszélni vele? hogy mért nem?

egyébként a szülők érdekesek. most hoztam fel nemrég otthon, hogy az azért eléggé igazságtalan volt, h amikor a nálam 6 évvel fiatalabb húgomnak le kellett feküdnie, akkor nekem is (nem is olvashattam...) meg kellett várnom még elalszik, és csak utána mehettem le, ők letagadták h ez nem így volt....Szóval a szülők érdekesek.


Szerintem próbálj meg beszélni szüleiddel, nem feltétlenül a pasit emelném ki (ja, erről is sztori: a húgom kicsit jobban néz ki mint én, és úgy gondolták h nyilván ő fog előbb sexuális életet élni, nekem nem is kell méhnyakrák elleni védőoltás. mikor hazavittem a pasimat, akkor megbánták...)

szóval inkább azt mondd, h egyedül jobban tudsz tanulni, vagy félsz hogyha tanulnod kell, akkor zavarod a húgod az alvásban.

ajánld fel h segítesz az új szobád festésében, te fogod tisztán tartani....

2010. okt. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/119 anonim ***** válasza:
95%
15 évesen rácsos ágy?nincs saját bútorod ágyad?Itt más problémák is vannak valószinű és nem anyagiak....
2010. okt. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/119 A kérdező kommentje:

ezek mind nem érdeklik.


nem gondolja hogy valaha is lesz pasim


tanuljak rögtön amikor hazaérek suliból


nem fogok azért pénzt kiadni,hogy neked a hülye kis tini mániád miatt hirtelen felindulásból külon szobácskát rendezzünk be!


jaaj,egyedül akarsz lenni?hogy oda ne rohanjak!


ja,dávid az más,ő fiú!!

2010. okt. 24. 17:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!