Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nekem miért nem...

Szerintetek nekem miért nem lehet külön szobám?

Figyelt kérdés
minden osztálytársamnak van külön szobája,zárható ajtóval.nekem miért kell együtt laknom 15 évesen a kishugommal?pedig lenne elég szoba,de anyukám azt mondja hogy hülyeség,ő is együtt lakott a hugával.de én szeretnék néha egyedül lenni!személyes dolgokkal foglalkozni,MAJD áthívni a pasim.persze az öcsémnek most vesznek franciaágyat 14 évesen...anyukám azt hiszi,hogy én olyan csúnya vagyok,hogy nem lesz soha pasim??nyíltan beszélget arról, a barátnőivel,hogy "milyen jó kis tinikuckót rendezett be" a nálam fiatalabb öcsémnek.engem meg le se szar.a szobánkban bababútor van,meg emeleteságy,társasjátékok a polcon és én beleőrülök mert 5 percig nem lehetek csendben egyedül.miért gondolja hogy én is 10 éves vagyok?
2010. okt. 24. 16:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/119 anonim ***** válasza:
100%
Ez kicsit drasztikus, de könnyedén bevállhat: ronts a jegyeiden, fogd a húgodra, és így minden megoldódik. Tudom, nem túl ésszerű, de végsősoron bevállhat, és ha kapsz saját szobát, akkor kijavítod. Amúgy meg ha van szoba nincs berendezve? Csak kell lennie egy olyan vendégszobának is, és annélkül, hogy sok mindent átköltöztetél bemehetsz oda is, és el is aludhatsz, nem hiszem, hogy megszidnának azért.
2010. okt. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/119 anonim ***** válasza:
81%
Az utolsó komment elmond mindent anyukád fiút akart a lány neki kisebb értékü,gondolom megkaptad már azt is hogy örülj hogy enni kapsz...még három év és költözhetsz...
2010. okt. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/119 anonim ***** válasza:
100%
miért ne lehetne pasid? Oo meg mi az h a tesód fiú? te jó isten itt tényleg gondok vannak! minél előbb beszélj vele és érvelj! ne hagyd amíg meg nem érti h miért kell neked saját szoba!
2010. okt. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/119 anonim ***** válasza:
100%
bocsi,rosszul írtam: mi az,h a tesódnak lehet saját szobája,mert fiú?
2010. okt. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/119 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád bántott már téged,úgy értem verés,lelki terror,Mondta neked hogy szeret?Ha nem akkor nem akart téged,vagy fiút akart és te lány lettél ezért a szemében kisebb vagy,mint a tesód...
2010. okt. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/119 A kérdező kommentje:

van ugye egy nappali,szülők szobája+fürdője,öcsém szobája+fürdője,mi szobánk,és egy fürdőszoba ami ilyen közös,azt használjuk.a tetőtérben van még kéz szoba üresen,vendégeink nincsenek,mert kibírhatatlanok a szüleim,csak dicsekednek a nagy kerttel,meg a kocsikkal,senki sem szeret nálunk lenni...

lehet hogy anyukám még nem törődött bele hogy nem fia született,hanem én? ):

2010. okt. 24. 17:20
 17/119 A kérdező kommentje:

nem bántott,sőt,mintha túlságosan is mutatná hogy szeret,mindenki előtt,ölelget,meg minden,de ha kérek valamit ami pénzbe kerül azt neem.

öcsém meg mintha nem is szeretné mások előtt csak othon.

ez lehet azért mert bűntudata lenne mások előtt ha bevallaná hogy legszÍvesebben árvaházba adna engem meg a hugom?

2010. okt. 24. 17:23
 18/119 anonim ***** válasza:
100%
Menj a tetőtérbe tanulni, vidd oda a személyes holmijaidat, csak nem fogják visszahordani a húgodhoz.
2010. okt. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/119 anonim ***** válasza:
100%
Az sem oknélküli hogy vendégeitek sincsenk pénz az van meg nagy ház kert kocsik,külön fürdőszobák,benne egy látszat lufi családdal...Csak alufi előbb utóbb kidurran,és kiderül hogy belül üresség van,nem család...Csak egy ház ahol emberek laknak idegenek egymásnak,de ezt nem otthonnak nevezném,nagyon nem...Látszatcsalád pénzzel...
2010. okt. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/119 anonim ***** válasza:
100%
Igen kifelé ölelget,mert nem akarja hogy rossz anyának lássák,de befelé ami kell neked máőr ne adja meg,csak akkor ha látják is a cukormázat...Ez a tipikus látszat család,kifelé idill szép ház,belül meg maga a pokol idegen eberek akik eltűrik egymást...Ez a munkám ilyen családokhoz járok...Sajnos egyre több az ilyen hazugság család...
2010. okt. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!