Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nekem miért nem...

Szerintetek nekem miért nem lehet külön szobám?

Figyelt kérdés
minden osztálytársamnak van külön szobája,zárható ajtóval.nekem miért kell együtt laknom 15 évesen a kishugommal?pedig lenne elég szoba,de anyukám azt mondja hogy hülyeség,ő is együtt lakott a hugával.de én szeretnék néha egyedül lenni!személyes dolgokkal foglalkozni,MAJD áthívni a pasim.persze az öcsémnek most vesznek franciaágyat 14 évesen...anyukám azt hiszi,hogy én olyan csúnya vagyok,hogy nem lesz soha pasim??nyíltan beszélget arról, a barátnőivel,hogy "milyen jó kis tinikuckót rendezett be" a nálam fiatalabb öcsémnek.engem meg le se szar.a szobánkban bababútor van,meg emeleteságy,társasjátékok a polcon és én beleőrülök mert 5 percig nem lehetek csendben egyedül.miért gondolja hogy én is 10 éves vagyok?
2010. okt. 24. 16:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/119 anonim ***** válasza:
Kirakna,akkor lesz hová menned,gyermek otthon,elhiheted még az is jobb mint egy ilyen érzéketklen túskó anyával,aki az egy hóanpos babáját se hajlandó ellátni...Az ilyet kénre meddövé tenni,most van hála neki két lelkisérült gyerek...A pici is érzi ám...
2010. okt. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/119 A kérdező kommentje:

...inkább megyek,és kérek egy kis vacsorát...

ugysem lesz semmi,mindenki ezeket mondja mint ti de nem fogok szólni ugyse senkinek!

már gyüjtöm a pénzt,koliba költözök sztem,csak a hugomat féltem hogy éhen hal...

bár lehet hogy nem engedne,mert akkor kérdezgetnék a "barátai" hogy miért mentem el.?

"befizettem egy világkörüli útra..."

2010. okt. 24. 17:58
 43/119 anonim ***** válasza:
Miiiiii? Egy 1 hónapos pici babát berakott melléd? Jézusom...Szerintem ez nem normális,és akkor te kelsz fel hozzá, ha sír? Mondjuk tök mindegy, mert téged ver fel legelőször. Egy pici bab nem való egy iskolás mellé egy szobába. Basszus, ez nagyon durva...Szólj az osztályfőnöködnek, ő majd intézkedik, vagy ha van olyan tanár a sulidban, vagy iskolapszichológusnak, ha van. Anyád nem normális, már bocs.
2010. okt. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/119 A kérdező kommentje:

de mégis az anyám!

nem mondhatok la ilyeneket.biztos csak eltúlzom...

a lelke mélyén biztos szeret!

már bánom is hogy ideírtam...biztos nagyon mérges lenne rám

2010. okt. 24. 17:59
 45/119 anonim ***** válasza:
eszembe jutott valami: van egy ingyenesen hívható kékvonal gyerekeknek,esetleg beszélj velük a gondjaidról, valószínűleg tudnak tanácsot adni :) csak simán hívd fel őket, de lehet hogy elsőre nem veszik fel..de kitartás!
2010. okt. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/119 anonim ***** válasza:

Egyszerű:

Születésnapodra vagy Karácsonyra kérj egy matracot (5-10e Ft), majd vidd át a másik szobába és kész...

HA van a mostani szobátokba egy szék vagy egy asztal ami nem közös a húgoddal, azt is vidd át. Szekrényeket meg majd fognak vinni oda, hidd el, ha már a rokonság látja hogy te a földön egy matracon alszol :D


Másik tipp:

Tölts sok időt abba a másik szobába. Csak egy párnát vigyél át amit a popsid alá raksz (tanulj is ott). Majd ha anyád is látja, hogy több időt töltesz ott, biztosan megérti...

2010. okt. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/119 anonim ***** válasza:

Uhhhhh.Én is 15 éves vagyok,9 éves öcsémmel vagyok egy szobában..emeletes ágyban.Nem vagyunk gazdagok,egyelőre nincs lehetőségem külön szobában lenni,csak jövőre tudjuk megoldani mert szüleim válnak.

Én is éreztem ezt,h különbséget tesznek fiú-lány gyerek között.Nevelő apám sose szeretett,és pl.ha vásárolni mentünk mindig csak a fiára gondolt..k*rva szarul esett..és még milliószor tett különbséget.


Figyelj,szerintem ne félj a szüleidtől!Beszélj velük,főleg anyukáddal és mondd meg,ha már van pénzetek,szoba ahova mehetnél,hagy lehessél külön!Mondd azt,hogy alakulóban van egy kapcsolatod,és te előbb utóbb felszeretnéd hozni azt a fiút,de nem az 1 hónapos hugod mellé.Igen is meg kell nekik mondani h vágysz egy kis különlétre,én is ezt tettem:) Amúgy elképesztő milyen szülők vannak...:S

2010. okt. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/119 anonim ***** válasza:
4%
Nem olvastam végig a válaszokat, de az írásod alapján kb. 10 évesnek néznélek.
2010. okt. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/119 anonim ***** válasza:
Itt bajok vanak,nem is kicsik.Nem szoptataja az egy hóanpos babát,te meg a béby szitter látjátok el,a barátnője fiának aki nem is az övé jár a külön szoba,20 ezres bunda meg iphon,te meg örölj hogy ott lakhatsz!!....Hát ez nem anya,valószinű az értetek járó anyagiak miatt vagytok ott...De igazából az se tünne fel neki ha fognád a babát és elmennétek...Mert lese szar benneteket neki csak eszközök vagytok sajnos...
2010. okt. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/119 A kérdező kommentje:

egyszerű?

nálunk nincs karácsony-szülinap(mármint van,csak én nem vagyok meghÍvva)

örülök h születet a hugom,mer így legalább van szobám!eddig a gardróbban volt egy hálózsákom!

miért írtam ide?hiszen én vagyok a hibás...egy hülye ki s pcsa vagyok,aki nem tiszteli az anyját.örülnöm kéne,hogy kapok ételt,és meleg van a szobában...

)':

2010. okt. 24. 18:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!