Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lesz sok nő igénytelen...

Miért lesz sok nő igénytelen házasságban, gyerekvállalás után? Van itt olyan, akivel megtörtént?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki 2 éve él házasságban, gyerek is született. Pár napja találkoztam vele és nem hittem a szememnek. Az egykor szép, igényes barátnőm hízott vagy 30 kg-t, smink nélkül volt, a szeme ráncos, a ruhái...A lényeg, hogy nagyon elhagyta magát. Nem ő az egyetlen, akit így látok. Én elhiszem, hogy sok gond van egy gyerekkel és fárasztó, de szerintem simán rámehet erre egy házasság és őszintén szólva nem csodálom, ha egy férfi elhagyja így a feleségét, mert már nem az a nő, akit megismert.
2010. okt. 5. 10:03
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/182 anonim ***** válasza:
42%
Milyen érdekes, mindenki le lett pontozva, aki azt írta, hogy jutna idő a csinosságra, vagy legalább az ápoltságra... Fáj az igazság, sok anyuka? (akinek nem inge...) Ha sok anyukának nincs ideje, miért ül itt gyk előtt? Tornásszon, meg mosson hajat, az igénytelenebbik! Mert ugye itt is sokan írták, h a gyerek mellett erre-arra nincs idő... Szóval, itt az idő. :| Szánalmas sok anyuka, valaki a képébe mondja az igazat, már egyszerre a világ vége van:\
2010. okt. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/182 anonim ***** válasza:
21%
nembíztos hogy azért lettek sokan lepontozva mert "fáj nekik az igazság"..hanem mert sokan bunkó módon tudják kifejezni magukat.Mint most Te....
2010. okt. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/182 anonim ***** válasza:
72%
15:04 mi volt bunkóság a 15:02 válaszában. Sem argo kifejezést, sem agresszivitást nem találtam a véleményében.
2010. okt. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/182 anonim ***** válasza:
0%
ha neked normális hogy másokra azt mondják hogy szánalmas anyukák..akkor igazad van..ez nem bunkóság..te is szánalmas vagy!!remélem nem gondolod hogy bunkóságból mondtam!!!!
2010. okt. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/182 anonim ***** válasza:
73%
17:07 én nem minősítettelek, de ezt már te tudod. Lehet ebből jó kis tanulmányt írni, s mutogatni az egyetemen. ;)
2010. okt. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/182 anonim ***** válasza:
0%
Igen,meg be lehet tenni az "igénytelen" anyukákat egy ketrecbe,és tanulmányozni őket,vért venni,nagyítóval meg mikroszkóppal vizsgálni,és aztán levonni a konzekvenciát..pfff
2010. okt. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/182 anonim ***** válasza:
73%

10:56 te jól vagy? Sokan magukra vették azt hogy emberek környezetükben mit tapasztalnak. Valaki írta, hogy lehet tanulmányt írni ebből, gondolom arra értette, hogy sokan hogyan gondolkodnak erről. Jó kis szociológia kérdés.

A reakciója sok embernek érdekes. Tele van dühvel.

2010. okt. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/182 anonim ***** válasza:
0%
Aha,mégis sokan úgy gondolkodnak róluk,mintha az olyan anyuka vmi külön "állatfaj" lenne..Ez az egész kérdés már éppen elment efelé..Ezért írtam,amit írtam.
2010. okt. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/182 anonim ***** válasza:
73%
Jesszus 10:56! Senki nem gondolta ezt rajtad kívül. Egy válaszban sem volt ennyire szélsőséges gondolat. Uh! Meglepődtem, hogy ilyen is van.
2010. okt. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/182 anonim ***** válasza:
70%

Miért talán nem ezt csináljátok?Pellengérre állítjátok a "barátnőtöket" az egész gyakorikérdéses társadalom előtt,kipécézitek a túlsúlyos és nektek "igénytelen" anyukákat a játszótéren,meg itt-ott-amott és levonjátok a konzekvenciát,hogy az ilyenek miatt érnek véget a házasságok.Teszitek mindezt úgy,hogy a legtöbbetek még csak nem is anya,ha pedig az,már nagyobbak a gyerekei,és munkába jár már,vagy éppen picinek is jó baba volt,nem okozott sok gondot.Bocsánatotokat kérem az összes "igénytelen" anyuka nevében(bár hangsúlyozom,én nem vagyok ilyen),hogy nincsenek kisminkelve és a hajuk fullra belőve,vagy nem mennek le futkározni,mikor 3 kicsi gyerekből 2 beteg,vagy mikor éjszaka 10 szer kell felkelni hozzá,vagy mikor leviszi sétálni a babóját egy kicsit levegőzni,vagy leszalad a sarki közértbe a napi bevásárlást elintézni,vagy mikor vkinek esetleg hormonzavara van(szerintetek persze ezek az anyukák is csak zabálnak,mint az állat,és csakis maguknak köszönhetik,amiért így néznek ki),vagy akinek az égvilágon semmi segítsége nincs,még csak 1 órára sem.Szóval a lényeg az,hogy akárhogy kéri az ember h BE KELLENE LÁTNI A DOLGOK MÖGÉ is,ti ezt nem teszitek meg,csak nyooomjátok-nyomjátok a magatok igazát.Gratulálok nektek,amiért TI ilyen tökéletesek vagytok,és kívánom nektek hogy a legnehezebb időszakjaiban a rúzs,a hajlakk meg a szempillaspirál legyen életetek legfontosabb momentuma.

Kérdező ,azért majd meséld el,hogyan sikerült a "barátnőddel" való találkozás,"igénytelen" volt-e ott is,elmondta e neked a problémáit (ha jó emberismerő,nem fogja).

Én ehhez a témához többet nem kívánok hozzátenni,elmondtam a véleményemet szépen,józanul is,meg csúnyán,szélsőségesen is,semelyikből nem értettétek h mi lenne a lényeg.Ennyi.

2010. okt. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!