Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lesz sok nő igénytelen...

Miért lesz sok nő igénytelen házasságban, gyerekvállalás után? Van itt olyan, akivel megtörtént?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki 2 éve él házasságban, gyerek is született. Pár napja találkoztam vele és nem hittem a szememnek. Az egykor szép, igényes barátnőm hízott vagy 30 kg-t, smink nélkül volt, a szeme ráncos, a ruhái...A lényeg, hogy nagyon elhagyta magát. Nem ő az egyetlen, akit így látok. Én elhiszem, hogy sok gond van egy gyerekkel és fárasztó, de szerintem simán rámehet erre egy házasság és őszintén szólva nem csodálom, ha egy férfi elhagyja így a feleségét, mert már nem az a nő, akit megismert.
2010. okt. 5. 10:03
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/182 anonim ***** válasza:
66%

Én is úgy vettem észre, hogy lenézik azokat az anyukákat, akik nem gálában mennek a gyerekkel a játszótérre.


Ez a komment pl. arról szól:

"A hátam mögött mindig összesúgnak, gondolom az a baj, hogy én nem szakadt melegítőben és otthonkában járok, meg nem csöpög a hajamról a zsír..."



Én a gyerekemmel játszani megyek a játszótérre, ez azt jelenti, hogy homokozok is Vele. Nekem meg az a furcsa, mikor egyes anyukák kikenve, tűsarkúban letipegnek a játszótérre a gyerekkel, aztán ott egyedül hagyják őket, hogy játszanak akivel tudnak. Én nem sétáltatom a gyerekem, mint más a kutyáját, hanem együtt játszunk. Már elnézést, de nem fogok bemenni a homokozóba miniszoknyában és tűsarkúban. Ezt azért írtam le, mert sokan az alapján ítélik meg az anyukákat, ahogyan a játszótéren megjelennek.

2010. okt. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/182 anonim ***** válasza:
88%
Az,hogy valaki normálisan nézzen ki,nem feltétlenül a beton keményre lakkozott hajtól,rúzstól és tűsarkútól függ. Mint,ahogy azt sokan itt felhozták.Láttam már kismamát,anyukát farmerban és sportcipőben is és mégis csinosnak mondható.Nem értem,hogy azok,akik magukra vették ezt az egész témát miért hiszik azt,hogy mindenkinek gálaruhában kellene járnia... Mindenre lehet időt szakítani,csak akarni kell.Ha meg valaki jól érzi magát úgy...,akkor ehhez nem lehet mit hozzáfűzni.Ha úgy is kívánatos otthon,akkor ennyi....
2010. okt. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/182 anonim ***** válasza:
56%
No lám,hát nem ti förmedtetek itt mindenkire h igenis,a smink az kell,az jó..?
2010. okt. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/182 A kérdező kommentje:

Szerintem senki nem förmedt rá senkire, hogy miért nem festi valaki magát. Általánosságban felsoroltuk páran, hogy milyen dolgokkal, kiegészítőkkel lehet valaki igényes (PL.!!! csinos ruhák, sport, smink). Nem kell kiragadni egy szót és azon lovagolni.

Látom, egyeseket nagyon felkavart a téma és fel van háborodva. Elsősorban magadban tegyél rendet, mert itt téged zavar a legjobban, hogy elhagytad magadat szülés után, különben nem vennéd ennyire magadra. Nem nekem kell megfelelni, hanem magadnak, meg gondolom szeretnél tetszeni a párodnak. Sajnálom, hogy nem így van és itt kell kiadnod magadból a megkeseredettségedet.

2010. okt. 9. 17:39
 95/182 anonim ***** válasza:
66%

Már megint ez a dolog,h magamra vettem,mert én is ilyen vagyok...Bocs,de én nem láttam még ennyire beszűkült enbert..

Ahelyett h azt mondanád h hát igen,lehetnek OKOK,amikről egy anya nem tehet,s ezért olyan,amilyen-de nem ,még véletlenül sem mondanád,ismernéd el,hogy igen,ilyen valóban létezik,s mutatnál némi empátiát,megértést..csak lököd az ostobaságaidat..

2010. okt. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/182 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező! Amit láthatsz a válaszokban, az a hétköznapokban is megjelenik. A kritika negatív oldalát fogják meg az erre a kérdésre érzékeny emberek, s nem azt látják mi az amit ebből tanulhatok. Az, hogy valakinek zsíros a haja és melegítőben szalad le a boltba még nem feltételezi azt, hogy igénytelen az érintett. DE ha többször ugyanez a helyzet áll fenn egy ismerősnél, rokonnál, akkor joggal mondhatja az ember hogy igénytelen. Ez kb olyan mint ha egy ismerős embertől kérdezed mennyi bort iszik naponta, amelyre a válasz a természetesség legnagyobb erejével a 1l. Te ezt úgy látod , hogy alkoholista. Ezzel a gondolatoddal szembesíted, amire a válasz, reakció a felháborodás lesz. Szélsőséges példa, de talán jól tükrözi a jelenlegi helyzetet.
2010. okt. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/182 anonim ***** válasza:
100%

Valaki itt írta, hogy játszótérre nem tűsarkúban megy és hasonlók. Akinek az igényesség a full sminket, a tűsarkat, meg a miniszoknyát jelenti annak baj van a fejével.


Lehet a gyereket játszótérre vinni pl így:

[link]

[link]


De így is:

[link]


[link]


A gyengébbek kedvéért egyik képen sem a súly és a smink teszi a különbséget. A gyerek mellett is van annyi idő, hogy hajat mossunk, kicsípjük a szemöldökünket (nem, nem kéthetente, mert akkor tényleg fél óra, de ha rendszeresen időt szánsz rá, akkor csak két percet igényel egy nap), betegyünk egy fülbevalót, és úgy húzzuk magunkra a ruhát, hogy álljon is valahogy, meg olyat húzzunk magunkra, ami előnyös és tiszta.

Sokan hivatkoznak arra, hogy nincs idő kozmetikushoz menni, meg fodrászhoz meg ilyenek. Nekem míg nem volt gyerekem addig sem jártam ilyen helyekre és mégis normálisan néztem ki. Nem eljárás függvénye. Nők százezrei nem járnak ám ilyen helyekre. Hajat mosni, meg rendesen felöltözni otthon is lehet.

2010. okt. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/182 anonim ***** válasza:
87%

Fülbevalót....?:D

Az én gyerekeim már réges régen kitépték a fülemből a fülbevalót,meg a nyakamból a nyakláncot is..Azt hittem,a kezében maradt a fülem is.

Nem tudom,te emlékszel e még erre..

2010. okt. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/182 anonim ***** válasza:
70%

És itt egy kérdés egy kétségbeesett anyukától(merthogy olyan is van ám!!),kéretik tanulmányozni,úgy tűnik itt egy normálisabb banda verődött össze..:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2010. okt. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/182 anonim ***** válasza:
57%
Te ez a link tök jó, de most halál komolyan el vagy tévedve? Ott súlyfeleslegről van szó, itt igénytelenségről. Felesleggel is lehet igényes valaki!
2010. okt. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!