Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lesz sok nő igénytelen...

Miért lesz sok nő igénytelen házasságban, gyerekvállalás után? Van itt olyan, akivel megtörtént?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki 2 éve él házasságban, gyerek is született. Pár napja találkoztam vele és nem hittem a szememnek. Az egykor szép, igényes barátnőm hízott vagy 30 kg-t, smink nélkül volt, a szeme ráncos, a ruhái...A lényeg, hogy nagyon elhagyta magát. Nem ő az egyetlen, akit így látok. Én elhiszem, hogy sok gond van egy gyerekkel és fárasztó, de szerintem simán rámehet erre egy házasság és őszintén szólva nem csodálom, ha egy férfi elhagyja így a feleségét, mert már nem az a nő, akit megismert.
2010. okt. 5. 10:03
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/182 anonim ***** válasza:
21%
16:45 nem szimpátia kérdése ez a topik. Ha nem tetszik ne írj. Ha magadra vetted akkor gondolkozz el azon, hogy lehet, hogy valaki így gondolkodik rólad. A smink nem árt senkinek, sőt megsúgom a hajmosás sem. A futás kifejezetten üdítő tud lenni.
2010. okt. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/182 anonim ***** válasza:
85%
Na ez a kedvencem!Amikor azt gondolják,és máris előttük a kép,h azért zaklat fel a dolog,mert ilyen-olyan vagyok,és szar a házasságom,és csak irigykedek stb..Elképesztő!Ez a baj,h eddig jutottatok el..Én sem értek egyet h el lehet nézni ha vki koszos,zsíros a haja,stb.Csak azt mondom,hogy időnként talán a dolgok,helyzetek,emberek mögé kellene nézni..
2010. okt. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/182 anonim ***** válasza:
16%
Kedvenc e avagy sem. Szimpatikus e vagy sem, akkor is van ilyen, sajnos. Környezetemben a legtöbb nő szülést követően megváltozik, aminek meg van a biológia és pszichikai oka. Az a gond, hogy a megváltozott állapot negatív motívumait megőrzik sok sok évre. Tisztelet a kivételnek. Ha valakinek nem tetszik annak oka van, lehet, hogy magára vette.
2010. okt. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/182 anonim ***** válasza:
75%

No mindegy.

Egy békának,aki eddig csak a pocsolyát látta,sosem fogom tudni megmagyarázni,hogy milyen az óceán.

2010. okt. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/182 anonim ***** válasza:
76%

Nem olvastam végig az összes hozzászólást...

Örültem ennek a kérdésnek!

Én pont az ellentéte vagyok annak, amit leírtál. Már 2 éves a gyermekem és még soha nem voltam ilyen jó formában. Engem azért néznek ki az emberek, mert csinosan öltözködöm, oda figyelek a hajamra, esetleg még néha púdert is használok... A hátam mögött mindig összesúgnak, gondolom az a baj, hogy én nem szakadt melegítőben és otthonkában járok, meg nem csöpög a hajamról a zsír...

Nekem a férjem sem tud besegíteni semmibe, mégis mindig tiszta a lakás, meleg étel van, tiszták a ruhák és még tornázni is jut időm. Egyszerűen mindenbe bevonom a kicsimet, ő pedig boldogan "segít",néha hátrafelé :)

2010. okt. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/182 anonim ***** válasza:
87%
Mindegy hogy nezel ki. A legjobb noket is unja valaki, es ugyanugy megcsaljak. Sajnos ez a mai vilag csak a kulsore epul. Minden tiszteletem a baratnode, h elobbre helyezi a gyerekei szuksegleteit a magaenal.
2010. okt. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/182 anonim ***** válasza:
97%
Én nem értem ezt a smink problémát. 3 éves a gyerekem már dolgozom, soha nem indulok munkába smink nélkül. De amíg otthon voltam a gyerekkel, meg sem fordult a fejemben, hogy kisminkeljem magam. Minek? Azért, hogy a gyerek tiszta rúzsfolt és alapozó legyen? Zsíros hajról és koszról meg kár beszélni, mert szerintem abszolút nem ez a jellemző.
2010. okt. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/182 anonim ***** válasza:
87%
Nekem ugyan nincs gyerekem, de ahogy látom ti lenézitek azokat akik nem sminkelnek. Ápolt vagyok igényesen öltözködöm, de NEM sminkelhetem magam, a körmömet sem lakkozhatom, a munkám miatt. Szeretném, de nem tehetem meg, mert páros lábbal rúgnának ki. A bőröm időnként pattanásos a sok vegyszer miatt. Használok pattanástalanítót, járok kozmetikushoz. Szóval lehet, hogy így valakinek igénytelennek tűnök.
2010. okt. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/182 anonim ***** válasza:
78%

Mintha egy scifiregényt olvasnék :) Minden 2. válaszoló anyuka szülés után igen csinos tudott maradni. :)

Ami valljuk be őszintén eléggé érdekes arány,ha a játszótereken szétnézek, hát mit mondjak...a kérdező nem váletlenül tette föl a kérdést. Nem akarok kategorizálni,hogy anyuka=igénytelen kinézet, de azért el lehet gondolkodni rajta,hogy sok nő hajlamos elkényelmesedni ( a külsejét tekintve) ha mellette van a férje és már gyerekeik is vannak. Mindenesetre jóhiszeműen állok a dolgokhoz és vélelmezem,hogy a legtöbb anyuka csinos a szülést követően ;)

2010. okt. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/182 A kérdező kommentje:

77%-os!


Senki nem nézi le azokat, akik nem sminkelnek...Írtad, hogy ápolt vagy és igényes. Nyilván a smink mindenkinek előnyös, de ha te nem festheted magadat, nem történik semmi. Én se ülök itthon full sminkben.

2010. okt. 6. 12:32
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!