Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lesz sok nő igénytelen...

Miért lesz sok nő igénytelen házasságban, gyerekvállalás után? Van itt olyan, akivel megtörtént?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki 2 éve él házasságban, gyerek is született. Pár napja találkoztam vele és nem hittem a szememnek. Az egykor szép, igényes barátnőm hízott vagy 30 kg-t, smink nélkül volt, a szeme ráncos, a ruhái...A lényeg, hogy nagyon elhagyta magát. Nem ő az egyetlen, akit így látok. Én elhiszem, hogy sok gond van egy gyerekkel és fárasztó, de szerintem simán rámehet erre egy házasság és őszintén szólva nem csodálom, ha egy férfi elhagyja így a feleségét, mert már nem az a nő, akit megismert.
2010. okt. 5. 10:03
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/182 anonim ***** válasza:
63%
Kedves 28 éves lány! Ezért van ennyi idióta, neveletlen gyerek, mert ilyenek a szüleik, mint amilyen szülő belőled válna!
2010. okt. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/182 anonim ***** válasza:
14%
és ezért van annyi válás,mert sok az elhanyagolt kismama,anyuka....
2010. okt. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/182 anonim ***** válasza:
63%
Mert az apukák 99%-a fitt, ápolt és jól tartja magát. Ne nevettess. Én is járok közterületen, látom, hogy a férfiak többsége hogy néz ki.
2010. okt. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/182 anonim ***** válasza:
42%
Na azoknak a férfiaknak pont jók az elhanyagolt nők... zsák a foltját..
2010. okt. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/182 anonim ***** válasza:
85%

28/L


"Ha üvölt,párszor felveszem,de ha egész nap ezt kéne csinálnom,háát..."=>Mondjuk felveszed reggel 6-tól délig,aztán elunod és a nap többi részében felőled azt csinálhat amit akar?

2010. okt. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/182 anonim ***** válasza:
34%
Biztosan nem fogja félrerakni a sarokba a gyerekét.Nem kell kiragadni minden egyes szót... Amúgy Ti biztosan olyan tökéletesen csináltatok mindent...
2010. okt. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/182 anonim ***** válasza:
74%
Miért,nem ő mondta?Át lehet menni a Babák témakörbe,minden második kérdés arról szól,h nem alszik a baba,anyuka meg már totál kivan.Egy gyerek 24 órás műszak.SOHA nincs olyan h sír,és hagyjuk a fenébe,hadd sírjon..Ha éjjel 2 kor sír,akkor akkor kell hozzá bemenni.Biztosan nem passzióból sír,annak mindig van OKA.Csak erről 28/L-nak fogalma sincs.
2010. okt. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/182 anonim ***** válasza:
62%

Uh, van aki itt éli ki magát, s jobb dolga nincs mit egy 28 éves nő által megfogalmazott gondolat egy egy momentumát kiragadja. Egy véleményt egészében kell vizsgálni, mert talán úgy kaphatsz megfelelő választ az ő (28évesnő) világából.

Többször válaszoltam, de továbbra is fenntartom azt, hogy ha valaki igénytelen, akkor igénytelen, nincs mit ragozni. Sajnos van aki nem akarja beismerni, inkább keresi a kifogást, úgy mint a dohányosok, az alkoholisták, stb. Szélsőséges példa, de van olyan ember akinek hiába mondod, hogy nem jó amit tesz, ahogy gondolkodik, akkor sem, csak azért sem fog változtatni.

2010. okt. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/182 anonim ***** válasza:
12%
Köszönöm de nem óhajtok választ kapni egy gyermektelen (28 éves) nő világából.Főleg nem gondolnám h az "megfelelő" lenne...
2010. okt. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/182 anonim ***** válasza:
73%
A 28 éves nőnek NINCS gyereke. Hogy mondhat valaki véleményt arról, amiről fogalma sincs. Én sem írok a NASA-nak, hogy hogyan építse fel az űrhajóit, mert f.ingom sincs. Könnyű mondani, hogy mit fog majd csinálni, ha gyereke lesz, de sajnos ez nem így működik. Én sem gondoltam, hogy csak éjszaka tudok hajat mosni, mikor a gyerekem alszik, mert akányhányszor meglátott vizes hajjal, vagy törölközővel a fejemen, ordított mert nem ismert meg. Ilyenekre ki számít mikor nincs gyereke?
2010. okt. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!